Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Маисторе, поръчвам от ония комплектчета хАмериканските. Искаш ли? 90$ плус мито и ДДС. Нещо такова ще се получи.
    Вальо, знаеш - аз не купувам - продавам само.
    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
    Имам преход Майсторе от 1/4 към 1/2 директен. Ако трябва утре ще го снимам.
    Да, с шублера и от двете страни и да му се вижда марката. Не на шубллера - на адаптора марката. После и пробвай с тресчотка 1/4 да развиеш болт 19 или даже 17, на джантите да речем, няма нужда да слагаш и тръба даже, само с ръка напъни.
    После аз ще ти подаря нова тресчотка, така че напъвай, не се свени.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Щом държи на 40см тръба трябва да да е звяр и си заслужава 90 долара и аз да имам парите бих си взел но по-нататък може ме огрее.Друго към колегата с адаптора,по горе е написан най-лесния според мен начин с два броя 1/4 към 3/8 и 3/8към1/2 хем на всякъде ги има хем евтини,пък каква работа ще върши е под въпрос.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Ясно е, че с 1/4 не може да се развиват големи камъни. Теорията и практиката обаче се разминават. Който не е развивал ръждиви гайки на терсене място, той се обосновава на теорията. Нищо не пречи, първо да се разхлаби, а после с малката тресчотка да се доразвие.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          То за тая работа има къси тресчотки на 3/8 и със сигурност издържат повече тормоз от 1/4.

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            То и 1/2" има къси, точно колкото 1/4. Че даже и вграждане на вложката вътре в главата на тресчотката, за да е още по-компактна постановката.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Да, с шублера и от двете страни и да му се вижда марката. Не на шубллера - на адаптора марката. После и пробвай с тресчотка 1/4 да развиеш болт 19 или даже 17, на джантите да речем, няма нужда да слагаш и тръба даже, само с ръка напъни.
              После аз ще ти подаря нова тресчотка, така че напъвай, не се свени.
              Ще ти кажа за какво го ползвам - за развиване/завиване стопора на буталото в отвора на цилиндъра. Усилие никакво, пък е точно 19мм стопора. И вместо да въртя с голямата тресчотка, перфектно там пасва малката 1/4. Върти се директно, без нужда да прехващам.

              Пък ако си решил да подаряваш, няма да откажа, без това имам нужда от резервни части за счупена Факомска тресчотка, пък ти ми споменава, че имаш ремкомплект за нея
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                За някакви реглажни болтове става, ама тях и с пръсти може, подарявам нова тресчотка 1/4 , ако ми развиеш болт 17 на джанта.
                Иначе ремкомплекта е с пари, защото си е консуматив, нещо като съединителя и накладките.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  А на 1/4 няма ли 19 бит/камък?

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Не. Аз поне не съм виждал.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Майсторе, технически човек си, сигурен съм, че знаеш как се обозначават резбите-по диаметъра на самата резба, а не по размера на главата на болта. Че с глава 17 може да има и 5 мм болт, че и по-малко.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Някой чувал ли е маркaта WGB пише.че е германска даже и сайт си имат но искам да чуя вашето мнение.Стават ли ,здрави ли са интересуват ме едни лули от тях.

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Чиста немска марка - Вагон - намси- квоси. Бяха поне до 2000г. След това не знам, според цената ще ги познаеш, под милиметрите на лулата (например 8х10) умножено по две ( 8х2=16) т.е.16 лв или около +- 10% е германска, надолу - Тайван, още по-надолу - Китай.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Намерил съм ги на старо,но не знаех нищо за марката другото което ме учуди е цвета на инструмента.Вижте сами.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5165619_3_585x461_rev010.jpg
Прегледи:1
Размер:14.9 КБ
ID:5452103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5165619_5_585x461_rev010.jpg
Прегледи:1
Размер:32.4 КБ
ID:5452104

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Преди време имах достъп до такива лули точно като на снимката и мнението ми е че са доста корави за 2 години интензивна употреба нямам забележки.
                              0878424143
                              0887424150

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Дойдоха. Голем кеф.
                                Ето:




                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X