Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Само за информация - от 2 месеца насам АИГ вече са само Асен и брат му. На мястото, където бяха всички, сега е само Йордан. Естествено, продължава да прави същото, просто тече реорганизация. Понеже конструктора на доработките по машините "DEL" е Йордан, не съм наясно АИГ какво продават към момента като заваръчни машини.
    Привет на всички!

    Промяната за нас единствено е новия магазин, който отворихме в началото на тази година. Машини, модели и прочие са си същите.

    За изминалите години като екип с Данчо направихме доста добри неща, но както в доста други страни от живота идва време за промяна. Надявам се да е за добро, както за нас, така и за него. Желаем му успех в новото начинание.

    Успешна и спорна година и на участниците във форума!

    Поздрави,
    Георги
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар


    • #17
      От: Избор на телеподаващо

      Благодаря колеги вече знам точните хора където да си закупя едно телоподаващо само ще изчакам да събера повече пари да си закупя нещо истинско
      Витара не e просто кола,тя е една мечта !

      Коментар


      • #18
        От: Избор на телеподаващо

        A къде е магазина?
        ПП Видях в сайта...
        Последно редактирано от Shtaiga; 20-01-16, 20:53. Причина: ПП
        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
        Mark Twain
        СтоЕнчA

        Коментар


        • #19
          От: Избор на телеподаващо

          А защо не видях да се предлага модел с цена под 1000 лева с ДДС, както спомена по-горе Анатолий? Нали покрай пловдивския панаир имаше обещание за нещо подобно без евроконектор и със съответната по-ниска цена?
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #20
            От: Избор на телеподаващо

            Защото ,макар и да продават доста добри, машини сайта им винаги и е бил гола вода и се опреснява веднъж годишно,около панаира в Пловдив.
            Евро конектора е 50-тина лева и изобщо не е философия да се монтира ,интересно ми е какво друго е оптимизирано за постигане на цената.
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • #21
              От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              А защо не видях да се предлага модел с цена под 1000 лева с ДДС, както спомена по-горе Анатолий? Нали покрай пловдивския панаир имаше обещание за нещо подобно без евроконектор и със съответната по-ниска цена?
              Е ми, защото го няма вече Данчо - главният "виновник" за качеството и концепцията на тези машини. Сега , когато има ново начало ,ще видим как той ще се развихри с новите серии , с нови цени , и какъв ще бъде новият му саит! Очакваме!

              Коментар


              • #22
                От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                Е ми, защото го няма вече Данчо - главният "виновник" за качеството и концепцията на тези машини. Сега , когато има ново начало ,ще видим как той ще се развихри с новите серии , с нови цени , и какъв ще бъде новият му саит! Очакваме!
                Не е съвсем така. ;-)

                Модела електрожен и телоподаващо DEL 160 "EcoControl" беше наличен за панаира. Няколко колеги от форума вече го имат и работят с него. Ще бъда благодарен ако някой сподели впечатления от първа ръка. Цената за форума я има някъде в другите теми, 630 лв. с ДДС.

                Ето как изглежда:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MIG160.JPG
Прегледи:3
Размер:24.7 КБ
ID:5699290

                Отново за пореден път ще помоля за разбиране и снизхождение относно съдържанието на сайта. Критиките са напълно основателни. Новите цени за 2016-а са готови. Корекциите (където има такива) са само надолу. Ще се погрижа максимално бързо да станат достъпни на сайта. Иначе по всяко време 0889 202 949 или 0889 522 036.
                Последно редактирано от aig; 21-01-16, 11:45.
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  Не е съвсем така. ;-)

                  Модела електрожен и телоподаващо DEL 160 "EcoControl" беше наличен за панаира. Няколко колеги от форума вече го имат и работят с него. Ще бъда благодарен ако някой сподели впечатления от първа ръка. Цената за форума я има някъде в другите теми, 630 лв. с ДДС.

                  Ето как изглежда:

                  [ATTACH=CONFIG]847844[/ATTACH]

                  Отново за пореден път ще помоля за разбиране и снизхождение относно съдържанието на сайта. Критиките са напълно основателни. Новите цени за 2016-а са готови. Корекциите (където има такива) са само надолу. Ще се погрижа максимално бързо да станат достъпни на сайта. Иначе по всяко време 0889 202 949 или 0889 522 036.
                  Аз имам този модел,взех го преди 3 месеца.Харесва ми как работи,пробвах го и с тръбнофлюсова тел също така и електрожена работи добре.Мисля че за гаража в къщи е идеалната машина като цена-качество.Имам и електрожен от колегата pansim,от който също съм много доволен,работи много добре.Така че сега си имам две,даже и три апарата като броя и КРАКРА-та , и не мисля да се разделям с нито един от тях,защото съм доволен.
                  " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на телеподаващо

                    Пак виждам че,копчето за он/офф го няма на панела отпред,ужасен пропуск
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на телеподаващо

                      Еххх... това копче.
                      При моите инвертори, аз също го преместих на задния панел с цел да освободя мястото за други по-полезни неща - например копче за пускане и спиране на Хот Старт-а и други за в бъдеще.
                      Какво толкова има ценно да го пускаме и спираме отпред?
                      Фрониус, Есаб, Селко, Линкълн...всички са с пускане от задната страна.
                      Панайот Бърдарски
                      0887 60 77 22

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Пак виждам че,копчето за он/офф го няма на панела отпред,ужасен пропуск
                        Място в този модел има предостатъчно, за който желае копчето може да бъде преместено на предния панел.
                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на телеподаващо

                          А каква е разликата между "Eco control" и "Self control"?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на телеподаващо

                            Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                            Еххх... това копче.
                            При моите инвертори, аз също го преместих на задния панел с цел да освободя мястото за други по-полезни неща - например копче за пускане и спиране на Хот Старт-а и други за в бъдеще.
                            Какво толкова има ценно да го пускаме и спираме отпред?
                            Фрониус, Есаб, Селко, Линкълн...всички са с пускане от задната страна.
                            Като почнеш да работиш с машините които правиш,ще разбереш
                            Това важи както при мобилна работа,така и при стационарна работа.Там където са копчетата за напрежение и скорост ,обикновенно са на лесно достъпно,щото ги местиш постоянно,копчето е в Г..а на някое кише ,дето нито слънце нито паяци искат да живеят,и трябва да го напипаш по усет.
                            А и по нормални физични закони,отзад е и най прашно и мизерно.
                            Ако направим аналогия с колата,ключа за палене не е толкова важен като газ,спирачка,дай да го сложим отдясно до жапката,да не ни се пречка.
                            Последно редактирано от Roninn; 29-01-16, 16:00.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на телеподаващо

                              Не е лошо да напишеш препоръчително писмо до Фрониус...или който си избереш от големите имена в тази сфера.
                              Аз уважавам твоето мнение, но просто не разбирам нуждата от ключ на предния панел. И ако трябва да съм напълно откровен, ти си единствения човек досега, на който му прави проблем ключа на задната страна на машината. А вярвай ми - познавам достатъчно хора, които си изкарват хляба със заваряване.
                              Може би при теб има някаква специфика на работата която ми убягва. Моля за пояснение.
                              Панайот Бърдарски
                              0887 60 77 22

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на телеподаващо

                                Мобилноста,заваряването ми е помощна функция,кутии,ел.табла,стойки по покривите за разни работи като антени ,управляеми камери,метал детектори по гуменотранспортни ленти,разни леки конструкции,радари за скорост....кутии за изграждане на оптични мрежи....току се връщам от един язовир с оптична мрежа .автоматики разни за трезори,каси и т.н Квото поръча клиента.....все мобилни приложения.Сещай се на комин 325 метра на върха,с противогаз и маска ,как се търси копчето.В такива моменти и фрониус да им Е...а ма...та

                                Много нищожно ни е малък пазара за да ни чуят фрониус,даже и да сме прави.

                                Имам лично мои 5 заваръчни апарата,не че имам нужда от тях,просто еволюция заради мобилноста,от тях ползвам две и ще ги сменя при първа среща с нещо още по леко,малко,надеждно и удобно за носене.


                                Отделно с братчеда взехме от Аиг 200 ампера Виг и още едно телоподаващо със селфконтрол,ма те са общи[emoji3]
                                Като се чета,само работа да има,на едната съм я модифицирал с копчето отпред,другата има търговски вид и не я пипам засега.
                                Последно редактирано от Roninn; 29-01-16, 19:01.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X