Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Интересно ще е мнението на Майстора и дали Юниър имат същата чешка здравина като тази на Тона

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Ами де да знам, единствените дето са по-дебели и не са от черните (водят ги ковани) и все още държат зврски изпълнения са на Топтул. Водят ги усилени, ако наложиш какъвто и да е обикноерн гаечен ключ до тях веднага с порсто око се забелява разлика в дебелината.
      ТОва е ключ 10мм
      [ATTACH=CONFIG]585523[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]585524[/ATTACH]
      А това е 22мм.
      [ATTACH=CONFIG]585525[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]585526[/ATTACH]
      Ключеовете са напъвани с по метър тръба, удряни с чукове и разни други терикатлъци, състоянието им е неразличимо от нова за близо 2 години работа. Не се ползвяат в сервиз, ама то напоследък пред нас е по-зле щото всеки който познавам идва да чоплим нещо

      Поздрави !
      Защо пропиля парите за Столичная от Кауфландфокусирам бавно, но братлето питаше за лули не за гаечни
      Последно редактирано от тихич; 22-05-13, 22:15. Причина: откровение

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Днес ходих до Киров имам приятел който работи там,питах за Unior отговора му беше ,че имало неща които са добри но доста от продуктите им не си заслужават парата.Предложи ми да изпробвам една нечувана до сега марка Wiesemann в момента са на разпродажба взех 21х23 16х17 12х13 18х19мм за 20лв.Сравнени една до друга с тези на Unior изглеждат по-хубави на външен вид пробвах тази 19мм издържа на скачането по нея,но времето ще покаже колко ще изкарат.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          жалко е, че трябва да си говориме сами, на Юниър имам само две бързи ръце(втори) и пневматичен ъглошлайф 125 mm ,с тая наличност не мога да ги определя пред никой ,лично за мен са комерсиални и нищо общо с Тона- фирма на която собствениците са вече колекционери- lucky bastards
          Последно редактирано от тихич; 22-05-13, 23:41.

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            другия стандарт на мерило е цената е не може stahlwille шарнирни глухи ключове от 10 до 19 мм да струват колкото от 10 до 32 мм на юни оr die(unior)
            Последно редактирано от тихич; 22-05-13, 23:59.

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Аз използвам от доста време ключове и отверки на Юниор. До сега нямам забележки към тях. И отверките им са добри- бих казал че не отстъпват по нищо освен по външен вид на Факом- имам и такива. Така че взимай- няма да съжаляваш.

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
                Защо пропиля парите за Столичная от Кауфландфокусирам бавно, но братлето питаше за лули не за гаечни
                Ми незнам дали са чак такива ментета, ма от сумати време съм фен на Toptul за любителска и полупрофесионална работа. Здравинатабим е задоволителна, а доживотната гаранция е бонус.
                Де да знам, то малко се полуи като мерене на кардани... ма споделям от опит.

                Към колегата - ключовете, които си взел на разпродажба са много здрави, аз ползвам такива от доста време и съм доволен

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Колега I.Stoyanov за Wiesemann става въпрос щото ако си заслужават ще си взема още то без пари за лула 24х27мм искат 10лв което хич не е скъпо за немски инструмент.

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                    Днес ходих до Киров имам приятел който работи там,питах за Unior отговора му беше ,че имало неща които са добри но доста от продуктите им не си заслужават парата.Предложи ми да изпробвам една нечувана до сега марка Wiesemann в момента са на разпродажба взех 21х23 16х17 12х13 18х19мм за 20лв.Сравнени една до друга с тези на Unior изглеждат по-хубави на външен вид пробвах тази 19мм издържа на скачането по нея,но времето ще покаже колко ще изкарат.
                    Нещо 5 лв. за лула със средна доставна цена exworks 7 Евро без ДДС - дано да имаш късмет.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                      Колега I.Stoyanov за Wiesemann става въпрос щото ако си заслужават ще си взема още то без пари за лула 24х27мм искат 10лв което хич не е скъпо за немски инструмент.
                      Е точно за тази марка Wiesemann иде реч. Марката е немска и много малко популярна у нас. Аз си взех комплект звездигаечни ключове и съм доволен. Имат склонност да ръждясват, но иначе са прилучни. Куца им повърхностната циментация и ако ги срещнеш с нещо по - закакено остават следи по ключа

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Цената им е такава защото от Киров спират да ги предлагат и продават налични количества нямат много размери но колкото има все пак не им искат много пари.

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Първоначално публикуван от prodromov Преглед на мнение
                          Търся си комплект до 200-250лв. по възможност със 108 или повече части. Насочих се към РИКО, но най-голямия им комплект е 52 части и го гледах в продавалника за 130лв. Също така ми похвалиха Форс и Кингрой , съответно форса го намерих на около 160лв. в продавалника а Кингрой на 115 - и двата с по 108 части. Даите савет какво да купя заслужава ли си Рикото да пренебрегна броя на частите заради марката или да взема някой от другите ? За Форса съм чувал само хубави работи освен че виждат зор при развалени болтове. Приемам и савети и за други марки, но даите и линкове или саитове от кадето могат да бъдат поръчвани.
                          Купи си BDS,при майстора са на промоция.Аз за година и половина почти системен тормоз успях да сцепя 17-ската.Обаче с 2м търба и цялата ми ,106кг грация скачаща отгоре.Болта го отвих с дълбоката 17-ска...
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
                            другия стандарт на мерило е цената е не може stahlwille шарнирни глухи ключове от 10 до 19 мм да струват колкото от 10 до 32 мм на юни оr die(unior)
                            Не бъркай ситуацията с боя, както казал Вуте.
                            Вили не е вече млад (чирак). Далече е от начинаещите.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
                              другия стандарт на мерило е цената е не може stahlwille шарнирни глухи ключове от 10 до 19 мм да струват колкото от 10 до 32 мм на юни оr die(unior)
                              Даже бих казал, че евтино си ги намерил, ако са колкото на Юниор от 10 до 32, нормално са поне 20% нагоре.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Наш колега ми сподели интересен тест за издръжливост на няколко много известни производители на ръчен инструмент Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite204.jpg
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5488546Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite205.jpg
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5488547Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite206.jpg
Прегледи:1
Размер:115.1 КБ
ID:5488548Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite208.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5488549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite207.jpg
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5488550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite209.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5488551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Seite210.jpg
Прегледи:1
Размер:112.7 КБ
ID:5488552след като видях това, всяко мое мнение и желание за читав инструмент също се изкриви ,издържаха само Хазет и донякъде Снап оф. С много тежко лого Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00007-15.jpg
Прегледи:1
Размер:43.0 КБ
ID:5488553 понякога става и товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:STAHhineri.jpg
Прегледи:1
Размер:17.0 КБ
ID:5488555

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X