Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газова уредба на УАЗ

    Така де - кажи на какво ще пречи, да знам дали ме интересува.

    Коментар


    • От: Газова уредба на УАЗ

      На хората возещи се на задната седалка.

      На единия съм с такава 60л зад задната седалка. Не се товари.

      Ако искаш да спестиш най-много място вътре, на местото на единия резервар е най-удачно.
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • От: Газова уредба на УАЗ

        Ясене на мястото на резервоара се лови точно 37литрова бутилка с фи 244 мм.Става много добре през капака за зареждане си гледаш нивомера ,а и взу-то се клопва като по учебник там.Направик съм баре 20 такива в това число и моя.
        Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

        Коментар


        • От: Газова уредба на УАЗ

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Така де - кажи на какво ще пречи, да знам дали ме интересува.
          Никой не може да ти каже ти трябва да си решиш.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Газова уредба на УАЗ

            Ясене, вземи една туба с подходящ размер, сложи я там, където мислиш да слагаш бутилката и пробвай. Това в случай, че още нямаш самата бутилка налична де. Винаги ще има някакъв недостатък, но наистина само ти можеш да си решиш дали е сериозно или не.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Газова уредба на УАЗ

              Здравейте колеги имам проблем с един Уаз-469 имаме я вече от 1 година.Преди 5 дена я презаредихме и след това почна да и замръзва магнетвентила на газта , мислихме че е от бутилката сменихме я , мислихме че е от магнетвентила сменихме я и пак същото ! Ако някой може да каже какво да направя ?

              Коментар


              • От: Газова уредба на УАЗ

                Какво ти наричаш магнетвентил?

                Коментар


                • От: Газова уредба на УАЗ

                  Ами това което спира и пуска газта или бензина . Поне така аз го знам и в магазините така го знаят .

                  Коментар


                  • От: Газова уредба на УАЗ

                    Първоначално публикуван от djonkeyt Преглед на мнение
                    Ами това което спира и пуска газта или бензина . Поне така аз го знам и в магазините така го знаят .
                    В нашите магазини го знаят като газов клапан и бензинов клапан
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Газова уредба на УАЗ

                      Като казваш, че замръзва ... замръзва в буквалния смисъл на думата или просто остава в някакво положение, примерно не ще да включи? Ако е последното, хеле ако клапана е български - просто го изхвърли, имам 2 у дома, дето включват само когато са на кеф.
                      От друга страна, казваш, че вече сте го сменяли, остава проблем с жиците и/или копчето за превключване. като се подаде директно ток на вентила, пак ли не работи?
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Газова уредба на УАЗ

                        Значи магнетвентила (газовия клапан) буквално замръзва и спира газта, все едно замръзва изпарителя. Замръзва и тръбичката която се свързва към газовия клапан .

                        Коментар


                        • От: Газова уредба на УАЗ

                          Хайде сега кажи докато пътуваш ли смръзва или както си седи?

                          И още, има два такива вентила. Единия е на тръбата от бутилката до изпарителя, другия е на самия изпарител, ако той е електрически. Кой от двата смръзва?

                          Коментар


                          • От: Газова уредба на УАЗ

                            За да замръзва така, както го описваш (ако разбирам правилно - заскрежава корпуса на клапана), ми прилича на неправомерно изтичане на газ. Не мирише ли?
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Газова уредба на УАЗ

                              Първоначално публикуван от djonkeyt Преглед на мнение
                              Значи магнетвентила (газовия клапан) буквално замръзва и спира газта, все едно замръзва изпарителя. Замръзва и тръбичката която се свързва към газовия клапан .
                              Изчисти филтъра на клапана.
                              Най-вероятно е задръстен с ръжда и друга гняс от бутилката. Точно това ми се случи това лято с Мастурбишито.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Газова уредба на УАЗ

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Хайде сега кажи докато пътуваш ли смръзва или както си седи?

                                И още, има два такива вентила. Единия е на тръбата от бутилката до изпарителя, другия е на самия изпарител, ако той е електрически. Кой от двата смръзва?
                                Замръзва както си седи и като замръзне не може да го мръднеш работи на едни ниски обороти и само толкова, като го залея с топла вода и се оправя момент за 100 200 метра и пак замръзва! Този вентил които е на тръбата от бутилката до изпарителя .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X