Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Иначе ще трябва да ги бракуват и утилизират. Може и по-скъпо да излезе.
    И да изпробват новото полигон на живо . Реклама на оръжието .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      А какво ново са показали в Сирия?
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        А какво ново са показали в Сирия?
        На първо четене това : http://strogosekretno.com/246/23/%D0...%82%D0%B0.html
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          На първо четене това :...
          Станьо, позоваването на такива сайтове е меко казано неуместно в нещо повече от виц.

          При това не са нови, че да ги показват за сефте сега.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Те не са чак толкова нови но за първи път ги показват в реалните им възможности . Сайта в общи линии е без значение всички преписват един от друг .
            Последно редактирано от sek.1; 20-11-16, 21:25.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Тези ракети са 20-годишни (Томахок са почти на 40) и отдавна се и изнасят (Индия, мисля и Китай), та няма какво да им се рекламира. Отделно и няма какаво да им се демонстрира, защото летят поне от 30 години и който се е интересувал от параметрите им, отдавна е наясно.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Те не са чак толкова нови...
                Има-няма 23 години от първото им показване.

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Сайта в общи линии е без значение всички преписват един от друг .
                Преписват, добавяйки и собствено "творчество".
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Има-няма 23 години от първото им показване.


                  Преписват, добавяйки и собствено "творчество".
                  Ето ти ги и англоезичните сайтове http://www.strategic-culture.org/new...sile-game.html . С моя английски не мога да преценя кой какво си е добавил чак толкова . Тези ракети които сега изстреляха нямат нищо общо с тези от преди 23 години .
                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Тези ракети са 20-годишни (Томахок са почти на 40) и отдавна се и изнасят (Индия, мисля и Китай), та няма какво да им се рекламира. Отделно и няма какаво да им се демонстрира, защото летят поне от 30 години и който се е интересувал от параметрите им, отдавна е наясно.
                  Износните варианти са с обсег да 300 километра . За руските се предполагаше че имат реален обсег около 600 докато не ги изстреляха от над 1500 .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Да, имаше един цирк покрай първото им изстрелване от Каспия - уж летели 200-300км, пък изведнъж се оказа, че покриват в пъти по-голям радиус, та чак в Персийския залив се поразмърдаха...
                    След това стратезите направиха обиколка на Европа, ама с въздушно базирания..... След това - май имаше и изстрелване на Калибър от подводница...
                    Ама това едва ли има значение за нашето ВВС...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Износните варианти са с обсег да 300 километра . За руските се предполагаше че имат реален обсег около 600 докато не ги изстреляха от над 1500 .
                      Резонно - "маймунски" (всеизвестното отношение на руснаците към партньори и съюзници) модификации.
                      А кои са тези предполагащите? Нали не си мислиш, че са стреляни на 1500 (или колкото и да е) км, директно в реални условия, без преди това да са пробвани!А значи и съответно известни на "който се е интересувал".
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Резонно - "маймунски" (всеизвестното отношение на руснаците към партньори и съюзници) модификации.
                        А кои са тези предполагащите? Нали не си мислиш, че са стреляни на 1500 (или колкото и да е) км, директно в реални условия, без преди това да са пробвани!А значи и съответно известни на "който се е интересувал".
                        До колко им е било известно няма как да знаем . Факт е че не един път са проспивали доста неща .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Тези ракети са 20-годишни ... отдавна се и изнасят (Индия, мисля и Китай),
                          Не изнасят ли ония контейнерните Клуб ?
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Не изнасят ли ония контейнерните Клуб ?
                            Изнасят ама в много скопена версия .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              ...Факт е че не един път са проспивали доста неща .
                              Например?
                              Всъщност, никога нищо не са пропускали, а когато информацията е обективно, неособено непълна, обикновено слагат много аванси в плюс и после силно се "изненадват" от реалните параметри (класическият случай е МиГ 25).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Зависимостта е точно обратната. Тези самолети се произведоха в малки "тиражи" и затова са толкова скъпи.
                                Точно такава е зависимостта. + 1 имаш от мен!
                                Лек ден!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X