Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хибриди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хибриди

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Модата тук следва практичността.

    Двете енергийни системи са удачни в пазарен сегмент в който ще има И кой да ги плати, И кой да се възползва от тях.
    И аз тъй мисля. Ама друго се чудя. Защо електрическият Голф струва колкото хибридния?
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • От: Хибриди

      Чудех се къде да го постна, ама какво ще кажете за това ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Хибриди

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Чудех се къде да го постна, ама какво ще кажете за това ?
        200 мили е нищо и половина. Т.е. за сега е много красива картинка
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Хибриди

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          200 мили е нищо и половина. Т.е. за сега е много красива картинка
          +, че ако запецнеш някъде из баирите и изтощиш батериите какво правиш? Ток с туби не можеш да му прелееш.... Плъг ин хибрид ще е по-пригодно за офройд, но пък ще е прекалено софистицирано, което, както знаем, не е особен + извън пътя...
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Хибриди

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            +, че ако запецнеш някъде из баирите и изтощиш батериите какво правиш? Ток с туби не можеш да му прелееш.... Плъг ин хибрид ще е по-пригодно за офройд, но пък ще е прекалено софистицирано, което, както знаем, не е особен + извън пътя...
            Е ти па. Носиш си бензинов агрегат, палиш го и след 12 часа си заредил
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Хибриди

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Чудех се къде да го постна, ама какво ще кажете за това ?
              Това съм го виждал на живо, пълна скръб отвратителна изработка по-лоша от лошите китайски копия.

              Коментар


              • От: Хибриди

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е ти па. Носиш си бензинов агрегат, палиш го и след 12 часа си заредил
                Ееее, забравяш, че агрегата може да ти е по-големичък, и да го качи за 1час догоре Какво са 100кВт генератор
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Хибриди

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Ееее, забравяш, че агрегата може да ти е по-големичък, и да го качи за 1час догоре Какво са 100кВт генератор
                  А не знам. На сайта пише че се зарежда за 12 часа. Пък тец-а има повече вътък от кой да е генератор


                  ПП някой да не си помисли нещо, идеята е чудесна, гледах ги онлайн момчетата като го представяха чудото. Но е рано още.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Хибриди

                    Тецът си е тец, ама едва ли от контакта вкъщи ще изкараш повече от 16А /220V
                    А генератора едва ли ще се разсърди и на 400А на 220V Стига да имаш правилен кабел и контролер разбира се...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Хибриди

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Тецът си е тец, ама едва ли от контакта вкъщи ще изкараш повече от 16А /220V
                      А генератора едва ли ще се разсърди и на 400А на 220V Стига да имаш правилен кабел и контролер разбира се...
                      Преди всичко, трябва да имаш правилния генератор. Генератори от такъв размер обикновено са стационарни или неразделна и значителна част от конструкцията на МПС (виж заглавието).

                      Коментар


                      • От: Хибриди

                        Пробега ясно, че е ограничен към момента, ама за другите му възможности какво ще кажете ?
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Хибриди

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Преди всичко, трябва да имаш правилния генератор. Генератори от такъв размер обикновено са стационарни или неразделна и значителна част от конструкцията на МПС (виж заглавието).
                          Доколкото се сещам - имаше ремаркета - компресори и ремаркета - генератори Т.е. - все ще може да ти дадат доста ток и да ти напомпят гумите
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Хибриди

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Доколкото се сещам - имаше ремаркета - компресори и ремаркета - генератори Т.е. - все ще може да ти дадат доста ток и да ти напомпят гумите
                            Само дето тежат и още свалят пробега

                            Вероятно трябва да се работи в посока мини атомни реактори.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Хибриди

                              Още ги има

                              http://metroblog.ru/post/3175/

                              Впрочем не е и нищо ново:

                              https://www.flickr.com/photos/johnmightycat/11896675284

                              Плъг-ин хибриди отвсякъде. Или тоу-ин.

                              -----

                              За тая работа с атомните реактори в сухопътния транспорт мисля че е рано даже да се мисли, камо ли да се работи.

                              Коментар


                              • От: Хибриди

                                Никога не е рано.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X