Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Мултицет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Питане за Мултицет.

    Съдейки по описанието, MS8268, май няма, или просто не се дава на картинката, барграфа винаги ли излиза под цифрите или само с определени величини? http://www.stbbg.com/files/upload/36...5760e6ea34.pdf
    П.П В елимекс, V&A, нямат на склад, чак доставка в 10 дневен срок при поръчка, което ме наведе на мисълта за Мастеч
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Питане за Мултицет.

      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
      Съдейки по описанието, MS8268, май няма, или просто не се дава на картинката, барграфа винаги ли излиза под цифрите или само с определени величини? http://www.stbbg.com/files/upload/36...5760e6ea34.pdf
      П.П В елимекс, V&A, нямат на склад, чак доставка в 10 дневен срок при поръчка, което ме наведе на мисълта за Мастеч

      Дълго време Мастек бяха нумбер оне при тайванските машинки, даже си имам 3 (цени от 80 до 600 кинта) и съм адски доволен от тях, но ... но напоследък не са това, което бяха. Чух от приятели няколко оплаквания от сериозни проблеми с нови машинки при температури под +5 градуса, което е адски тъпо. Дали производителя е свалил гарда или и на тях вече има ментета - не знам, не съм се интересувал, но се чувствам длъжен да предупредя.
      Машинките с немскозвучащи имена - бЕгай надалеч. Тия, дето са читави, са две-три шапки пари (и не са немски, хаха), а тия, дето са евтини, най-често са силно боклучави като за парите си.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Питане за Мултицет.

        И аз се навеждам на мисълта за мастеч-а, просто ми хвана окото като го видях, пък не знам Но сега се чудя дали има този Барграф, като купувам, да взема като хората нещо... Та май ще трябва да се обаждам да ги питам...
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: Питане за Мултицет.

          Някои го имат, някои - не. На някои се вижда постоянно, на други - не. Но, ако мултицета го има, обикновено поне скалата му се вижда постоянно.

          V&A-то го има в нютек (newtek (точка) бг). При това за под 30лв, май. Звънни и ги питай.

          За малко над 40лв има и няколко модела на UNI-T, например UT61C, което също не е никак лошо, до колкото ми е известно. Даже ако ми трябваше такова сега, вероятно бих го предпочел.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Питане за Мултицет.

            Мерси за информацията на колегите и Спарки, ще я мисля тези дни, пък каквото сабя покаже
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Питане за Мултицет.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              ...няколко модела на UNI-T,.... Даже ако ми трябваше такова сега, вероятно бих го предпочел.
              Добър съвет: недей.
              Имам си един у дома, беше около 100 кинта като го купувах, не е като да е от най-калпавите. Даже работи. Обаче едва ли някога ще рискувам отново с тая марка.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Питане за Мултицет.

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                ...като го купувах...
                Кога това?

                А иначе че под 200-300 кинта всичко е малко или много леж - вярно е.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Питане за Мултицет.

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Кога това?

                  А иначе че под 200-300 кинта всичко е малко или много леж - вярно е.
                  Преди 2 години. Просто спешно ми трябваше нещо с RS232 изход и да не струва прекалено много. Тоя ми попадна пред очите, взех го. Когато работи, показва доста точно (е, като за тия пари, разбира се), от това оплаквания нямам. Малко му е мотляв ауто-рейнджа, ама и това не е кой знае какъв проблем, така или иначе го търсих за конкретно място. Обаче:
                  1. Един летен ден го забравих в колата. От някъде от вътре се разтече парафин (?!?) и в момента около 20% от дисплея се виждат малко трудно.
                  2. Няма автоматично изключване на захранването - заради RS-a.
                  3-то и основно: от време на време получава съобщения от кораба-майка и показва нещо абсолютно непредсказуемо. Което е велика гадост, щото никога не знаеш кога работи и кога се ебава. 2 пъти го отварях - всичко е перфектно, обаче...

                  Малко след това бяха взели един подобен (не същия) за служебен - едва изкрета 3 седмици.

                  След тия издънки силно се въздържам от експерименти с марката. Вярно, кабелите на сондите им са все още живи и това май е единственото, което ми хареса
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Питане за Мултицет.

                    Е, в MY68 парафин няма. Поне в мойте двата. MASTECH-а стои в колата от години. Другия (V&A) е вкъщи, отварял съм го - няма нищо притеснително вътре.

                    На UNI-T съм имал 2 от жълтите, ама отдавна. И двата сдадоха след една зима на студ. Сега имам IR термометър, пък и съм си играл с някой и друг мултицет - имах чувството че са вдигнали качеството, ама явно е само отвън.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Питане за Мултицет.

                      Ясно е, че човек не трябва да има прекалено големи очаквания от уред в тоя ценови клас. Купува каквото му хареса и на онче-бонче. И да загине след време, едва ли ще е кой знае каква драма. Купува се следващият за 30 кинта и проблемът се решава...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Питане за Мултицет.

                        Само дето не разбрах, тия от 30, какво повече са, от тия от 5 - (830В)
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Питане за Мултицет.

                          Я, като видях темата, да попитам - как се представя Vigor-а?
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Питане за Мултицет.

                            Работи си нормално. Вероятно и правнуците ми ще го оценят!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Питане за Мултицет.

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Само дето не разбрах, тия от 30, какво повече са, от тия от 5 - (830В)
                              Точно такива 2 ми пукнаха.

                              А иначе:
                              - повече цифри
                              - барграф
                              - голям дисплей
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Питане за Мултицет.

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Добър съвет: недей.
                                Имам си един у дома, беше около 100 кинта като го купувах, не е като да е от най-калпавите. Даже работи. Обаче едва ли някога ще рискувам отново с тая марка.
                                Потвърждавам,имам двама колеги с такива ,модела не знам ,но са много зле !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X