Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Здравейте, вчера гледах в Лидл комплекти 94 части на фирма Powerfix - profi+ 94 е модела, на цена 79 лева. Мисля, че марката се произвежда специално за Lidl. Моля кажете си мнението за тези комплекти. Като цяло съм положително настроен към нещата, които продават Лидл- купих си винтоверт и ъглошлайф на друга тяхна марка- Parkside, и съм много доволен. Но нека някой, който ползва гедоре Powerfix изкаже мнение
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
      Стандарт за качество според исо или немския дин- за цял живот- няма, ....
      Именно - затова има марки надскачащи стандарта: Хазет, Факом, Щалвиле и др. Позволи ми да работя с тях от над 15 години и да съм навътре в нещата.

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Покрива се гаранция от счупване в следствие на фабричен дефект, не и такава от износване.
      Тука си прав.

      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      Здравейте, вчера гледах в Лидл комплекти 94 части на фирма Powerfix - profi+ 94 е модела, на цена 79 лева. Мисля, че марката се произвежда специално за Lidl. Моля кажете си мнението за тези комплекти. Като цяло съм положително настроен към нещата, които продават Лидл- купих си винтоверт и ъглошлайф на друга тяхна марка- Parkside, и съм много доволен. Но нека някой, който ползва гедоре Powerfix изкаже мнение
      Перфектни са за тази цена.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
        ... дай боже дефендъра(моята мечта) да си остане на острова)
        С извинение за отклонението от темата, но:
        Дифендъра от доста време не е на "Острова", а на един полуостров - Индустан...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Виноват аз първи се отклоних, но и дума не съм споменал за дИфендър или пък за дИф лепард

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
            Виноват аз първи се отклоних, но и дума не съм споменал за дИфендър или пък за дИф лепард
            Приятелю, така както не исках да разводнявам темата - така още по-малко пък ми се занимава със глупаво заяждане!
            Наистина ми се стори, че не знаеш за това, че Ленд Ровър (и разбира се модела Дифендър) от около четири години са собственост на индийския концерн Тата. Купиха ги "в пакет" с Ягуар от Форд, където пък бяха след БМВ (а-бе изобщо - отдавна не са на "Острова"). Може и нещо друго да си имал предвид, но определено не става ясно.
            пп
            А ако държиш да се изявяваш като граматик - да ме беше поправил, че не съм членувал Дифендър с пълен член (като подлог в изречението). Поне щеше да си прав...
            Със здраве и отново извинения на останалите!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Някой има ли впечатления от комплект "MANNESMAN" 215 части?? Уж били професионални??
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Колега и манесман е просто надпис. Някои неща стават, други са посредствени. По- добре първо го пробвай.
                Относно факом- за мене като качество превъзхожда гедоре примерно. Споменавате супер- елитни марки които не съм ползвал. Как ги раздувате? С претоварване? Говоря за тресчотките. Ами май повечето нови са с металокерамични зъбци и не деянат на претоварване. Не съм отварял тези супер- марковите, може би са си по- сериозни. Не е ли редно сервизите повече да въртят с въздух? Поне някога беше така Дори на факом и гедоре тресчотките са различни. Нищо, че уж всичките са върха. Но аз все пак не съм сервиз- доста работя с моите, но не ги претоварвам, за тази цел винаги ползвам Т-рамо един цолаж на горе и усилени вложки. Естествено в сервиза няма как да стане това, ясно е защо. И според мене не може да има доживотна гаранция, особено при интензивна употреба. Но все пак. Е, аз прибрах от Пламен някои истински неща. Които вече и факом не прави. Всички вече пожълтяват, каквото и да си пишем.

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Първоначално публикуван от BaiLamarin Преглед на мнение
                  Колега и манесман е просто надпис. Някои неща стават, други са посредствени. По- добре първо го пробвай.
                  Относно факом- за мене като качество превъзхожда гедоре примерно. Споменавате супер- елитни марки които не съм ползвал. Как ги раздувате? С претоварване? Говоря за тресчотките. Ами май повечето нови са с металокерамични зъбци и не деянат на претоварване. Не съм отварял тези супер- марковите, може би са си по- сериозни. Не е ли редно сервизите повече да въртят с въздух? Поне някога беше така Дори на факом и гедоре тресчотките са различни. Нищо, че уж всичките са върха. Но аз все пак не съм сервиз- доста работя с моите, но не ги претоварвам, за тази цел винаги ползвам Т-рамо един цолаж на горе и усилени вложки. Естествено в сервиза няма как да стане това, ясно е защо. И според мене не може да има доживотна гаранция, особено при интензивна употреба. Но все пак. Е, аз прибрах от Пламен някои истински неща. Които вече и факом не прави. Всички вече пожълтяват, каквото и да си пишем.
                  Те такова нещо е, уж пишат че са доволни... Чувал съм като фирма, че са доста добри, но от гледна точка на други продукти...
                  Та затова и питах, някой сблъсквал ли се е с тях...
                  Прикачени файлове
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Имам познат със същия комплект на манесман,взел го е доста евтино при положение,че има и трите размера 1/4,3/8 и 1/2 ползва си го само за лични нужди и е доволен от него казвал ми е само,че тресчотките му заяждали сигурно трябва да се смажат защото той ги ползва рядко.Но не знам колко ще оцелеят при по професионална употреба?

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Да подновя тема,някой знае ли нещо за марките heyco и projahn свестни ли са или са ментаци?Предлагат ми едни ключета и лули от тях и се чудя дали да ги вземам.

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Тествай чичко Гугъл, всичко ще се изясни.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Аз търся е такова.
                          Нек'ви идеи?


                          http://www.ridingvintage.com/2012/09...-tool-set.html
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Аз търся е такова.
                            Нек'ви идеи?


                            http://www.ridingvintage.com/2012/09...-tool-set.html
                            http://www.amazon.com/Wadsworth-Ratc...C+Super+Deluxe
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              http://www.pro.facom.fr/CatalogueGen...AG-CAT-05.aspx
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Аз търся е такова.
                                Нек'ви идеи?


                                http://www.ridingvintage.com/2012/09...-tool-set.html
                                Какво по-точно му харесваш на това? Щото част от него има във всяко уважаващо себе си гедоре, а съвсем дребните истории ги има например в такова:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:X-Line-iz-65.jpg
Прегледи:1
Размер:24.8 КБ
ID:5445449
                                И отвертката и битовете са прилични, въпреки цената.

                                Ако ти трябват торксове, торксове с дупка, петолъчки, петолъчки с дупка, триъгълничета, и всякакви други откачени битове - всяка добре заредена железария би трябвало да ги има. Аз имам пълен набор петолъчки и шестолъчки с дупка + набор от още 30-ина други изченатии. При майстора битове също се намират.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X