Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гледай къде се пречат линиите и на кой цвят сектор си ,чер или червен .

    Коментар


    • Коментар


      • Колеги търся си фреза 675 в добро състояние и хоби нужди.
        Ако някой знае да се продава ще съм благодарен да сподели.

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          А с моето стругче какво става?

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Чака си реда да му оправя ножодържача и задното седло . Межодувременно може и нещо по добро да изпадне .

        • scandalo
          scandalo коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря ти Станьо.

      • Може ли малко коментари от ваша страна за конкретните машини :

        Предложиха ми 3 машини, но нищо не знам за тях като точност и качество, а именно :

        Ruhla - FUW 315 цена : 4500
        AVIA - fnd32 цена : 6500
        dekel fp3a цена : 9000 ( която не тръгва, при тръгване на дисплея гори някакъв бушон ).

        Всички машини са без допълнителна окомплектовка голи на пушка .
        Какво мислите?

        Коментар


        • scandalo
          scandalo коментира
          Редактиране на коментар
          Не бързам хич, ще чакам да пишеш като имаш налични руските фрези. Реално ми трябва лесна за работа машина за не много големи детайли за това съм се насочил към 675, но и големия и брат ми е ок. Решаващо е състоянието на машината разбира се.

        • piars
          piars коментира
          Редактиране на коментар
          Ако има някоя 675 в повече ме пиши и мен,че предишната я проспах

        • scandalo
          scandalo коментира
          Редактиране на коментар
          Станьо появи ли се нещо руско при теб? 675-676 не бързам, но съм нетърпелив

      • Станьо, случайно към тези руски фрези 676 да се намира някоя "излишна" щос глава? Бих се наредил на опашка за такава !
        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
        Ат.Буров.

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Още никаква идея нямам с каква комплектация ще дойдат .

      • Ако излезе нещо, ще бъда много благодарен, ако ми се обадиш! Хубава вечер от мен!
        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
        Ат.Буров.

        Коментар


        • Момци а познайте кой отнесе читава руска инструментална фреза 675 . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210704_122826_144.jpg
Прегледи:879
Размер:743.3 КБ
ID:6753488
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Аз мога да позная кой не е .
            Дано се вредя и аз.

            Коментар


            • Търся ръководствво за DECKEL FP42NC с управление Dialog4.

              Коментар


              • Здравейте Колеги! На някой да му се намира за продаване конзолата на вертикалната фрезова глава за ФУ 320,че ми попадна една щос глава и ще я приспособявам на баба яга.....
                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210925_102705.jpg Прегледи:0 Размер:513.2 КБ ID:6776987
                Една снимка за по-нагледно...

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Миналата седмица колегата прати една 320 на скрапа ще го видя какво е пожалил от нея .

              • Здравейте, искам да попитам дали на някой му се намира конзола за ФУ-250 ?

                Коментар


                • Здравейте,

                  Продължавам да си търся фреза 676/676 във добро състояние и със възможно повече екипировка към нея.
                  Станьо преди време каза, че ще има, но не мога да се свърза със него.
                  Ако прочете тук може да пише .

                  Коментар


                  • ctef
                    ctef коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тази от Базара, която се предлага в Княжево гледана ли е? Доста време не се продава, цената не е голяма. Дали не е проблемна, не знам.

                  • scandalo
                    scandalo коментира
                    Редактиране на коментар
                    Коя от базар? Не намирам нищо

                • Колеги търсенето на руска фреза 676/676 продължава.
                  Моля ако имсте или знаете някой да продава да помогнете.
                  0885851688 Румен

                  Коментар


                  • Да се похваля, че след 12ч ще си имам фреза 676п със въртяща маса, менгеме, делителен апарат (щос глава няма). Благодаря на Станьо за помоща и че я погледна, понеже аз не съм капацитет изобщо. Има само 1 проблем и ако някой го е срещал да сподели от къде може да е. Бързия ход на масата нагоре към главата не работи, като се натисне ръчката за бързия ход се чува едно хрррррррр и не мърда, всичко друго си работи.

                    Коментар


                    • Отзад на фрезата има капак под който са ремъците на машината . Между тях се вижда верижна предавка за подаването ! По средата има предпазен съединител , който е за да прескача при претоварване! Явно трябва да се понатегне малко, защото усилието нагоре е по голямо и затова прескача!И погледни дали е освободен стопера за вертикален ход отстрани -отзад на масата !Успех и честита придобивка!
                      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                      Ат.Буров.

                      Коментар


                      • scandalo
                        scandalo коментира
                        Редактиране на коментар
                        Явно ще трябва да се понатегне съединителя. Всички ходове работят, включително и проблемния. Има проблем само на бърз ход иначе на нормално подаване няма проблеми. Някой ще ми каже ли какво да си търся за да си я направя пълен комплект.
                        Имам менгеме, делителен апарат (без лира, която не знам какво представялява), и въртяща маса. Май нямам Щос глава, синусовата маса, и лирата към делителния апарата. Някой ще може ли да ми обясни за какво служи лирата?

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X