Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

    Да, то щото двигател от щатите освен че е котка в чувал е и едни кинти.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

      Американски търговец с 99,1% рейтинг в ибей е безкрайно по-надежден от който и да е моргаджия в татковината. Обаче този няма опит в пращането на пратки в Европа.

      Коментар


      • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Обаче този няма опит в пращането на пратки в Европа.
        Това какво значи че , фирмата която ми предлага двигателя от USA няма опит и не е в час с пращането на стоки до Европа и затова са ми дали такава ниска оферта и след като им платя и те започнат да обработват пратката ще си видят пропуска и ще си коригират цената която аз ще трябва да доплатя и няма да имам избор в предвит че, вече ще съм платил двигателя.

        Или нещо не съм разбрал.
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

          Да.
          Отделно върху цената там + транспорт ще платиш ДДС и мито.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Американски търговец с 99,1% рейтинг в ибей е безкрайно по-надежден от който и да е моргаджия .
            Не. Щото няма връщане или поне не финансово разумно
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Да.
              Отделно върху цената там + транспорт ще платиш ДДС и мито.
              Това да.

              Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
              Това какво значи че , фирмата която ми предлага двигателя от USA няма опит и не е в час с пращането на стоки до Европа и затова са ми дали такава ниска оферта и след като им платя и те започнат да обработват пратката ще си видят пропуска и ще си коригират цената която аз ще трябва да доплатя и няма да имам избор в предвит че, вече ще съм платил двигателя.

              Или нещо не съм разбрал.
              Тук е малко хлъзгава материята. Има немалка вероятност да си платят като попове шипинга и да си коригират политиката за бъдещи продажби. Има и веряотност да почнат да искат допълнително пари. Ти пък можеш да отвориш диспут чрез ибей и да си получиш в крайна сметка стоката на оферираната цена плюс оферираната доставка. Те пък могат да обяват стоката за повредена и да не я изпратят и да ти върнат парите.


              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Не. Щото няма връщане или поне не финансово разумно
              Щото връщането на двигател на български моргаджия е плавна и напълно безпроблемна процедура.

              Коментар


              • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                Като си намериш мотор има фирми вкл и сериозни, които ще ти го докарат и обмитят. За което разбира се ще си платиш. Но само така може да си въстановиш колата и да не се притесняваш, че пак ще се счупи.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Като си намериш мотор има фирми вкл и сериозни, които ще ти го докарат и обмитят. За което разбира се ще си платиш. Но само така може да си въстановиш колата и да не се притесняваш, че пак ще се счупи.

                  Мотор съм намерил ето го : https://www.ebay.com/itm/Ford-351-Wi...-/140896596458

                  Дайте връзка за фирма за доставка.
                  Аз проверявах тука при една фирма широко рекламирана но ми оферираха 1000 + долара доставка.
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар


                  • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                    Това доколкото разбирам е цена за ремонт на твой двигател който те ще ремонтират.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                      Това доколкото разбирам е цена за ремонт на твой двигател който те ще ремонтират.
                      Не това е цена на всичко ето:

                      NP1847 FORD 351 WINDSOR 1987-1993 1 ps. -. 1,283.40

                      Cor Charge 350.00
                      674-169 . EXHAUST MANIFOLD 1ps 100.00
                      674-165 EXHAUST MANIFOLD. 1ps. 120.00
                      T2891. DISTRIBUTOR 1ps. 100.00
                      T3115 .WATE PUMP. 1ps. 45.00
                      Shipping Intl International shipping 350.00

                      Total . $2,348.40

                      Това е таксата която се плаща ако не връщаш стар двигател за ремонт Cor Charge - 350 долара
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                        Голям мерак за скапан американски мотор от майната си

                        Цена от 1000долара доставка е нормално вече
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Голям мерак за скапан американски мотор от майната си
                          Мерак за безпроблемен по скоро.
                          Чесно да си кажа така ме сърбят ръцете да присадя някакъв европейски ,ама като се сетя освен същинското присаждане и вживяване на двигателя колко още дребни нещица ще трябва да се напаснат.
                          Като климатици , парно,търсене на място за това реле за онова лостче,тази щанга опира тука , пък на тази хода и малък и леко се разколебавам за присаждането ...
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                            Присади му. Така като ти потрябват части, няма да ги викаш от зад океана, да чакаш и да се чудиш колко ще ти е доставката и митото.
                            Ще чакаш най-много до другия ден.
                            При теб имаш 10 кабела на кръст, намери двигател от нещо по-старо, с пак толкова жици.
                            Според мен за камионче винаги е по-добре дизел. Хващай рулетката и обиколи моргите за камиончета и бусове. Всеки, от същия клас, който влезе, става. Все пак са си проектирани да вървят със същото тегло и същата скорост. Ако е от кола или бус и оборотите са им горе-долу същите.

                            Коментар


                            • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                              Аз бих му присадил един "тъп" дизел от Мерцедес.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                                Аз бих му присадил един "тъп" дизел от Мерцедес.
                                И аз.
                                Но
                                - донор 1-2к (като се шитне останалото се излиза на 0)
                                - труд 2к
                                - технотест 1к
                                - разни дребни 0.5-1к


                                Иначе си струва.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X