Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

    Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
    И в крайна сметка , кой автомобил е това ?
    Автомобила е на Боголюб Гагич,та оттам и Гагичоубиец,предполагам,че Джоу няма да убива самия Гагич.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

      То от Гагич пасата му се опита да избяга Сам скочи в реката и почти успя да отплува
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Re: От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

        Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
        А що е туй Гагичоубиец
        Всичко на което при равен старт Гагич оглежда изпускателната система в комплект със задния номер😂.

        За другото форума ме отказа от дизела с подобни теми, както ме отказа от дискавъри и чероки. За мойто поне нищо не пише😎

        Коментар


        • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

          Аааааааааа , да , сетих се , за автомобил става въпрос . Този който е на Боголюб Гагич , и е по- бърз от Гранд 5.7 Хеми . Ама какъв тип кола е , каква марка е , те това няма кой да ми каже . Даже чичко Гугъл не желае да ми каже . Явно не знае !
          Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
          Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

          Коментар


          • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

            Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
            Аааааааааа , да , сетих се , за автомобил става въпрос . Този който е на Боголюб Гагич , и е по- бърз от Гранд 5.7 Хеми . Ама какъв тип кола е , каква марка е , те това няма кой да ми каже . Даже чичко Гугъл не желае да ми каже . Явно не знае !
            Точно Хемито е на Гагич,а за по-бързи от него си направи едно Гуглене 0-100 км/ч.За сведение Хемито е с 7.1.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Re: От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Всичко на което при равен старт Гагич оглежда изпускателната система в комплект със задния номер.
              От това разбирам , че става въпрос за нещо , което хем не може да върви , хем не може и да спира .
              Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
              Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

              Коментар


              • Re: От: Re: От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                От това разбирам , че става въпрос за нещо , което хем не може да върви , хем не може и да спира .
                Мойто спира учудващо добре. Даже ме е страх да натискам спирачка някой гоуф да не се вгради изотзад 😁. Пу пак оспамихме хубавата тема за добавките за дизелите. Последното всичко е майтап и да не се взима на сериозно.

                Сега сериозно. Наистина ли за да изкарам зимата в планината трябва да наливам бъркочи при наличието на дизелов автомобил.

                Коментар


                • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                  Но , за да не оспамваме темата , предлагам да ми кожете следното : -явно става въпрос за някакъв може би сръбски филм . Та да ми кажете кой е тоз филм , за да разбева сам за какво иде реч
                  Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                  Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                  Коментар


                  • Re: От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                    Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                    Но , за да не оспамваме темата , предлагам да ми кожете следното : -явно става въпрос за някакъв може би сръбски филм . Та да ми кажете кой е тоз филм , за да разбева сам за какво иде реч
                    Малко четеш форума колега. И още по малко джип раздела. Прочети писанията на Гагича и ще схванеш откъде идва майтапа. Боголюбе да не се обидиш приятелю. Само се занасям с най добри чувства към теб.

                    На Гагич е 5.7 хеми. Става въпро за по бързи от него. Демек Гагичоубиец 😂
                    Последно редактирано от Daniel; 10-01-17, 19:07.

                    Коментар


                    • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                      Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                      А що е туй Гагичоубиец
                      Чети Колега, чети, не става само с писане.

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      Автомобила е на Боголюб Гагич,та оттам и Гагичоубиец,предполагам,че Джоу няма да убива самия Гагич.
                      Не, аз съм му фен, а и той си има бая мераклии да го трепат.

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      То от Гагич пасата му се опита да избяга Сам скочи в реката и почти успя да отплува
                      Като се осъзнае всичко около Гагич, май така прави.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                        Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                        Предполагам , че ако се прекалява много с двутактовото масло , е възможно да се омаслят малко саждите на ауспуха , което от своя страна не е никакъв проблем.
                        Стигне ли се до мазни сажди, или двигателя отдавна е за скрап, или караш с тотални лайна в резервоара. И в двата случая двутактовото масло няма никакъв пръст в тая работа. Технически изправен двигател даже и с отработено олио и отработено масло не прави такива неща.


                        Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                        Тук обаче си задавам въпроса , как ли това ще се отрази на катализатора , ако изобщо е останал стар автомобил , без тай да е премахнат одавна .
                        На катализатора надали ще се отрази драстично, но се носят градски легенди че на филтъра за твърди частици било възможно да се отрази, макар че не си представям механизма по който това ще се случи, щото съм си проЗт по въпроса. На моя двигател след извънградско каране и по подгревните свещи няма сажди, камо ли нещо мазно.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Re: От: Re: От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                          Сега сериозно. Наистина ли за да изкарам зимата в планината трябва да наливам бъркочи при наличието на дизелов автомобил.[/QUOTE]

                          Не.И защо трябва да се правят заключения за дизелите от 10-15 човека?20 г.карам дизел и един единствен път имах проблем с един бус но причината си беше негова.
                          Още ли не се е намерил кой да дръпне бързото Хеми?
                          Ако ли не мога да го пробвам срещу едно дизелче 380к. и 900 нм.по килограми е в категорията.
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                            Чета това , което ми е необходимо , но има и страшно много празни приказки . Извинявайте момчета , че съм така директен , но такава си е самата истина . Вместо да се опитваме да бъдем полезни с темите в които пишем , го обръщаме на някаква говорилня , в която обикновено се пишат неща , коренно различни от самата тема . Това е . Съдете ме колкото искате за изразеното ми мнение .
                            Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                            Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                            Коментар


                            • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Стигне ли се до мазни сажди, или двигателя отдавна е за скрап, или караш с тотални лайна в резервоара. И в двата случая двутактовото масло няма никакъв пръст в тая работа. Технически изправен двигател даже и с отработено олио и отработено масло не прави такива неща.
                              Да , и аз смятам , че отзад трябва да си е сухо , както си е и моята кола , но съм чувал , че от предозиране на 2Т масло , може да се получи такъв ефект .
                              Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                              Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                              Коментар


                              • От: Самоделни горивни добавки за дизеловите ни дзверове през зимата

                                Септичните ями чистят ли се някога? В караваната на химическата като сложиш бацилите изпразва ли се дорде се раздумаш под тентата
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X