Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Дай адрес на лично да ти пратя алпин от Бургас.
    Ако искаш мога и аз да го взема, като идвам.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

      Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
      Ако искаш мога и аз да го взема, като идвам.
      Ами не е проблем, само незнам кога ще провеждате експеримента, да не стане късно. Все още не е ясно кога ще идваш до Бургас

      Между другото научих от достоверен изсточник от комбината, че отскоро ОМВ и Ромпетрол зареждат от същото място от което и всички други. Поразрових се и разбрах че не се спазват никакви стандарти относно промивките на цистерните, и често се случвало цистерна в чийто клетки има зареждан дизел, без промивка след два часа да зареди бензин. После аз се чеша що светват тия лампи по моторите
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

        Джамбазов, ако вземеш проби метни ги при Явор-Вромос, че ще го карам да ми праща нещо и да обединим пратките.
        Благодаря и поздрави.

        Коментар


        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

          Румба искаш ли от Пловдив и от кои бензиностанции .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

            Краси, може от някое ОМВ Алпин, че се събраха доста други.
            Благодаря предварително!

            Коментар


            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

              ОК най късно в началото на другата седмица ще ти пратя , че в момента ми е много натоварено , само ми изпрати адрес , тел. и имена за достравката .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                Колеги какво стана с продължението на експеримента , успех .
                AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                Коментар


                • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                  Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                  Мога да ти осигуря една проба,от гръцка нафта.Бутилирана ми я носят нямам конкретни наблюдения за сега,не съм карал кой знае колко,но е по различна от нашата.Дай някакви координати.
                  Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                  feikot@abv.bg
                  Обратно дороги - НЕТ !

                  Коментар


                  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                    Първоначално публикуван от Fish Hawk Преглед на мнение
                    Колеги какво стана с продължението на експеримента , успех .
                    И на мен интереса не ми е умрял

                    Коментар


                    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                      Събраха се доста проби, благодарение на отзивчиви колеги.
                      Всички са прибрани, описани и се съхраняват на сухо, проветриво и тъмно място.
                      Експеримента ще го продължим през есенно-зимния период, че в тая жега фризера го мързи

                      Лятото е време за пътувания, но и времето на лятната нафта.
                      Тя не е обект на експериментите.
                      Целта е да видим дали зимната е зимна и каква точно нафта ни пробутват като застудее.

                      Но ... проби не отказвам , все пак нали с тях си карам Тойотата
                      Само да са по-големички - тон-два е добре.

                      Коментар


                      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                        Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                        тон-два е добре.
                        Брей, че голям фризер имаш !

                        /спам

                        Коментар


                        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                          До rumbata

                          Дали този сезон ще правите експеримент отново с добавки?

                          Докапах се до три вида(от вида 3 в 1) на много добра цена. До сега съм пробвал две от тях и при едната има осезаемо подобрение в мощността, ноооо как се справят с ниските температури не знам. Та ако нещо... мога да изпратя...

                          Коментар


                          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                            http://www.chapmanvolkswagen.com/ima...sib/diesel.pdf



                            Пових за нещо друго и по случайност намерих това. Добавка за дизелово гориво с WV Part #. Не знам дали може да се поръча от дилъра на VW в България. Не знам как и колко работи. Давам го просто като идея. Пробвайте си го. Сезона ви идва /тук проблеми с дизела нямаме- слънце...
                            Последно редактирано от Goblin; 13-10-09, 22:57.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                              Първоначално публикуван от 1.4 Преглед на мнение
                              До rumbata

                              Дали този сезон ще правите експеримент отново с добавки?

                              ...
                              По неофициални данни, Лукойлските бензиностанции взимат горивата направо от продуктопровода от Нефтохим и вече не слагат никакви добавки!
                              Горивата трябвало да отговарят на ЕВРО ..... /някакъв евро стандарт/ и всичко се добавяло още в Нефтохима!
                              Задължително трябва да се проведат експерименти!
                              Според много хора, в нашата /българската/ нафта имало голям процент базово масло . Ако е така , за какви евро- норми говорим тогава?
                              ________________________________________________________________________________________
                              Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                              HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                              Коментар


                              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                                Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                                По неофициални данни, Лукойлските бензиностанции взимат горивата направо от продуктопровода от Нефтохим и вече не слагат никакви добавки!
                                Ей това е гласът на здравия разум, дано, дано...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X