Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Майсторе, дай някаква оферта за звездогаечни ключове - 6-22 и 6-32, нещо да върши работа и сравнително здраво. От BGS-a съм изключително доволен, имаш ли техни звездогаечни ключове ?


    Поздрави !
    п.п. Само за справка, гедоре BGS, [в син куфар (2298 , тресчотките са 72-зъба, 108 части] срещу гедоре toptul [пак е 108 части, тресчотките са с по-малко зъби] - BGS-а го бие във всички тестове. Развъртане гайка на полуоска 32мм - с BGS-a се развърта от раз, toptul - а троши едната тресчотка, гаранционно я заменят и пак се строши, накрая развъртяхме с 72-зъбата на BGS. Просто сравнение. Попринцип такива елементи ги развъртам с гайковерта, но сега ми беше интересно кое е по-добро. Та ключове на въпроснат амарка имаш ли >?
    *Да не се счита като реклама, а просто сравнение

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Тресчотката не е силов инструмент!
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Тресчотката не е силов инструмент!
        Е, зависи от тресчотката все пак. Има и с по метър рамо, и определено си е силов инструмент.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Майсторе, дай някаква оферта за звездогаечни ключове - 6-22 и 6-32, нещо да върши работа и сравнително здраво. От BGS-a съм изключително доволен, имаш ли техни звездогаечни ключове ?


          Поздрави !
          п.п. Само за справка, гедоре BGS, [в син куфар (2298 , тресчотките са 72-зъба, 108 части] срещу гедоре toptul [пак е 108 части, тресчотките са с по-малко зъби] - BGS-а го бие във всички тестове. Развъртане гайка на полуоска 32мм - с BGS-a се развърта от раз, toptul - а троши едната тресчотка, гаранционно я заменят и пак се строши, накрая развъртяхме с 72-зъбата на BGS. Просто сравнение. Попринцип такива елементи ги развъртам с гайковерта, но сега ми беше интересно кое е по-добро. Та ключове на въпроснат амарка имаш ли >?
          *Да не се счита като реклама, а просто сравнение
          Ще ти съберем нещо, утре ще видя какво.
          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Е, зависи от тресчотката все пак. Има и с по метър рамо, и определено си е силов инструмент.
          Зависи я, ама и цената е 3 цифрена и не започва с 0.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Моята Тона за 20 кинта издържа 1м тръба и 100+ кила човек да и скача. Аз лично така си развивах по едно време запеклите гайки на джантите на диското, ако и да съм 60 кила, но ми я препоръча двоен на мен с уговорката, че го е правил многократно. Още е жива, вече 7-8 години. Пък преди да си взема 1м тръба ме изгониха доста гумаджии, щото щяха да си изкривят Х-овите ключаци...

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              За съжаление вече не съществува завода в г.Печки - Чехия, хамерикосите го купиха и за по-лесно го затвориха, че конкуренция на тайванското американско производство.
              Обаче при мен все още има една тресчотка с квадрат 3/4" за тръба .
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                [QUOTE = sek.1]Тресчотката не е силов инструмент! [/QUOTE]
                - Абсолютно наясно съм. Тук става въпрос просто за чисти експерименти, щото кат нема какво да праим с братчеда ... Както и да е, просто се колебаех дали да взема BGS или Toptul е взех си и от двете и сега знам от кое ще си взимам за напред

                Ще ти съберем нещо, утре ще видя какво.
                Айде чакам

                Поздрави !
                п.п. предложението тук или на лично, все ми е едно >

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Да внесем малко яснота . Тресчотката е изчислена да работи оптимално с рамото което и е сложил завода производител . Ако то е метър конструкторите би трябвало да са си направили сметката какви усилия ще понесе . На повечето тресчотки рамото е в границите на 300 мм и неговото удължаване не е здравословно за тресчотката . Нищо не пречи със силовите рамена да охлабим болта и после да си го доразвием с тресчотката . Аз поне така практикувам . Преди повече от година си купих тресчотка с телескопично рамо на Рико ползвам я основно да си стягам крепежите на фрезата които са от М 16 нагоре и няма грижи . Работното ми гедоре е на Сома корейско вече над 10 години го подлагам на какви ли не издевателства и нищо от него не съм успял да счупя загубих само някъде вложката 17 и си купих единична на Рико . Тогава от познат търговец си купих две гедорета едно на Сома и едно на Рико. Рикото си седи на тавана чисто ново и си чака момента ама като гледам сомата ще ме пенсионира . Прегазвал съм го няколко пъти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6423.jpg
Прегледи:2
Размер:285.6 КБ
ID:5460417Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6422.jpg
Прегледи:2
Размер:282.2 КБ
ID:5460418Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6421.jpg
Прегледи:2
Размер:275.3 КБ
ID:5460419Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 050.jpg
Прегледи:1
Размер:171.6 КБ
ID:5460416Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 051.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5460415
                  Последно редактирано от sek.1; 10-03-13, 06:06.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    ......Обаче при мен все още има една тресчотка с квадрат 3/4" за тръба .
                    Я по-конкретно, моля.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Няма тресчотка за тръба . Просто някои са по здрави и понасят издевателствата по дълго време .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        А на бас ! Има само глава 3/4 отзад няма дръжка, може да се надене тръба до 1,5м. по предписание. Факом също има, това, че не сте виждали, не значи , че няма жираф. Снимки утре.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Може . На времето си купих от Германия за много ДМ гедоре на Факом . Като му отворих кутията вътре имаше една малка книжка с нещо като инструкции но повече от половината беше с едни рисунки онагледяващи използването му . Та едната беше точно тръба на тресчотката ама задраскана с две дебели червени черти . Откраднаха ми го от мерцедеса навремето .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            ....Снимки утре.
                            Бе к'ви снимки? Дай цена.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Вальо, следващият път в Бургас ела на кафе при мен, ще видиш доста "свински" неща. 3/4 е детска, квадратите им се късат лесно. Истинските започват от 1цол.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Може . На времето си купих от Германия за много ДМ гедоре на Факом . Като му отворих кутията вътре имаше една малка книжка с нещо като инструкции но повече от половината беше с едни рисунки онагледяващи използването му . Та едната беше точно тръба на тресчотката ама задраскана с две дебели червени черти . Откраднаха ми го от мерцедеса навремето .
                                Да, за всички тресчотки, които си имат фабрична дръжка е така, ползва се както е произведено. Ама има една, дето е произведена без дръжка.
                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Бе к'ви снимки? Дай цена.
                                Утре Вальо, утре, че сега съм дома и пия бира.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X