Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Мултицет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Питане за Мултицет.

    Здравей колега да не си изпатил, от немската марка?От известно време разпитвам,и чета но за metrawatt само вуйчо ми каза,че е работил другите не са и чували.За fluke суперлативи,но само за по-старите модели,двама техника ги оплюха здраво по-новите.

    Коментар


    • От: Питане за Мултицет.

      Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
      Здравей колега да не си изпатил, от немската марка?От известно време разпитвам,и чета но за metrawatt само вуйчо ми каза,че е работил другите не са и чували.За fluke суперлативи,но само за по-старите модели,двама техника ги оплюха здраво по-новите.
      Не ти знам техниците, но за конкретния модел на Fluke нищо лошо не мога да кажа. Да, струва едни пари, но има защо.
      Ако искаш да си имаш екзотична играчка - взимай германеца. Ако ти трябва уред, на който можеш да се довериш - Флука.

      Пак зависи какво искаш от уреда де. По-горе някой вече попита, но не уточни нищо? Щото ако е за мерене на "има ли ток" два пъти в годината - и двата уреда са безумно хвърляне на пари.
      Ако ще е за сериозна лабораторна работа - замисли се за десктоп уредите. Знам, че там нещата съвсем загрубяват от към цена, но има смисъл.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Питане за Мултицет.

        Вдигам стара тема, ама няма как
        Бюджет 100 -+ лева
        Този ми хваща окото: цък
        За този бюджет, според вас как е ? И дали има нещо по-добро
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: Питане за Мултицет.

          Би трябвало да е що-годе приличен за цената си.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Питане за Мултицет.

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Ровейки се попаднах на този модел: Мултицет MS8260G

            Барабар с всичко в него, та се замислям за него..... Тъй, като мисля да уча електроника или електротехника, та да имам нещо по свястно? Вие какво мислите?
            -Вие сте си го "заплюли" преди повече от година и не знам. какво ВИ спира. (машинката не е лоша но е малко едричка)

            Коментар


            • От: Питане за Мултицет.

              За какво ще се ползва,напоследък качрствените уреди ги кътам,и ползвам такива от 20-50 лв. защото ги трепя ,ако не електрически,то механично,такъв литна от язовирната стена миналата седмица.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Питане за Мултицет.

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                За какво ще се ползва,напоследък качрствените уреди ги кътам,и ползвам такива от 20-50 лв. защото ги трепя ,ако не електрически,то механично,такъв литна от язовирната стена миналата седмица.
                -Той колегата е казал в пост 166 който цитирам ,освен ако има промяна.....

                Коментар


                • От: Питане за Мултицет.

                  Мда,за тея цели всяко става,а ако и това ще работи,мултицета му е най малкия проблем.Аз май имам 8280
                  Между другото ми попадна един токмак от лидъл на седмичната промоция преди две седмици.Много добре се държи,не се шашка,сравнително пъргав,недомислие е че за да мериш напрежение и зумер трябва да прехвърляш едната сонда,за 20 лв.много добър уред
                  Даже преди малко го ползвах на една авария на адрес
                  Последно редактирано от Roninn; 13-10-15, 20:26. Причина: ,
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Питане за Мултицет.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1444761843360.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5686452

                    В момента варя втора серия шунка,та бобчо да помисли и за такова приложение.
                    Авторска снимка от преди 5 мин.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Питане за Мултицет.

                      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                      -Вие сте си го "заплюли" преди повече от година и не знам. какво ВИ спира. (машинката не е лоша но е малко едричка)
                      Абе, аз все им се заплювам, ама все нещо се обърква
                      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                      -Той колегата е казал в пост 166 който цитирам ,освен ако има промяна.....
                      Промяна има, ще се ползва за диагностика на коли, като помощник на осцилоскоп Tа се иска, нещо подходящо за тази работа, но този, от тази гледна, точна, мисля, че добър
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Питане за Мултицет.

                        За коли ти стига мултицет от 7лв

                        Е, след месец ще му купиш кабелчета за 10лв

                        Коментар


                        • От: Питане за Мултицет.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          ...За коли ти стига мултицет от 7лв
                          1. Мултицет без барче отдолу не стига - с едното можеш да проверяваш ламбда сонда например, с другото - не.
                          2. Всичко до към 20лв, което съм имал, след първата зима е капут.
                          3. За точността след първия месец смятам няма нужда да отварям приказка, а някои още в магазина. За зависещата от батерията такава - също. Как ти се струват разлики от истината до 50%?

                          На мултицет от 7лв можеш да имаш достатъчно доверие за да го ползваш като бавна пробна лампа, и нищо повече. И пак след първата зима в колата си заминава. Минали са ми 3 такива през ръцете - единия умря тотално, на другия му се скапа дисплея, на третия чипа за дисплея. Тоя, дето е на тройна цена пребивава в колата вече 7-ма година, и не само че си е в ред, ами и батерията му не съм сменял. Няма лято, няма зима - седи си кротко под седалката, и като трабва да се мери - мери.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Питане за Мултицет.

                            Еми, ето ги и старият боец/подарък от колегата Ronin, преди доста години, за което съм му благодарен/, още си служи без грешка и новият боец
                            На старият, при смяна на батерията, му загубих капачето, преди около 4-5години и до ден днешен така си кара, железен мултицет излезе, този малък звяр
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0145.jpg
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5686766
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0147.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5686767
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Питане за Мултицет.

                              Почват от 30 лири в английския иБей:
                              http://www.ebay.co.uk/itm/FLUKE-101-...UAAOSwD0lUbWUQ
                              Горещо препоръчвам марката FLUKE.
                              И конкретно този модел:
                              http://www.ebay.co.uk/itm/FLUKE-116-...EAAOSw9mFWG8A0
                              Повече от 12 години ползвам професионално само тази марка и съм счупил 1 брой и то насила.
                              Няма такова здраво нещо.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • От: Питане за Мултицет.

                                Първото с тия леко странни сонди и сакато залепена лепенка е минало покрай Fluke, според мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X