Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Вижте из нета , всички геймъри си правят водните на пц-тата с такива за аквариум .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Първоначално публикуван от Ivanko Преглед на мнение
      А... супер... още по-добре е помпичката от аквариума А такава от пералня не съм пробвал... и наистина като се замисля, щуцерите й са на 1/2" отвори някъде и като се стеснят на Ф4-5мм. вътрешно на маркуча ще се тормози повечко и може да загрява
      Може и да не се тормози. Зависи от конструкцията. Не помня. Имаше някакви такива истории при някои помпи, че като ги запушиш даже им е по-лесно. Вдигат си оборотите дори.

      Въпроса е че е ненужно голяма, според мен. Тия аквариумните по ми хвашат окото, а и със сигурност са тихи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Днес нещата са пратени. Информация за проследяване ще има след обяд по някое време.
        Ето и линк за проследяване:
        http://wwwapps.ups.com/WebTracking/t...&track.x=Track

        ПП: 4 отделни пратки са. Явно хайманата е набутал ръкавици, електроди и прочие нещица в някой от кашоните. Ще видим кое-що като дойдат.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Екстра... ще следим с интерес
          Моите снимки...
          https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
          https://500px.com/ivankoo

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            След като вече платих, измрънках му дали не може да намери телоподаващо като мойто. Чакаме отговор. За разлика от другите, дето се продават из европа, за това телоподаващо мога да гарантирам на 100% че превъзхожда дадените му параметри и работи стабилно и на 230А, с всакаква тел между 0.6 и 1.0. Телоподаващия му механизъм е железен, в пряк и в преносен смисъл.

            Ето за какво иде реч:
            http://cgi.ebay.co.uk/MAG-MIG-CO2-ga...item51915517a4
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Аз утре ще ходя до Вики-Б в Казанлък , да видим дали ще си харесам нещо . Цените са почти същите, но поне знеш, че каквото и да му се случи има части и кой да го оправи . Ако някой има интерес да казва, че може да измрънкаме по-големи отстъпки за форума .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                Аз утре ще ходя до Вики-Б в Казанлък , да видим дали ще си харесам нещо . Цените са почти същите, но поне знеш, че каквото и да му се случи има части и кой да го оправи . Ако някой има интерес да казва, че може да измрънкаме по-големи отстъпки за форума .
                Трябва да отидеш до Вики-Б - Енина, където е производството.
                В Казанлък са търговците а от тях, тяхното няма да изкрънкаш.
                Аз вече бях в Енина, много съм доволен .
                Вземи си повечко пари, защото има с какво да те изкушат .
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Да знам одеве си говорих със собственика
                  Последно редактирано от travelling; 23-12-10, 16:31.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Колега,ако може провери къкви са фотосоларните шлемове.Един колега ми каза цени ок.70лв.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                      Ето за какво иде реч:
                      http://cgi.ebay.co.uk/MAG-MIG-CO2-ga...item51915517a4
                      Това цената му в Англия ли е ? Лирата е някъде 2.30 лева нещо много тънко идва към 800 лева колкото и да е транспорта от UK пак е ефтино .
                      Последно редактирано от sek.1; 23-12-10, 19:33.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Това цената му в Англия ли е ?
                        Де да беше... Това е цената му в Китай. До тук има шипинг, струващ колкото и цената му. + мито и ДДС, + такси + изгубено време.

                        Питах швабата дали ня може да внесе такива точно. Ще видим какво ще отговори.
                        Последно редактирано от sparkybg; 23-12-10, 19:41.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          [QUOTE=sparkybg;1378121]Може и да не се тормози. Зависи от конструкцията. Не помня. Имаше някакви такива истории при някои помпи, че като ги запушиш даже им е по-лесно. Вдигат си оборотите дори.

                          За центробежни помпи важи зависимостта P(мощност)= Q(дебит)*H(напор)/102*(КПД), така при по-малък дебит и при еднакво налягане, ще трябва и по- малка мощност.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            70-75 лв. е цената на фотосоларния шлем в Вики Б,аз го купих за толкова в комплект с другите неща ! Провери...!
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Трябва да отидеш до Вики-Б - Енина, където е производството.
                              В Казанлък са търговците а от тях, тяхното няма да изкрънкаш.
                              Аз вече бях в Енина, много съм доволен .
                              Вземи си повечко пари, защото има с какво да те изкушат .
                              Определено имат много дреболийки които влизат в употреба,малко повече кинти няма да са излишни,на место може да изпробваш машината която си избрал,ще останеш доволен(а каква кака ми писа фактурата).
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Според проследяващия линк пратката ни е "замръзнала" около обяд на 24.12 около Нюрмберг
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X