Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Мултицет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Питане за Мултицет.

    Някой има ли мнение/допир с това -http://www.tme.eu/bg/details/bm257/tsifrovi-prenosimi-multimetri/brymen/bm257s/
    От известно време го заглеждам и отзивите, които четох тук-там за марката са доста добри.
    Имам някакви токови клещи ма Мастеч, който определено не са от най-евтините, но в момента са в бокса, че нещо селектора взе да се лигави и в деня преди да ги закарам на ремонт единия щекер сгъна, което си е тъпичко за уред на няма и две години.

    Коментар


    • От: Питане за Мултицет.

      Нямам впечатления за BM257s, но от Хонгконг (еbay) ще дойде на по ниска цена от tme. Предлагат се и от фирма в Бг, ама цената...

      Коментар


      • От: Питане за Мултицет.

        Първоначално публикуван от Nediy Преглед на мнение
        ...ще дойде на по ниска цена от tme...
        Сметна ли си мито и ДДС, включително върху транспорта + евентуално висене по митници (+такси и таксички за това или онова, стигащи до към 30-ина кинта), което, ако е пуснато по куриер, няма да ти се размине с 99.9% вероятност.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Питане за Мултицет.

          Ако питащият, за пет лета не е успял да се ориентира, какъв мултицет му е необходим, вероятно не се нуждае от такъв...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Питане за Мултицет.

            Това за BM 257 s май се отнасяше за мен.
            Ми аз вече си го ползвам от едно пет месеца тоя Браймен, и съм много доволен от него.
            Взех го от ТМЕ през една посредническа фирма, която явно ползва отстъпка от тях, с безплатна доставка и реално си имам и гаранция.
            Взех го с фактура на фирмата, та реално ми стъпи на малко над 200 лева.

            Коментар


            • От: Питане за Мултицет.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Сметна ли си мито и ДДС, включително върху транспорта + евентуално висене по митници (+такси и таксички за това или онова, стигащи до към 30-ина кинта), което, ако е пуснато по куриер, няма да ти се размине с 99.9% вероятност.
              Дойде по пощата за 11 дни (преди години чаках повече от месец) и без никакви допълнителни плащания и др. Но Avas си е спестил доставката, а има и гаранция, което не е без значение. Да му е честит уреда и да му служи още много години (със закъснение от няколко месеца)-това е най важното.

              Коментар


              • От: Питане за Мултицет.

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Ако питащият, за пет лета не е успял да се ориентира, какъв мултицет му е необходим, вероятно не се нуждае от такъв...
                Отдавна е взел, Mastech Това са последователите, му
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Питане за Мултицет.

                  Първоначално публикуван от Nediy Преглед на мнение
                  Дойде по пощата за 11 дни (преди години чаках повече от месец) и без никакви допълнителни плащания и др. Но Avas си е спестил доставката, а има и гаранция, което не е без значение. Да му е честит уреда и да му служи още много години (със закъснение от няколко месеца)-това е най важното.
                  Мерси, мултицета е много приятен.
                  Хвърлих едно око на ибей, и там от Хонгконг го гледам на 165 долара, та не ми се вижда голяма оферта с цялата разправия.

                  Коментар


                  • От: Питане за Мултицет.

                    135+2.40 $ доставка

                    Коментар


                    • От: Питане за Мултицет.

                      Така де, 135 долара, нещо съм се объркал, а не ми дава да си редактирам поста.
                      Пак нещо на мен, не ми се вързва тая цена.
                      И от ТМЕ ми се струва по-добре, ако случая е като моя да си го вземеш на фирма.

                      Коментар


                      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211023_125251.jpg
Прегледи:223
Размер:198.7 КБ
ID:6783046Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211023_125245.jpg
Прегледи:220
Размер:353.9 КБ
ID:6783045Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211023_125058.jpg
Прегледи:224
Размер:391.0 КБ
ID:6783044 В един завод за електроника какво намерих.
                        И работи.Флук.... Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211023_125029.jpg Прегледи:0 Размер:435.4 КБ ID:6783041Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211023_125212.jpg Прегледи:0 Размер:290.9 КБ ID:6783042Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211023_125040.jpg Прегледи:0 Размер:428.4 КБ ID:6783043
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • ikristiqn
                          ikristiqn коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ако не ти трябва - пиши ;-) Ще влезне в употреба ;-))

                      • Нищо интересно. Още им се насълзяват очите на инджинерините от Флюк когато видят мултимер Филипс от същите години...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          ...В един завод за електроника какво намерих....
                          Виж дали няма до него и някой Бекер - те са по-екзотични

                          Враг усраине

                          Коментар


                          • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211015_154850.jpg Прегледи:0 Размер:285.4 КБ ID:6783205Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211015_145538.jpg Прегледи:0 Размер:331.1 КБ ID:6783206

                            Това работи много добре...но го ползвам за стационарно ,при производството работя с АС захранване и TRUE RMS си трябва.

                            Това ако не съм писал някъде ,има блутут..графики,втори екран на телефона ,закачвам го на кутията тук в солара от горната снимка и отивам и пускам консуматорите на 30 метра,като на телефона виждам дисплея ,даже една кака говори ако искаш да ги чуваш стойностите ...има куп екстри ,доста е точен ...макар на мен да не ми се налага такива измервания...

                            Понеже ми харесаха тея модели....онзи ден дойде по малкия му брат D35 ...доста по орязан модел за оперативна работа..
                            Така изглежда...Като практически опит,солиден корпус,изчистени,пазят си батериите и карат доста,понякога се налага да ги набуташ по джобовете на работните дрехи ,и понеже са гладки,нищо не пречи да се закачват и т.н Доста са обемни като лек минус е това...

                            Дисплея е голям....доволен съм...



                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:OWON-B35T-3-in-1-datalogger-true-RMS-multimeter-temperature-tester-recording-Bluetooth-4-0-Android.jpg Прегледи:0 Размер:165.0 КБ ID:6783207Натиснете снимката за да я уголемите  Име:d35.png Прегледи:0 Размер:323.5 КБ ID:6783208
                            Последно редактирано от Roninn; 24-10-21, 03:56.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • И ако пак някъде не съм писал,дойдоха едни ампер клещи,за АС и DC .....много стабилни и добре работят....
                              Полски като модел, вероятно китай им е родината...Но няколко колеги ми ги похвалиха че работели много коректно.....

                              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20211015_151228.jpg Прегледи:0 Размер:301.5 КБ ID:6783210






                              https://www.sonel.pl/en/product/clam...sonel-cmp-401/

                              Тук има повече информация,колко са полски незнам,пък и не ме интересува.Платих ги на 120$
                              Наистина работят много добре,рядко правя такива измервания,но пък в някои случаи са незаменими и спестяват много труд.Миналите две седмици през които валя нон стоп,ходих в един завод.

                              Там имат канализация,но обратните води се събират в резервоар под земята,бетонна стая със размери приблизителни 5 на 5 метра и височина около 4 метра.което трябва да е 100 куб.метра фекална вода... съответно вън вали порой,дтз изключва ,помпата (потопяема)която изсмуква водата и налива във канализацията не работи
                              Всичко прелива по плаца,Та намираме и отстраняваме проблема......хубаво ,ама никой не знае тая помпа работи или не....тя на 4 метра дълбочина под лайната ...та ампер клещите отговарят за секунда на въпроса .
                              ​​​​​​​
                              Последно редактирано от Roninn; 24-10-21, 04:12.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X