Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35 MIA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35 MIA

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Същата работа с 9-те тона въоръжение. Ако тази машина ще използва едно от основните си предимства - ниската забележимост, просто забравяш за пълен боен товар. Защото с него ще светнеш на радарите като малка коледна елхичка. А светнеш ли - ще гориш.
    Ако ще си стелт, въоръжението, което можеш да носиш, се свива до 1 четвърт от споменатото число.


    Ако си мислите, че варианта с пълно натоварване няма да светне на радарите....
    Вариантите за ВМС и КМП нямат вградено оръдие и разчитат на контейнер.
    Единствените които правят качествен скок са КМП AV 8B - F 35

    Eто ги машините когато летят в стелт конфигурация

    Последно редактирано от gabocvet; 26-04-19, 07:46.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: F-35 MIA

      Койо нямало вертикално излитане????


      https://youtu.be/H2G36gH1ylI
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: F-35 MIA

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Да ти имам комсомолския патос! .....
        ..
        На Специалиста по патосите не му видях отговора, слагам очилата пак чета - ама смотан, ама куц, ама скъп (нищо че не е с наши пари ), ама бил нещо си, ама крив бил косъма
        пък водата мокра, и я имало в краставицата

        Пък въпроса драги ми крачунов е:
        Вашето предложение за унищожение на 100 броя ВИДИМИ ф35 - с какво? С неамериканска техника!
        защото извинете, тия,куци,смотани, с маджун Ф35 са НАЛИЧНИ и имат каквото нямат .

        Та да повторим за неразбралите: с какво унищожаваме 100 броя f35, които са в защита?
        Моля за вашите образовани,ерудирани,пропити с информация и ТТ данни предложения

        пп
        в защита са нужни по-малко муниции (по-повод напъните в посока, ония 9т. не са 9т.)
        гледам и че няма никва мислА, относно вече демонстрираното - F35 да стреля ракети, без самия той да ги има....... мъка
        Последно редактирано от DBRS; 26-04-19, 09:52.
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: F-35 MIA

          Австралийците преди 4,5 години бяха правили симулация 120 СУ 35 срещу 120 F 35 въз основа на реални данни за въоръжението. Да не остана не разрабран за AIM 120C бяха заложили не максималните данни според производителя а за реални попадения. Става дума за дистанции от порядъка на 40-50 км. Резултата е горе долу равен без някой накрая да има изразено преимущество.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: F-35 MIA

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            .....Та да повторим за неразбралите: с какво унищожаваме 100 броя f35, които са в защита?...
            За каква защита говориш?
            Досега конюктурата на САЩ винаги е била 'про-активна' - т.е. нападение (и то обикновено с измислено основание)...
            Та и затова Ф-ките са предвидени за нападение...
            А иначе - за едно съвременно ПВО не би трябвало да е проблем (поне според официални технически данни) нито да опука Ф-ките, нито Ауаксите.... Пък ако се намесят и противникови изтребители - там нещата стават съвсем предсказуеми като резултат...
            Иначе за перчене и оправдаване на финансови разходи - да, затова стават..
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: F-35 MIA

              https://offnews.bg/sviat/smetnata-pa...-3-702088.html

              Коментар


              • От: F-35 MIA

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                А иначе - за едно съвременно ПВО не би трябвало да е проблем (поне според официални технически данни) нито да опука Ф-ките, нито Ауаксите.... Пък ако се намесят и противникови изтребители - там нещата стават съвсем предсказуеми като резултат...
                Иначе за перчене и оправдаване на финансови разходи - да, затова стават..
                Напомни ми, моля, че съм забравил, колко Ф22 или Ф35 има свалени от ПВО или от други изтребители?
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • От: F-35 MIA

                  Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                  Препоръчвам да се прочете оригиналният доклад:
                  https://www.gao.gov/assets/700/698693.pdf

                  В преводната статия има неточности, например:

                  Заради забавянето на доставките на детайли за самолетите, в периода май-ноември 2018 г. са извършени едва 30% от планираните изпитателни полети

                  For example, F-35 aircraft were unable to fly nearly 30% of the time from May through November 2018 because they didn't have the parts they needed.


                  Коментар


                  • От: F-35 MIA

                    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                    Напомни ми, моля, че съм забравил, колко Ф22 или Ф35 има свалени от ПВО или от други изтребители?
                    Що, да не би Ф-22 или Ф-22 да са поразили съвременно руско ПВО или изтребител?
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: F-35 MIA

                      https://edition.cnn.com/2019/04/25/p...-35/index.html Мда въобще не е голяма пералня на мангизи.

                      Коментар


                      • От: F-35 MIA

                        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        Австралийците преди 4,5 години бяха правили симулация 120 СУ 35 срещу 120 F 35 въз основа на реални данни за въоръжението. Да не остана не разрабран за AIM 120C бяха заложили не максималните данни според производителя а за реални попадения. Става дума за дистанции от порядъка на 40-50 км. Резултата е горе долу равен без някой накрая да има изразено преимущество.
                        Четох за тази симулация, в нея не е използван "информационния облак" на F35,
                        теста е само за въздушен бой,
                        нарочно е дадено предимство на Су (стандартен резерв при симулации, при тест на твоето си оръжие)

                        и първия въпрос - има ли налични 120 Су35 ?
                        следващия : ако дистанцията стане 88км. ?

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        За каква защита говориш? ....
                        Ми искаш да ги нападнеш бре, квалитетно инфо от квалитетни разузнавачи имаш, че F35 е гавно и си на следваща стъпка,
                        какво ти трябва за унищожението на разбрахме се, аналоговия самолет

                        До тук ни едно мъцване за решение на задачата, па лесно било....
                        приемаме, че наземно ПВО няма, само 2 AWACS-a (тюфлека по кикитски )Демек, ще те запукат поне от 90км
                        Та, Мао/Сталин/кикиТ чака специалистите си да кажат какво и колко железО им требе.......
                        Последно редактирано от DBRS; 26-04-19, 14:00.
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: F-35 MIA

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Що, да не би Ф-22 или Ф-22 да са поразили съвременно руско ПВО или изтребител?
                          Не знам, но и не твърдя нищо по въпроса. Ти твърдиш нещо и аз очаквам факти, доказателства..
                          Последно редактирано от NovemberCharlie; 26-04-19, 14:12.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: F-35 MIA

                            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                            https://edition.cnn.com/2019/04/25/p...-35/index.html Мда въобще не е голяма пералня на мангизи.
                            Какво по-точно визираш? Знаем ли какви са съответните проценти бойна готовност за последните генерации модели на други държави?

                            Интересен нюанс:
                            Shanahan's comments were detailed as part of an ethics investigation by the Pentagon's Office of the Inspector General into allegations he was promoting the interests of his former employer, Boeing, and repeatedly disparaging the company's competitor, Lockheed Martin, which is the primary contractor for the F-35 fighter jet.


                            Коментар


                            • От: F-35 MIA

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              https://edition.cnn.com/2019/04/25/p...-35/index.html Мда въобще не е голяма пералня на мангизи.
                              Я цитирай в статията нещо за пране на пари.
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • От: F-35 MIA

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Четох за тази симулация, в нея не е използван "информационния облак" на F35,
                                теста е само за въздушен бой,
                                нарочно е дадено предимство на Су (стандартен резерв при симулации, при тест на твоето си оръжие)

                                и първия въпрос - има ли налични 120 Су35 ?
                                следващия : ако дистанцията стане 88км. ?

                                Ми искаш да ги нападнеш бре, квалитетно инфо от квалитетни разузнавачи имаш, че F35 е гавно и си на следваща стъпка,
                                какво ти трябва за унищожението на разбрахме се, аналоговия самолет

                                До тук ни едно мъцване за решение на задачата, па лесно било....
                                приемаме, че наземно ПВО няма, само 2 AWACS-a (тюфлека по кикитски )Демек, ще те запукат поне от 90км
                                Към 01.12.19 има 100 налични Су 35
                                На дистанция 90 с активно ползване на радара на F 35 резултата е същия.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X