Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво сипвам в нафтата и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    9 лв за 300 милилитра на дребно без отстъпки
    В какво количество гориво се сипва?

    Коментар


    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      СмЕтАли ли сте с колко цената на добавката компенсира икономията на гориво?
      Ся знам, че сте все тЕрикати, ползващи невероВатни търговски отстъпки и внасящи си добавките директно от производителя, но все пак?
      Аз слагам по 2 (два) мл БДЦ на всеки литър нафта.
      При 25 лева за литър от добавката това означава 5 - 6 стотинки на литър в повече.
      Икономията при градско е около литър надолу, при извънградско и малко повече.
      На сто километра съм изгорил един литър по-малко, което са 2,20 лева, а съм вложил 0,60 лева добавка.
      Спестено около 1,60
      Това е директно. Останалото е бонус който неможеш дори ти да измериш.
      Последно редактирано от aig; 09-08-18, 18:46.
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

        Само проф. Мермерски не си е похвалил добавката тук. Даже почнаха да я предлагат по сервизите във Варна. И яко спам във ФБ.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

          Тя май скъпичка идва....
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

            понеже говорите за икономия, BDC e излишно скъп .
            По принцип добавката за която пиша е част от система на три добавки и те не се сипват постоянно в горивото. В Германия са популярни като Витамини за автомобили. Идеята е да се поддържа двигателя в оптимална кондиция по отношение на отпадъците от изгарянето и коксуването на маслото.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3-1-1.jpg
Прегледи:1
Размер:207.9 КБ
ID:5796062Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3-1-3.jpg
Прегледи:2
Размер:163.2 КБ
ID:5796064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3-1-2.jpg
Прегледи:2
Размер:324.4 КБ
ID:5796063

            Коментар


            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              Тя май скъпичка идва....
              А не бе, една опаковка за 80-120 литра гориво е 20 кинта. Средно се изчерва на два пъти (за 60 литров резервоар) и идва по 10 кинта на резервоар. Както и да го смятам са ми почти 5 литра нафта от на Марешки... Не ме кефи офертата...
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                И аз нещо такова сметнах според това което четох във ФБ. На всеки 10л. гориво 100гр. добавка, а 1л. добавка струва 20лв. без доставката ако има представител в твоя регион и си я вземеш от него..... иначе + доставка.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                  Жалко, че Вера Кочовска, Димитър Димков, д-р Памуков и баба Ванга са покойници. Те какви добавки щяха да разработят, немаше да ни стигне форумът да ги обсъдим.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                    ......Петър Дънов, но пък той си има последователи, та знае ли човек....
                    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                    Коментар


                    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Жалко, че Вера Кочовска, Димитър Димков, д-р Памуков и баба Ванга са покойници. Те какви добавки щяха да разработят, немаше да ни стигне форумът да ги обсъдим.
                      Към добавките дето ужким рециклират и ремонтират двигателя и с тях може да работи без масло съм много скептично настроен. Това ми беше тема на дипломната работа и по малко или повече съм си правил какви ли не експерименти. Всичко е бошлаф работа. Той двигателя като е заминал нищо го не спасява ,каквото и да разправят.
                      По отношение на добавките за гориво тамо идеята е да се възвърне донякъде чистия от нагари тракт на движение на горивовъздушния поток или на въздуха в двигателя. При много изоставени двигатели дето отвора от нагар не може и 1 стотинка да мине трябва доста чистене. Доброто гориво би трябвало да си ги има тези добавки ,но....... Щом и в Германия се продават и то доста успешно,значи нещо ще знаят.

                      Коментар


                      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                        Тези дни бачках при клиент,който има състезателна Опел Астра и ми предложи добавка Бардал колкото за един резервоар, ей-така просто за разнообразие.Моята каляска е Зафира от най-старите 1.8 като се кара само на бензин.Отказах му тъй-като бях чувал нещо от сорта,че е възможно да се сговнясат нагари и друга гняс и ефекта да е отрицателен.Зафирката има изразен апетит към масълце,особенно на магистралата(последно София-Варна-София "лапна 3+ литра"), при градско не го "бара" толкова. Та търся мнение дали шансът да си такова мамата е реален?
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                          Нищо няма да усетиш и нищо няма да постигнеш щом това върви и на градско и на магистрала
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                            Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                            Тези дни бачках при клиент,който има състезателна Опел Астра и ми предложи добавка Бардал колкото за един резервоар, ей-така просто за разнообразие.Моята каляска е Зафира от най-старите 1.8 като се кара само на бензин.Отказах му тъй-като бях чувал нещо от сорта,че е възможно да се сговнясат нагари и друга гняс и ефекта да е отрицателен.Зафирката има изразен апетит към масълце,особенно на магистралата(последно София-Варна-София "лапна 3+ литра"), при градско не го "бара" толкова. Та търся мнение дали шансът да си такова мамата е реален?
                            Жена ми е със същата и след смяната на гумички на клапаните спря да пуши.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Тези дни бачках при клиент,който има състезателна Опел Астра и ми предложи добавка Бардал колкото за един резервоар, ей-така просто за разнообразие.Моята каляска е Зафира от най-старите 1.8 като се кара само на бензин.Отказах му тъй-като бях чувал нещо от сорта,че е възможно да се сговнясат нагари и друга гняс и ефекта да е отрицателен.Зафирката има изразен апетит към масълце,особенно на магистралата(последно София-Варна-София "лапна 3+ литра"), при градско не го "бара" толкова. Та търся мнение дали шансът да си такова мамата е реален?
                              Я ми звънни утре ако нещо се замотам и не ти звънна първо аз.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                                Някой има ли вече опит и впечатления от т.н "невероятна добавка Дизел-Юнак".
                                Чета по други форуми и оставам с впечатление,че никой не я е пробвал,а хвалбите и са единственно във ФБ на създателя и Мермерски
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X