Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35 MIA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: F-35 MIA

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Другарю бияч. Годината вече не е 85-та и я няма Народната милиция че да ти плаща по 5 лева за да хулиганстваш в кенефите на Централна гара. На покани "ела да се разберем като мъже" спрях да отговарям преди 30 години.

    Ако още веднъж (щото не ти е за първи път) си позволиш да ме заплашиш с физическа саморазправа в публичен форум - ще те съдя, и най-вероятно ще имаш да ми даваш едни кинти. Не си толкоз анонимен колкото смяташ.

    Та - налягай си парцалите и не ми давай наклон на уя къде и какво да пиша. Ясно?
    Хехехе... Бъзикаш се с него при всеки възможен повод във всякакви теми, а като ти предложи да се разберете като мъже се правиш на.... ъъъъъ... ощипана мома. Нема лошо де, твоя си работа, но ми е малко странно това от теб, след като лично ти си ми предлагал да се "видим".



    Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
    В тубата има документално филмче , което дава отговор каква е ролята на С400 в Сирия. Те не са там да защитават сирийците и територията им а са преден форпост на руската ПВО от евентуален концентриран удар на американците към Русия. До преди да излязат и американците и руснаците от договора за ракетите със среден обсег южния флаг на Русия беше неприкрит от евентуален удар на 6 американски флот. С400 е стратегическа система и никога и за нищо на света руснаците не биха я използвали ако не е в опастност териториалната им цялост че дори и системите С300 и те са от тази категория.

    Виждам, че си голям шегаджия, и аз така, та затова:

    Life is good... on a dirt bike!

    Коментар


    • #47
      От: F-35 MIA

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      . И като пишеш за ресурс.... мога да ти звуча като първобитен човек , но аз още не мога да си представя 12000ч ресурс на двигател на изтребител (щото съм свикнал с руските 1200часа за мотор и 2500ч планера ) . Или дрон - така де самолет без пилот който сам презарежда във въздуха - фантастика ...Енигма .... дяволска работа
      Отнася се за В варианта.

      Пентагонът е идентифицирал критични проблеми в американския изтребител от пето поколение F-35. Това съобщава изданието Defense News, позовавайки се на доклад на ведомството.
      По време на изпитателен полет американските военни са стигнали до заключението, че версията F-35B със скъсено излитане и вертикално кацане ще има само 2100 летателни часа, което е около една четвърт от очаквания експлоатационен живот от 8000 часа. Това означава, че част от самолета, който струва почти 100 млн. долара, ще бъде отписана още през 2026 година

      Коментар


      • #48
        От: F-35 MIA

        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
        Отнася се за В варианта.

        Пентагонът е идентифицирал критични проблеми в американския изтребител от пето поколение F-35. Това съобщава изданието Defense News, позовавайки се на доклад на ведомството.
        По време на изпитателен полет американските военни са стигнали до заключението, че версията F-35B със скъсено излитане и вертикално кацане ще има само 2100 летателни часа, което е около една четвърт от очаквания експлоатационен живот от 8000 часа. Това означава, че част от самолета, който струва почти 100 млн. долара, ще бъде отписана още през 2026 година
        И ся кво излиза - летящата тухла има по нисък ресурс от руските
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #49
          От: F-35 MIA

          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          И ся кво излиза - летящата тухла има по нисък ресурс от руските
          Ньет, тавагишч - два пъти по-дълъг. Увы, само два пъти.... Тюх!
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: F-35 MIA

            Първоначално публикуван от cross4funbg Преглед на мнение
            Хехехе... Бъзикаш се с него при всеки възможен повод във всякакви теми, а като ти предложи да се разберете като мъже се правиш на.... ъъъъъ... ощипана мома. Нема лошо де, твоя си работа, но ми е малко странно това от теб, след като лично ти си ми предлагал да се "видим".

            Първо - моля за линк към мое мнение в което съм ти предлагал да се "видим". Нямам такъв спомен, но ако намериш такова мое мнение - ще ти се извиня публично пред целия форум. Ако не намериш - ти ще ми се извиниш. Сделка?

            За другото - да, бъзикам се. И мен ме бъзикат. Част от играта. Това е публичен форум, не боксов ринг. Случвало се е и да обиждам - винаги съм се извинявал. Ако правотата в спора се доказваше с юмруци, то тука трябва да пишат само Кубрат Пулев, Джеки Чан и Чък Норис.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #51
              От: F-35 MIA

              Ебаси яката тема.
              Поне една канадска, нещо, няма ли да има?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #52
                От: F-35 MIA

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ебаси яката тема.
                Поне една канадска, нещо, няма ли да има?
                Шах. Блинд.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #53
                  От: F-35 MIA

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Първо - моля за линк към мое мнение в което съм ти предлагал да се "видим". Нямам такъв спомен, но ако намериш такова мое мнение - ще ти се извиня публично пред целия форум. Ако не намериш - ти ще ми се извиниш. Сделка?
                  Не просто ми предложи, а даже и датите в които си свободен беше писал. Но не ми се рови тъй като "поканата" беше в темата за Сирия, а ще трябва доста страници да превъртя. А за извинение не държа, защото не съм го приел лично, но ако ти държиш нема проблем.


                  П.П. Неочаквано се оказа, че всъщност го намерих доста лесно(стр. 243):



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture 2.JPG
Прегледи:1
Размер:57.3 КБ
ID:5812473



                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  За другото - да, бъзикам се. И мен ме бъзикат. Част от играта. Това е публичен форум, не боксов ринг. Случвало се е и да обиждам - винаги съм се извинявал. Ако правотата в спора се доказваше с юмруци, то тука трябва да пишат само Кубрат Пулев, Джеки Чан и Чък Норис.
                  Колкото си прав толкова и не си. Не за друго ами всяко нещо си има граници. В конкретния случай съдейки по реакцията от другата страна май отдавна е мината.
                  Последно редактирано от cross4funbg; 13-04-19, 21:00.
                  Life is good... on a dirt bike!

                  Коментар


                  • #54
                    От: F-35 MIA

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Шах. Блинд.
                    Дрееми как ще си мерите пишките, но и шах може. Дори блинд. Просто за зрителите ще е яко скучно.
                    Последно редактирано от turtey; 13-04-19, 20:38.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: F-35 MIA

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Ньет, тавагишч - два пъти по-дълъг. Увы, само два пъти.... Тюх!

                      Всъщност 29-ти номер додрапва до 4хил. часа, доколкото знам. От друга страна в Defense news такава статия за ресурс от 2100 часа на F-35 няма.

                      Коментар


                      • #56
                        От: F-35 MIA

                        Първоначално публикуван от cross4funbg Преглед на мнение
                        Не просто ми предложи, а даже и датите в които си свободен беше писал. Но не ми се рови тъй като "поканата" беше в темата за Сирия, а ще трябва доста страници да превъртя. А за извинение не държа, защото не съм го приел лично, но ако ти държиш нема проблем.


                        П.П. Неочаквано се оказа, че всъщност го намерих доста лесно(стр. 243):



                        [ATTACH=CONFIG]985846[/ATTACH]





                        Колкото си прав толкова и не си. Не за друго ами всяко нещо си има граници. В конкретния случай съдейки по реакцията от другата страна май отдавна е мината.
                        Ясно. Казана дума - хвърлен камък. Ако си приел това за покана да се "разберем като мъже' - поднасям ти официалните си извинения.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • #57
                          От: F-35 MIA

                          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                          Всъщност 29-ти номер додрапва до 4хил. часа, доколкото знам. От друга страна в Defense news такава статия за ресурс от 2100 часа на F-35 няма.
                          https://www.popularmechanics.com/mil...35s-unflyable/
                          https://www.foxnews.com/tech/some-f-...lyable-by-2026

                          "A handful of F-35 Joint Strike Fighters built during the early days of the program could become unflyable by 2026, after just 2,100 flight hours—another embarrassing piece of news for the troubled program"

                          Те ви от американски по американски източници, пишат хората за "още срамни новини от проблемната програма Ф-35"

                          Коментар


                          • #58
                            От: F-35 MIA

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Ньет, тавагишч - два пъти по-дълъг. Увы, само два пъти.... Тюх!
                            Аха, тов чси. could become unflyable by 2026, after just 2,100 flight hours—another embarrassing piece of news for the troubled program. За руските се спомена нещо 2500 ч. Ама и х2 да е, кел файда на амнайсе пъти по висока цена В комсомола не те ли научиха поне кво е цена/качество, товарищ.

                            Structural cracks could limit early-production F-35s to nearly a quarter of their planned service lives - те за тва им се напуква маджуна по прозорците
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • #59
                              От: F-35 MIA

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              https://www.popularmechanics.com/mil...35s-unflyable/
                              https://www.foxnews.com/tech/some-f-...lyable-by-2026

                              "A handful of F-35 Joint Strike Fighters built during the early days of the program could become unflyable by 2026, after just 2,100 flight hours—another embarrassing piece of news for the troubled program"

                              Те ви от американски по американски източници, пишат хората за "още срамни новини от проблемната програма Ф-35"

                              Да се абстрахираме от мнението ми за fox news като източник на достоверна информация, но нека довършим цитата:



                              Първоначално публикуван от същата статия във фокс нюз

                              A spokesperson for Lockheed Martin gave Popular Mechanics the following statement:


                              "The F-35B has completed full-scale durability testing to 16,000 hours. Planned modifications and fleet management of the early contract F-35B aircraft will ensure that they meet the 8,000-hour service life requirement, and aircraft delivering today incorporate these design changes in the build process to ensure they’ll meet 8,000 hours or more."

                              Не ме разбирай погрешно. Нямам мнение, че F-35 е някакво технологично чудо, превъзхождащо всичко летящо на света, а по-скоро клоня към свърхнадценен и безсмислен самолет, с който ВПК осребрява политическото влияние на самите САЩ, но това е съвсем отделна тема.

                              Коментар


                              • #60
                                От: F-35 MIA

                                Няма нужда да гледам. Има си логическо обяснение ! Ясно и точно. Докато действаше договора за ракетите със среден обсег Русия е уязвима от концентриран удар с голям брой крилати ракети. Горе в Балтийско море подстъпите им са защитени, Нещата куцаха на южния фланг. С необмислените си действия съюзниците ни от НАТО, дадоха повод на руснаците да изнесат ПВО отбраната си извън пределите на Русия .След този ход САЩ намериха повод да излязат от доковара за ракетите със среден обсег защото стратегията им за високоточен концентриран удар с крилати ракети се разпадна ... В германската преса има много интересни хипотези , а и факти , които никога не може да прочетеш в БГ новините !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X