Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газова уредба на УАЗ

    ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ..имам 1 въпрос,,по повод плочките между смукателните колектори и карбуратора....аз имам обратен проблем:имал е двигателя газово....аз го махам(не ми харесва,предпочитам на бензин)мотора е газ 24(волга)карбуратора е К126г ..ИМА СЛОЖЕНА ДОООООСТА ВИСОКА ПЛОчКА,,МАКАР ЧЕ САМИЯ КАРБУРАТОР Е РАЗПРОБИТ С ЩУЦЕРИ..та въпроса ми е?има ли разлика в:
    1.
    ремонтен комплакт са к126 г и 126гу(продават само второто)

    2.плочката(между смук.колектори и карба(понеже не можах да намеря по магазините за волга,,от каква друга руска евентуално става.
    3.ако някой случайно му се намира такъв карбуратор(неразпробит),колко мноого трябва да го черпя и ...т.н. за да ми го преотстъпи..
    благодаря предварително за отговорите
    Последно редактирано от esteo; 10-04-11, 16:56. Причина: :)

    Коментар


    • От: Газова уредба на УАЗ

      Първоначално публикуван от esteo Преглед на мнение
      ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ..имам 1 въпрос,,по повод плочките между смукателните колектори и карбуратора....аз имам обратен проблем:имал е двигателя газово....аз го махам(не ми харесва,предпочитам на бензин)мотора е газ 24(волга)карбуратора е К126г ..ИМА СЛОЖЕНА ДОООООСТА ВИСОКА ПЛОчКА,,МАКАР ЧЕ САМИЯ КАРБУРАТОР Е РАЗПРОБИТ С ЩУЦЕРИ..та въпроса ми е?има ли разлика в:
      1.
      ремонтен комплакт са к126 г и 126гу(продават само второто)

      2.плочката(между смук.колектори и карба(понеже не можах да намеря по магазините за волга,,от каква друга руска евентуално става.
      3.ако някой случайно му се намира такъв карбуратор(неразпробит),колко мноого трябва да го черпя и ...т.н. за да ми го преотстъпи..
      благодаря предварително за отговорите
      Какво стана със съединителя колега?
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • От: Газова уредба на УАЗ

        Здравейте, колеги!
        Не ми държи празен ход на газ.Изпарителят е вакумен,Ловато автоматик,карбуратора е К 151В,разпробит със щуцери.Някой може ли да сподели опит,предварително благодаря!
        основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

        Коментар


        • От: Газова уредба на УАЗ

          Въздушният филтър какъв е и кога последно си го гледал?

          Коментар


          • От: Газова уредба на УАЗ

            въздушният ми филтър е от ония със чорапа и преди около месец го изпрах и го сложих...
            основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

            Коментар


            • От: Газова уредба на УАЗ

              Колеги,имам следниа проблем; монтирах втора бутилка ,на мястото на втория резервоар,използвах втори газов клапан и тройник преди изпарителя. И ето тук е проблема ,когато дадох на контакт от пълната бутилка веднага птехвърли газ в празната. Изразходвах я и след певключване прави същиа номер; клапана ли е дефектен и как решавате такъв проблем ако клапаните са еднопосочни,не задържат в обратната посока?? Идеята беше втората бутилка да служи като резерва, а се получават скачени съдове.

              Коментар


              • От: Газова уредба на УАЗ

                много просто,спираш газта от едната бутилка с врътката на сондата.Като свършиш едната тогава пускаш газ от втората,поне при нас е така.

                Коментар


                • От: Газова уредба на УАЗ

                  Благодаря!!То било просто гениално,чак ме е срам.

                  Коментар


                  • От: Газова уредба на УАЗ

                    Ако си с евросонда е още по-лесно; те си имат ел клапан на бутилката . Само ги вържи на це-ка ключето за резервоарите.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Газова уредба на УАЗ

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Ако си с евросонда е още по-лесно; те си имат ел клапан на бутилката . Само ги вържи на це-ка ключето за резервоарите.
                      Мисля, че и евро-сондите пропускат назад. И това е нарочно, иначе щяхме да имаме пръснати тръбички.

                      Коментар


                      • От: Газова уредба на УАЗ

                        Знам ли ? Обещавам да питам придворния газаджия и ще докладвам.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Газова уредба на УАЗ

                          Не пускат.
                          Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                          Коментар


                          • От: Газова уредба на УАЗ

                            Aко са обикновени сондите, връзваш на тях клапаните и с още едно ц-к прехвърляш на която искаш, както местиш ляв и десен резервар на уреда със стрелката, за пълненето може едната да ти е основна и само на вотрата да има клапан. Успех
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Газова уредба на УАЗ

                              Колеги някой може ли да помогне.
                              Замръзва ми бутилката за газта,и неможе да работи на високи обороти.
                              Като изчакам малко да се размрази и се оправя за 1 минута и пак същото.
                              става въпрос за уаз469,волгов двигател.

                              Коментар


                              • От: Газова уредба на УАЗ

                                Първоначално публикуван от dimitarkostadinov Преглед на мнение
                                Колеги някой може ли да помогне.
                                Замръзва ми бутилката за газта,и неможе да работи на високи обороти.
                                Като изчакам малко да се размрази и се оправя за 1 минута и пак същото.
                                става въпрос за уаз469,волгов двигател.
                                Изгаряш газта, разглобяваш бутилката и виждаш откъде смуче сондата. За да замръзва, значи сондата не смуче течност (отдолу), а изпарения (по-горе).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X