Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за телподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Въпрос за телподаващо

    Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
    Хеййй може да обясните на човек не е нужно толко подскачане казах че си мисля че е така като знам какво има в телоподаващите предположих че ще стане разликата е в напреженията кво толкова.
    Абе чак да подскачаме ... Но е досадно като пишеме едно и също в 5 теми , а някой го мързи да чете и иска всичко наготово.
    А ти очевидно само си мислиш ( без да се обиждаш ) какво има в телоподаващото . Волт-амперната характеристика на правотоков електрожен е твърда различна от тази на източник за полумеханизирано ( в частност - СО ) заваряване . Нещата не опират само до клапани и оперативни вериги по управление на паленето.
    И още нещо : друг път поне не пиши откъде ти изнасят телоподаващите , да не тръгне някой да си го иска .
    ПС. По темата : "Струната" от снимките е от първите телоподаващи на фирмата , но са доста надеждни. Този модул специално може да работи и с 500 амперова машина. Така , че на колегата ше му върши работа - стискайте ръка . Само ако не е сигурен , да намери един жичкаджия да не объркат кабелите на модула при присъединяване към източника. Защото буксите са стандартни , но си спомням , че на Г-то имаше някаква изгъзица на времето - май спусъка от шланга не прекъсваше захранването , а само движението на телоподаването. Утре ше погледна .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #77
      До: Въпрос за телподаващо

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Абе чак да подскачаме ... Но е досадно като пишеме едно и също в 5 теми , а някой го мързи да чете и иска всичко наготово.
      А ти очевидно само си мислиш ( без да се обиждаш ) какво има в телоподаващото . Волт-амперната характеристика на правотоков електрожен е твърда различна от тази на източник за полумеханизирано ( в частност - СО ) заваряване . Нещата не опират само до клапани и оперативни вериги по управление на паленето.
      И още нещо : друг път поне не пиши откъде ти изнасят телоподаващите , да не тръгне някой да си го иска .
      ПС. По темата : "Струната" от снимките е от първите телоподаващи на фирмата , но са доста надеждни. Този модул специално може да работи и с 500 амперова машина. Така , че на колегата ше му върши работа - стискайте ръка . Само ако не е сигурен , да намери един жичкаджия да не объркат кабелите на модула при присъединяване към източника. Защото буксите са стандартни , но си спомням , че на Г-то имаше някаква изгъзица на времето - май спусъка от шланга не прекъсваше захранването , а само движението на телоподаването. Утре ше погледна .
      Колега не съм написал точно от каде е изнесено казах един завод и..... Имам и двете буксите за модола включвал съм го да работи всичко е на шес защото мислех да си правя телоподаващо но се отказах и ако колегата иска и има желание ще се обади или пише ще се разберем за стискането на рацете

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X