Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

    Принципно се сменя и цялата плоча за да се премине към редова помпа,при един приятел на вторични има двигател от който може да се вземе, ако имаш интерес ще звънна за цена.

    Коментар


    • #92
      От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

      Първоначално публикуван от divroker Преглед на мнение
      Принципно се сменя и цялата плоча за да се премине към редова помпа,при един приятел на вторични има двигател от който може да се вземе, ако имаш интерес ще звънна за цена.
      Ще съм ти много благодарен! Генератора е практически нов, но тая попма не ми харесва и това е .Искам да премина на редова, пак ще е по-добре. Поздрави

      Коментар


      • #93
        От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

        И аз бях се запътил към тази гимнастика,но помпаджията каза,че и роторната не е за изхвърляне.От три помпи подкара една и си запя мотора,но и аз минах през одисеята с въздуси и неподкачане на гориво.Съвета ми е ако работи добре двигателя с тази помпа да сложиш една добра подкачаща помпа или още по добре една електрическа и да си решиш проблемите. Не си мисли,че с редовата ще е по добре като не са в час подкачащата помпа или горивопровода има проблем с засмукване на въздух.Ще се постарая тези дни да питам за цена ако го разпродават и ще ти пиша.
        ПП от редовите са два модела с автомобилен режим и мотокарни,та и там ще е филм,мисля че на агрегстите има регулатори за поддържане на оборотите.Поздрави!

        Коментар


        • #94
          От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

          Също така ще ми трябват и трабичките за дюзите, ч

          Коментар


          • #95
            От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

            Здравейте колеги търся си двигател перкинс за авиа ако някой има нещо в предвид да пише !! Благодаря предварително

            Коментар


            • #96
              От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

              Здравейте !. Имам останали от Авиа Преслав С20 4х4/ която ми служеше вярно от 1999 до 2012 г./комплект дюзи и к-т нови разпръсквачи за Перкинс. Също така имам и заводска книжка с тт.данни и указания за ползване и ремонт на същата/а и достатъчно знания и опит по въпросния автомобил/ .Ако мога да помогна с нещо по темата- насреща съм.
              За връзка с мен, относно горенаписаното :на ЛС, или на 0898705799- Валентин.

              Коментар


              • #97
                От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

                Имам двигател на части всичко ново може да се събере без проблеми
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  Имаш ли мост или само касета с блокаж?

              • #98
                Хубава тема - а някой да знае как може да се блокира задния мост на Авиата, ако заводски не е поставен такъв. Или от къде може да се намери блокаж сега 2020г. 22.02. ?
                Първоначално публикуван от dobrito1 Преглед на мнение
                От: Относно АВИА ПРЕСЛАВ...

                Колеги някой знае ли предавателното отношение на диференциалите на преслав 4х4? Предполагам, че са само един вид пиньон и корона или има различни ?
                32:8
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 21-02-20, 18:33.

                Коментар


                • Vlado_Ts
                  Vlado_Ts коментира
                  Редактиране на коментар
                  Адаш , въпросът е точно отпреди 8 години , та колегата сигурно до сега е открил отговора ....

                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  Хайде и тука се намеси цензурата, много злоба има по тоя свят...

                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Г-н меринджей, веднъж бяхте предупреден да не спамите. Няма да има много предупреждения ...

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X