Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Ама, съдейки по текста на опаковката, тази добавка е за бензин. Що се отнася до отстраняването на водата от горивото то разлика едва ли има, но за другото?
    Може текста да не е добре четим при този обем на файла, а е и принтван на полиетилен, ето и другата част на указанията, не е подходяща само за авияцията. Най-вече вярвам на пробите си.
    Прикачени файлове
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

      Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
      Може текста да не е добре четим при този обем на файла, а е и принтван на полиетилен, ето и другата част на указанията, не е подходяща само за авияцията ...
      Добре се чете текстът, обаче в този на първата снимка се споменават само бензин и повишаване на октановото число.
      В указанията на втората снимка вече се споменава и използване при дизели.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

        Добавки за повишаване на октаново число са абсолютно противопоказни за дизели.

        Коментар


        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

          Благодарение на колегата javoresku, при мен вече има и австрийска проба от Agip и пакет много хубави салфетки
          ТенкЮ!
          Георги /trimata/ ми е приготвил изненада, но не ми е останало време да се видим.
          Сещам се каква е - с цетаново число.

          Коментар


          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
            Благодарение на колегата javoresku, при мен вече има и австрийска проба от Agip и пакет много хубави салфетки
            Трябваше с нещо да уплътня пакета, а салфетките се търкаляха в джипа от последната софт разходка с хард барбекю.
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

              Знаех си, че са за BBQ.
              Ще ги запазя и като идваш към София се обади да ги използваме по предназначение.

              От кой район на Австрия е нафтата?

              Коментар


              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                Знаех си, че са за BBQ.
                Ще ги запазя и като идваш към София се обади да ги използваме по предназначение.

                От кой район на Австрия е нафтата?
                Нямаш проблем, за употребяването. За района - виж прикачения файл
                Прикачени файлове
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                  Благодаря!
                  Волфсберг, източна Австрия.

                  Коментар


                  • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                    В събота ми бяха доставени и три проби от бензиностанции в Търговище и на м-ла Хемус.
                    Благодаря на колегата gr_kanev !

                    Коментар


                    • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                      В събота ми бяха доставени и три проби от бензиностанции в Търговище и на м-ла Хемус.
                      Благодаря на колегата gr_kanev !
                      И Велико Търново - посока запад. Магистрала "Хемус" (Осиковица) също е в посока запад.
                      Няма за какво да благодариш.

                      Коментар


                      • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                        Донесъл съм ти малко нафта от Полша ако имаш желание за още тестове...

                        Коментар


                        • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                          Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                          Донесъл съм ти малко нафта от Полша ако имаш желание за още тестове...
                          Давай
                          Вчера Георги-trimata ми донесе 8 проби от Германия, Чехия и Сърбия.
                          Вече имаме доста база за сравнение.
                          Още една проба ми предостави и Пламен Петров, пак от Германия.


                          Ще работим в няколко направления.

                          1. Да установим как ще се променят показателите на най-калпавата нафта от предишния експеримент
                          след добавяне на "народната" добавка бензин в концентрации 10%, 20% и 30%.

                          2. Ще направим сравнение между ОМВ-Алпин, проби взети от различни краища на България.

                          3. Ще видим как се държат чуждоземските нафти в тези условия и ще сравним с продаваните в БГ /от които имаме проби/

                          Коментар


                          • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                            Има ли нужда от още проби, ако да и не Ви натоварва, приготвил съм да пратя.
                            Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                            Коментар


                            • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                              Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
                              Има ли нужда от още проби, ако да и не Ви натоварва, приготвил съм да пратя.
                              Ако не те затруднява - пращай по Еконт.
                              Имаш ЛС

                              Коментар


                              • До: На колко градуса под нулата се желира нафтата? Размисли, експерименти.

                                Дай адрес на лично да ти пратя алпин от Бургас.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X