Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35 MIA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: F-35 MIA

    Абе гадна работа е океана... Както знаете - още не могат да намерят не само тяло, но и цял самолет Боинг 777... И то с усилията и желанието на няколко държави..
    Факт е, че руснаците си прибраха част последните паднали в океана, ама май един така и не го намериха...
    Затова и още в началото казах, че не е коректно темата да се превръща в място за заяждане...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #17
      От: F-35 MIA

      Леле леле, до закани за бой се стига!? Дали имат разлики между японските и примерно италианските самолети? Макси-то на Боинг го приземиха в цял свят (верно че е гражданска авиация), а тук само японците си спряха Ф-ките.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #18
        От: F-35 MIA

        Темата наистина беше подведена неправилно, според мен. Малко като на злобеене ми заприлича от самото начало, но самолети всякакви са падали и ще падат, а не знам някой тук да е казвал че на Ф35 е не възможно да му се случи. Всъщност не падат тия самолети които ги няма много много и не летят много много, а този е в стотици тираж, та може и да му се случат разни случки.
        Последно редактирано от disko04; 12-04-19, 21:47.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #19
          От: F-35 MIA

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Абе ти нема ли да спреш с тъпите си коментари ?Или да се видиме на некое рингче или дворче?!Сори,че не е по темата,но от простотия ми е писнало ,както и от хвърчащи бойци шаолинци,дето не са приспивани в битка и са въздухари и по темите !Колко руски самолети са паднали ,прибавям и китайска космическа свръх технологична станция!Хвърчащ помисли си за предложението?!Темата си я омазал в началото,та уточненията на лични ,не тука!А!Задничав ти е начина ,ма не ми пречи!
          Тва на колко мастики го написа ??
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #20
            От: F-35 MIA

            Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
            Дали имат разлики между японските и примерно италианските самолети? Макси-то на Боинг го приземиха в цял свят (верно че е гражданска авиация), а тук само японците си спряха Ф-ките.
            Има няколко варияции на самолета, обикновено в зависимост от кой тип армия се ползва, ВВС, военноморски или десантни.

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
            Два проблема са очевидни на първо четене, пилота е докладвал за проблем което значи че не е пилотска грешка а проблем от техническо естество, а уж изкуствени интелекти, самодиагностики?
            Втората чуденка е как на фона на всичката висока технология пилота липсва? Катапултното кресло да не е и то стелт или е с изтекъл срок на годност като на нашите аероплани? Щото една нискотехнологична държава с димящ самолетоносач и кофти нивомери за гориво си прибира падналите пилоти и от океана
            Машината има транспондер, но останките са на километър и половина под водата. Тепърва трябва да се наемат фирми които да се гмуркат. От друга страна никъде не е казано че това което знаят японците за инцидента веднага ще бъде предоставено на медиите. Американски разрушител и патрулиращ самолет помагат в търсенето. Pacific Rim гледал ли си?

            Между другото американците имаха подобен инцидент миналата година, заради горивен маркуч приземиха всички, и 20% от самолетите се оказало че имат нужда от допълнително пипване. Още по-рано имаше и други случки.

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Факт е, че руснаците си прибраха част последните паднали в океана, ама май един така и не го намериха...
            Да, ама до Япония точно се намира вторият Бермудски триъгълник

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            не знам някой тук да е казвал че Ф35 е не възможно да му се случи.
            Аз пък не знам защо доста хора мислят че Ф35 е върха на сладоледа. Още пускането му в експлоатация се забавя многократно и все нещо имаше да се дооправя. След това имаше неколкократно проблеми още от самото начало като влезе на служба.

            Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
            А за чий им е да го копират? По важното е да могат да му противодействат....
            Много по-вероятно е да са го взели за да му поправят кусурите

            Коментар


            • #21
              От: F-35 MIA

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Абе гадна работа е океана... Както знаете - още не могат да намерят не само тяло, но и цял самолет Боинг 777... И то с усилията и желанието на няколко държави..
              Факт е, че руснаците си прибраха част последните паднали в океана, ама май един така и не го намериха...
              Затова и още в началото казах, че не е коректно темата да се превръща в място за заяждане...
              Факт. Но за да не могат все още да намерят пилота, означава че най вероятно не е успял да катапултира. Случката е на под 200 км от Япония, не на средата на Пасифика. А ако пилота не е успял да катапултира - вариантите не са много. Или повреди по системата за евакуация (което ми е трудно да го повярвам), или просто не е имал време за реакция. И тук вече няма лицеприятен вариант за фирмата производител.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: F-35 MIA

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Факт. Но за да не могат все още да намерят пилота, означава че най вероятно не е успял да катапултира....
                Едното няма връзка с другото...
                Дори напротив - въпреки 'комари' и други животинки, търсенето на пилот далеч от останките на самолета не е лесно дори и на земята, пък камо-ли във водата...
                Иначе за производителя - нелицеприятна е всяка загуба по технически причини... Така, че навярно производителя ще направи всичко възможно да установи реалната причина (поне за себе си), дори и да не обяви реалните причини...
                За съжаление историята с Боинг показа дефекти в контролираната от бизнеса сертификация на щатските граждански машини...
                Навярно и при военните нещата не са по-добре (а може и да са по-зле отколкото при гражданските, защото са 'по-секретни')...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #23
                  От: F-35 MIA

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Абе ти нема ли да спреш с тъпите си коментари ?Или да се видиме на некое рингче или дворче?!Сори,че не е по темата,но от простотия ми е писнало ,както и от хвърчащи бойци шаолинци,дето не са приспивани в битка и са въздухари и по темите !Колко руски самолети са паднали ,прибавям и китайска космическа свръх технологична станция!Хвърчащ помисли си за предложението?!Темата си я омазал в началото,та уточненията на лични ,не тука!А!Задничав ти е начина ,ма не ми пречи!
                  Другарю бияч. Годината вече не е 85-та и я няма Народната милиция че да ти плаща по 5 лева за да хулиганстваш в кенефите на Централна гара. На покани "ела да се разберем като мъже" спрях да отговарям преди 30 години.

                  Ако още веднъж (щото не ти е за първи път) си позволиш да ме заплашиш с физическа саморазправа в публичен форум - ще те съдя, и най-вероятно ще имаш да ми даваш едни кинти. Не си толкоз анонимен колкото смяташ.

                  Та - налягай си парцалите и не ми давай наклон на уя къде и какво да пиша. Ясно?
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #24
                    От: F-35 MIA

                    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                    Тва на колко мастики го написа ??
                    Не пия повече от това да се кача след 1 час на кола без законови последствия!Така че спираме до чаша бира !И това не е закана,някой нещо не е разбрал.35 тицата е паднала щото и е паднало тиксото отлепило се е от фонара и той се отворил в движение.И тука здравите руски сили са в несвяст и онанизъм от кеф,барабар с автора на темата ,дето разметаше снимки с калпава боя нещо си по стелта,апродажбите си вървят и са в полза на падналия самолет.Причини за авария колкото щеш ,ма тука както винаги под вола теле!Може и да са извънземни ,такива дето свалиха една 29тка и Су на едни авиошоута ,според руски източници с неясен произход,сигурно е ,може и да не е от тиксото по кабината!Bulshit тема!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: F-35 MIA

                      Много е зле положението

                      Над 100к летателни часове, без особено много аварии:
                      https://www.safety.af.mil/Portals/71...stics/F-35.pdf


                      Коментар


                      • #26
                        От: F-35 MIA

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        Не пия повече от това да се кача след 1 час на кола без законови последствия!Така че спираме до чаша бира !И това не е закана,някой нещо не е разбрал.35 тицата е паднала щото и е паднало тиксото отлепило се е от фонара и той се отворил в движение.И тука здравите руски сили са в несвяст и онанизъм от кеф,барабар с автора на темата ,дето разметаше снимки с калпава боя нещо си по стелта,апродажбите си вървят и са в полза на падналия самолет.Причини за авария колкото щеш ,ма тука както винаги под вола теле!Може и да са извънземни ,такива дето свалиха една 29тка и Су на едни авиошоута ,според руски източници с неясен произход,сигурно е ,може и да не е от тиксото по кабината!Bulshit тема!
                        Стига с тия здрави руски сили, къде все ви се привиждат ??? Тука сега говорим за щатския таралясник. Проблемите му нямат свършване, сега и това. Пак ли Путин го свали ??
                        Дано качеството на самолетите им е по добро от това на колите (им)
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #27
                          От: F-35 MIA

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Другарю бияч. Годината вече не е 85-та и я няма Народната милиция че да ти плаща по 5 лева за да хулиганстваш в кенефите на Централна гара. На покани "ела да се разберем като мъже" спрях да отговарям преди 30 години.

                          Ако още веднъж (щото не ти е за първи път) си позволиш да ме заплашиш с физическа саморазправа в публичен форум - ще те съдя, и най-вероятно ще имаш да ми даваш едни кинти. Не си толкоз анонимен колкото смяташ.

                          Та - налягай си парцалите и не ми давай наклон на уя къде и какво да пиша. Ясно?
                          Същото си го осмисли и ти!Щото обидите са подсъдни също,а моето предложение е на честни начала ,ринг,има много платени такива!Нормално цивилизовано разрешаване на спор ,ако държиш!Не залагам на анонимност ,нито се крия!Айде хвърляй си се във филмите!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #28
                            От: F-35 MIA

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Същото си го осмисли и ти!Щото обидите са подсъдни също,а моето предложение е на честни начала ,ринг,има много платени такива!Нормално цивилизовано разрешаване на спор ,ако държиш!Не залагам на анонимност ,нито се крия!Айде хвърляй си се във филмите!
                            По ринга си подскачай сам, ако толкоз ти е кеф, аз имам по интересни неща за правене.

                            За останалото - предупредих те, ти си решаваш дали имаш излишни кинти за даване, или не. Нямам намерение да влизам в повече дискусии с тебе. Сайонара.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • #29
                              От: F-35 MIA

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Същото си го осмисли и ти!Щото обидите са подсъдни също,а моето предложение е на честни начала ,ринг,има много платени такива!Нормално цивилизовано разрешаване на спор ,ако държиш!Не залагам на анонимност ,нито се крия!Айде хвърляй си се във филмите!

                              Така, така. Съвършено напредничав начин за разрешаване на спорове с, макар и малък, технически уклон. Следващите Нобелови награди ще се раздават заедно с интергалактическият пояс в тежка категория и след надлежното одобрение на Дон Кинг или които са там актуалните промоутъри в този цирк.

                              Коментар


                              • #30
                                От: F-35 MIA

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                търсенето на пилот далеч от останките на самолета не е лесно дори и на земята, пък камо-ли във водата...
                                В Ламанша дето е една локва две седмици търсеха самолетчето с футболиста. А океанът ...

                                Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                                Пак ли Путин го свали ??
                                Самолично, с лазерен поглед

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Vladimir_Putin_DeathStare.jpeg
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5812455

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X