Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво сипвам в нафтата и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

    Така не става. Добавка се вкарва на пазара с МНОГО реклама.

    Коментар


    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

      E те това сипвам аз . Топ добавката в Щатите!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Maintenance-Schedule-large-format.jpg
Прегледи:1
Размер:383.1 КБ
ID:5800464Maintenance-Schedule-large-format.pdf

      Коментар


      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

        кекеке...

        Що ли не са се разбрали с Къминс за другите три вещества?

        Коментар


        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Така не става. Добавка се вкарва на пазара с МНОГО реклама.
          Погрешно те разбирам или мислиш,че се опитвам да правя реклама?
          Питам за мнение от някой престрашил се,ако има такъв де.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            кекеке...

            Що ли не са се разбрали с Къминс за другите три вещества?

            Ще питам.
            Тази за замръзналата нафта не съм я пробвал още. Но досега не бях чувал за продукт да размразява нафта.

            Коментар


            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

              Нямам предвид тебе, а тия дето се пробват да продават конкретния бъркоч.

              Тия неща не се продават сами, трябва клиентът да разбере че има нужда от такова.

              Коментар


              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                Ще питам?
                Тази за замръзналата нафта не съм я пробвал още. Но досега не бях чувал за продект да размразява нафта.
                Всичките го могат. Въпрос на концентрация и търпение.

                Коментар


                • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Всичките го могат. Въпрос на концентрация и търпение.
                  това за гелосването ми е ясно ,но кристалите вода как се размразяват. Ти си химик ,затова те питам.

                  Коментар


                  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                    Е, ти па. Нафтата става на туткал на студено. За да ни стане се сипват добавки. Или на бензиностанцията или ти сам с шишенце.
                    Не е като да не трябват.
                    Въпросния Мермерски му разгледах биографията и някак си рЕзко загубих доверие.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                      Със съставка, разтворима и във вода, и в нафта. Изопропанол например. Или някой гликол.

                      Ама споко, никой не се занимава с водния лед. Като се разтика гела нещата потръгват.

                      Коментар


                      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Е, ти па. Нафтата става на туткал на студено. За да ни стане се сипват добавки. Или на бензиностанцията или ти сам с шишенце.
                        Не е като да не трябват.
                        Въпросния Мермерски му разгледах биографията и някак си рЕзко загубих доверие.
                        На нафтата първо почва да и плува парафина и после става на желе. Водата дето я има вътре става на кристали и ако е в по глямо количество запушва тръбичките.

                        Коментар


                        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                          За 18 години каране на нафтови печки НИКОГА вода не е била причина за проблемите ми зимата. Винаги е било нещо, дето при първи наченки на проблем със сипване на 10-ина % бензин на следващата бензиностанция се оправя. Без изключения. Добавки, освен двутактово масло, не слагам от поне 7-8 години.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                            На нафтата първо почва да и плува парафина и после става на желе. Водата дето я има вътре става на кристали и ако е в по глямо количество запушва тръбичките.
                            Я това го знам и жокер ми не требе. Ама ако водата вече е запушила тръбичките, чудодейното вещество просто няма да стигне до нея. И да има някакъв фокус който да действа от разстояние, аз като химик не го зная. Впрочем и за нафтовия гел е така, след като течливостта спадне под определена граница и не можеш да претикаш нещата през тръбата.

                            ееее освен бензиновата лампа де. Ама и там се разчита на действие от МАЛКО разстояние.

                            Коментар


                            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              За 18 години каране на нафтови печки НИКОГА вода не е била причина за проблемите ми зимата.
                              Вече съм ти обяснявал защо е така. Ядове берат тия които ползват нафтови коли рядко.

                              Коментар


                              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                За 18 години каране на нафтови печки НИКОГА вода не е била причина за проблемите ми зимата. Винаги е било нещо, дето при първи наченки на проблем със сипване на 10-ина % бензин на следващата бензиностанция се оправя. Без изключения. Добавки, освен двутактово масло, не слагам от поне 7-8 години.
                                Е то щото какво мислиш че има в тия добавки?
                                Бензин, спирачна течност, керосин и масло.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X