Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко теоретична помощ по заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малко теоретична помощ по заваряване

    Ами....много ме кефите.
    Но ако продължаваш в същия дух....
    И какъв трябва да е........

    Коментар


    • От: Малко теоретична помощ по заваряване

      Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
      И какъв трябва да е........
      Нормален. Ама то очевидно за теб това е нормалното, та надали ще има полза и от това ми обяснение.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Малко теоретична помощ по заваряване

        Здравейте,незнам дали е тука мястото за това,но ми предстои тест за РЕДЗ модул Е5,но нямам нито времето нито възможността да се подготвя за него както трябва и ще помоля някой който може да ми помогне с готови отговори.Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Малко теоретична помощ по заваряване

          И аз така ама мисля да заебвам заварването,щото и без това не ми се отдава.Ще ставам доктор,я някой да драсне два-три реда как се вади апАндЕсит,че нещо не ми се учи,пък и време нямам...
          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
          Mark Twain
          СтоЕнчA

          Коментар


          • От: Малко теоретична помощ по заваряване

            Здравейте,
            някой да е пробвал тази техника, изглежда ми интересна, а и заварката изглежда чиста и добра, за любители на който им се налага 2 пъти в годината да заварят тънко и то по 5-10см. шев.

            от описанието разбирам че електродите са 6011 на 3/32инча, което предполагам е нашето 2,5мм.(защото 3/32инч. е 2,38мм.), за добавъчния материал, пише 3/32инча 6011 без флюс - тук понеже никога не съм се интересувал от добавъчен материал не можах да намеря такова животно(или се има предвид обикновен електрод 6011 с премахната обмазка), предполагам има но означението е друго.Ще ми е интересно да обсъдим клипа малко.
            Поздрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X