Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

    що не си пуснете тема за свещи
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

      Прясно регистриран, искам и аз да изкажа искрената си благодарност към всички, които се занимават с "онафтването" И между другото, в момента тече още една дизелова тема, успоредно с тази, във форума на Фиат. Там пък много плюят дизела на ОМВ, а хвалят ЕКО и Ромпетрол. Ако на някой му се чете - тук е темата. Жалко, че в България все още горивата продължават да се каращисват по тоя безобразен начин. Ще ми е интересно да чуя и вашите мнения по въпроса
      Владо

      Коментар


      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

        Първоначално публикуван от Starchazer Преглед на мнение
        Ще ми е интересно да чуя и вашите мнения по въпроса
        24 страници с мнения само в тази тема. Има и още няколко.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

          За колегите от Плевен-последния месец зареждам на бензиностанцийката между "Чистота" и "Дружба 2". Тези дни при температура сутрин -11/-8 градуса и без никаква добавка в нафтата, джипката палеше и вървеше нормално.
          Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
          Opel Corsa 1.7д 98г

          Коментар


          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

            Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
            що не си пуснете тема за свещи
            Отговорният модератор отделя обособените нови дискусии, когато прецени за необходимо.

            Коментар


            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Отговорният модератор отделя обособените нови дискусии, когато прецени за необходимо.
              Извинявай.Грешката е моя.Не сьм се сетил
              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

              Коментар


              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                24 страници с мнения само в тази тема. Има и още няколко.
                Имах предвид относно мненията в страницата на Фиат Както и да е. Смятах, че дискусията би била интересна, защото в БГ явно на нищо не може да се вярва, а дори и да повярваш, няма гаранция дали след два месеца качеството на продукта ще е същото.

                Коментар


                • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                  Говорите за парафин отлаган в горивния филтър.Само аз ли съм вадил и вода от там, а тя замръзва доста преди нафтата.Има ли модели с подгряване на този филтър?
                  (Ч Н Г на всички.Ей не ме изяждайте –първо писане ми е това тук в този форум,а и доста почетох преди да пиша )
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Говорите за парафин отлаган в горивния филтър.Само аз ли съм вадил и вода от там, а тя замръзва доста преди нафтата.Има ли модели с подгряване на този филтър?
                    (Ч Н Г на всички.Ей не ме изяждайте –първо писане ми е това тук в този форум,а и доста почетох преди да пиша )
                    И да има подгряване филтъра-все тая,защото скапаната нафта може да запуши тръбичката от резервоара до двигателя(до горивния филтър),а тя обикновенно минава по дъното на купето и е идеална за замръзване.Затова,каквато и нафта,и откъдето да сипя слагам5-10% бензин(щото керосин не съм виждал отдавна),добавям 10% към количеството бензин двутактово синтетично моторно масло и никога не съм имал проблеми!
                    Аджеба продава ли някой керосин...???
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Аджеба продава ли някой керосин...???
                      Я па тоа.....

                      отде?

                      като отдавна свърши

                      ако найдеш, свиркай

                      Коментар


                      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Я па тоа.....

                        отде?

                        като отдавна свърши

                        ако найдеш, свиркай
                        Едно време когато въртолетната ескадрила беше в СЗ все се намираше някой да изкара някой литър.Но вече я приместиха при вас в Пловдив.
                        Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                        Коментар


                        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                          много интересна тема! особенно за хора като мене които нямат опит с дизела. евала за усилията на екипа по експеримента...

                          между другото след като прегледах документацията на черокито констатирах че 2.5ВМ 97г. има подгряване на горивния филтър на нафтата... което май е добре но не ми помогна особенно онзи ден при палене със не добре зареден акумулатор ...
                          Прикачени файлове
                          не бързам за никъде...
                          XJ 2.5TD '98

                          Коментар


                          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                            Първоначално публикуван от joe007 Преглед на мнение
                            Едно време когато въртолетната ескадрила беше в СЗ все се намираше някой да изкара някой литър.Но вече я приместиха при вас в Пловдив.
                            е те баш за това ми е думата...

                            докапчихме я....
                            няма, нямаааа

                            Коментар


                            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                              Що се чудите, бре? Слагайте гаС!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                                Много полезна тема, благодаря
                                Още повече, че съм с D-CAT и ситуацията е малко по-деликатна.
                                ОМВ - Alpine ползвам до сега.
                                - Това е невъзможно - казала Причината. -Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът. -Това е безполезно! -отсякла Гордостта. -[url=http://www.youtube.com/watch?v=V-Gdyuz57M0]Опитай...[/url]- прошепнала [url=http://www.youtube.com/watch?v=yFX1XpJLmZ8]Мечтата[/url].
                                [Color=#6b8d94]* In the stillness of the night I have walked in your streets and my spirit has entered your heart...And in your sleep [url=http://www.youtube.com/watch?v=8fLXgU2kORg]your dreams[/url] were [url=http://www.youtube.com/watch?v=7bsalWK9_UY]my dreams[/url] and your breath was upon my face...[/color]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X