Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хибриди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хибриди

    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
    Абе човек, реагираш като ущипана госпожица. Аз изказвам собственото си мнение, основано на личен опит.
    Обади се в тойота и виж какво е оборудването на равката която се продава в момента.
    Вярвам на очите си. Ти разбираш ли, че и новата 150-ка е с изкуствена кожа. Според мен просто тоя сегмент за европа не им е важен като лукс. Натискат си на хибридната технология и това е. За града съм сигурен че става
    Ти искаш да му кажеш че това дето го хвали цяла година е зле. Човека няколко години води статистика и цитира ...билд, декра,театове,сравнения.

    Време беше да се абонирам
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Хибриди

      хахаха... добре, ще мина направо към 5 точка - примирение

      Коментар


      • От: Хибриди

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        хахаха... добре, ще мина направо към 5 точка - примирение
        Не ме разбирай погрешно. Идеята е, че всеки гледа колата според начина и на експлоатация. Аз не отричам хибридната технология, просто казвам че на този етап все още не покрива рационално нуждите, които имам.

        Коментар


        • От: Хибриди

          Твърде субективни критерии намесваме - бавна била, или кожата еди каква си... в сравнение, с какво? И защо?
          Вкусовете на всеки са различни - но например разхода мога да го измеря...

          Коментар


          • От: Хибриди

            Изборът на автомобила винаги е субективен... Слагаш на кантара личните си изисквания и възможности, и теглиш...
            За бавна/бърза има обективни измервания, които потвърждават усещанията ми... С какво сравнявам? Ами ако прочетеш по-горе - ще видиш с какво...
            С какво би обяснил по-бавното ускорение например до 50км/ч на Lexus RX400h спрямо абсолютно аналогичния нехибриден Lexus RX300? При условие, че нехибридния е с едни 70-80к.с. по-слабичък?

            За кожата - абе интериора поне на Лексъса ми харесва, но пък това не е свързано със задвижването и хибрида
            Последно редактирано от slowtraveler; 12-03-18, 14:11.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Хибриди

              Сравнението е лесно. Слагаме коли в сходен ценови диапазон и виждаме коя-какво предлага.
              Иначе на мен идята за напълно електрическа кола ми допада, ама на тоя етап ще съм доста зависим от ресурсите.
              Важно е и качеството на изработка, щото колите не си ги сменям през една година

              Коментар


              • От: Хибриди

                От Форд анонсират, че съвсем скоро ще видим и хибридни версии на Kuga, Explorer, F-150, най-продаваният модел на компанията в глобален план, и Mustang.

                Коментар


                • От: Хибриди

                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  От Форд анонсират, че съвсем скоро ще видим и хибридни версии на Kuga, Explorer, F-150, най-продаваният модел на компанията в глобален план, и Mustang.
                  Бях решил да пробвам и евентуално да сменям семейният фокус за хибридно мондео , обаче все още не са продавали и нямат дори за тест .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • От: Хибриди

                    Защо осовно има хидбириди в премиум сегмента и почти нищо в бюджетния? Там повече електрички се мотаят.
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • От: Хибриди

                      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                      Защо осовно има хидбириди в премиум сегмента и почти нищо в бюджетния? Там повече електрички се мотаят.
                      Дори Тойота айго има хибрид и следващите също, като Аурис. В никакъв случай не са премиям и бюджета им е приличен. За около 30-35К лева спокойно сядаш в нова кола или ако искаш лизинг, някъде около 7к и после по 250 лева на месец.

                      Коментар


                      • От: Хибриди

                        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                        Дори Тойота айго има хибрид и следващите също, като Аурис. В никакъв случай не са премиям и бюджета им е приличен. За около 30-35К лева спокойно сядаш в нова кола или ако искаш лизинг, някъде около 7к и после по 250 лева на месец.
                        Също и Хюндай и Киа.Наистина ли има Айго хибрид,аз знам за Ярис.
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • От: Хибриди

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          Дори Тойота айго има хибрид и следващите също, като Аурис. В никакъв случай не са премиям и бюджета им е приличен. За около 30-35К лева спокойно сядаш в нова кола или ако искаш лизинг, някъде около 7к и после по 250 лева на месец.
                          Айго аз поне не видях хибридно. А и Тойота са общо взето пионери в сферата и е нормално да имат по-голяма гама. Обаче примерно Рено нямат хибириди, а само електрички. VW малката Е-up електрическа, Голфа го има и в двата варианта на една цена, и Пасата е хибирд. Opel май само електричка имат- Ampera. Fiat само електричка - е500. Форд като при VW, големите са им хибириди, само Фокуса е електрически.

                          Та доста от големите компании прескачат хибиридите и минават директно на електрически. Ако имат хибириди в гамата, те са в линията на лимузините , семейните комбита и СУВ.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Хибриди

                            За мен Айго и Ярис са едно и също. Това са модели на Тойота, които ти ги дават да покараш и ако ти хареса, си купуваш истинска Тойота

                            КИА изобщо не е за подценяване като производител също, прави сте. Ниро е прекрасен модел с много пространство, но е хибрид и за моята употреба не става
                            Според мен не трябва да се очаква голяма масовост в хибридите, защото повечето фирми се съобразяват с модата и работят над електрическите модели. В края на годината се очаква много от фирмите да изкарат електрички с дълъг пробег.

                            Коментар


                            • От: Хибриди

                              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                              Според мен не трябва да се очаква голяма масовост в хибридите, защото повечето фирми се съобразяват с модата и работят над електрическите модели. В края на годината се очаква много от фирмите да изкарат електрички с дълъг пробег.
                              А дали е мода или практичност?
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • От: Хибриди

                                Модата тук следва практичността.

                                Двете енергийни системи са удачни в пазарен сегмент в който ще има И кой да ги плати, И кой да се възползва от тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X