Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеликоптер с емблема на МВР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хеликоптер с емблема на МВР

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Много ще се радвам да разбера, кои са били чужденците, та да им пратя линк към видеото, щото това е пълна кретения и абсурд и ти сам го знаеш, щото да не се изложат пред чужденците, сега се изложиха пред цяла България!
    Коя е цяла България? А и България отдавна си е изложена... за сведение колко летателни средства има МВР И за какво се ползват. Искаш ли да се хванем на бас че може да се наеме и Августата на правителствения авио-отряд?
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #47
      От: Хеликоптер с емблема на МВР

      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
      Мартине,- по зле са от сватбарите -когато 90% от нещата ги правиш на "гол ентусиазъм" , и си купуваш сам 90% от екипировката отделяйки пари от огромната заплата на МВР служител, си по зле и от братята роми. А Цецко ако държи да ги наказва- то и без тва половината от "разпуснатите" групи сега си ходят с "отпускното" в джоба та.... Изобщо виждането ти за тези групи в МВР е доста розово и няма нищо общо с действителността.
      Ами виждането ми е от едно време - в СПООР не беше така, имаше си всичко и никой не си го плащаше от джоба. Като чуеше някой за СПООР и му се прибираха орехчетата нагоре автоматично! Сега тези пичове освен да им закича розови балони на автомобила, ако ги видя някъде, не се сещам за друга реакция която биха предизвикали у мен....
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 27-09-12, 11:05.

      Коментар


      • #48
        От: Хеликоптер с емблема на МВР

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        И с какво точно питам помага надписа МВР на летателно средство? И кой контролира какво ще пише на летателното средство- кое е задължително и кое е забранено. Айде и ти си прочети къде и в кой закон се определят тези надписи.
        Ако с тия надписи кацне на площада пред народното събрание, мислиш ли че охраната ще реагира.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #49
          От: Хеликоптер с емблема на МВР

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          Коя е цяла България? А и България отдавна си е изложена... за сведение колко летателни средства има МВР И за какво се ползват. Искаш ли да се хванем на бас че може да се наеме и Августата на правителствения авио-отряд?
          Еми ето за това ти говоря и това е тъжното - че си мислим, че повече от това не можем да се изложим и хоп - веднага сами се оборваме! Боли ме *ъза вече... Да се излагат колкото искат и както сметнат за добре! То с тези цървули на чело, няма как да е по друг начин!

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Ами виждането ми е от едно време - в СПОР не беше така, имаше си всичко и никой не си го плащаше от джоба. Като чуеше някой за СПОР и му се прибираха орехчетата нагоре автоматично! Сега тези пичове освен да им закича розови балони на автомобила, ако ги видя някъде, не се сещам за друга реакция която биха предизвикали у мен....
            Ами те когото трябва плашат- ни бой съ- въпросното звено е едно от най работещите у нас с над 90 реализации за миналата година. Но пък за това благодарното МВР ги закри тази... Години в които е имало всичко .... май тва ще да е било 88 - 89 та.... Щото по моите наблюдения от едно 10-15 години полицейските служители си купуват съществена част от екипировката, щото или не им се полага служебна или пък тая дето им се полага е негодна за нищо.

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Ако с тия надписи кацне на площада пред народното събрание, мислиш ли че охраната ще реагира.
            Уау... то ако кацне това както и да е брандирано пред народното събрание без одобрен летателен план (пробвай се да получиш такъв над центъра на София за частно летателно средство) проблема ще е най малко в надписите... Ти как си го представяш тва- фъркаш си където те кефне и никой нищо а? По тази логика без да е брандирано ако го натовариш със ситроени (С4) и го лашнеш в сградата на НС - ко праим? Едни кули нещо?

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Еми ето за това ти говоря и това е тъжното - че си мислим, че повече от това не можем да се изложим и хоп - веднага сами се оборваме! Боли ме *ъза вече... Да се излагат колкото искат и както сметнат за добре! То с тези цървули на чело, няма как да е по друг начин!
            Пак те питам - убеден ли си че не може да се наеме Августата на правителствения авио отряд. И според тебе ако я наема за сватба дали ще свалят декалите на правителствения авио отряд?
            Последно редактирано от Goblin; 27-09-12, 16:05.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #51
              От: Хеликоптер с емблема на МВР

              Първоначално публикуван от Mad Dog
              Уау... то ако кацне това както и да е брандирано пред народното събрание без одобрен летателен план (пробвай се да получиш такъв над центъра на София за частно летателно средство) проблема ще е най малко в надписите... Ти как си го представяш тва- фъркаш си където те кефне и никой нищо а? По тази логика без да е брандирано ако го натовариш със ситроени (С4) и го лашнеш в сградата на НС - ко праим? Едни кули нещо?
              Я кажи кво ше стане? Единият (или едниственият) ни летящ МиГ ше го свали над парламента с ракетка?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #52
                От: Хеликоптер с емблема на МВР

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Я кажи кво ше стане? Единият (или едниственият) ни летящ МиГ ше го свали над парламента с ракетка?
                А старичко ти е инфото ... повечко летят. Като цяло - това е което трябва да се случи- дали ще се случи е тема на друг разговор. Поне у нас.... Няма да е с ракетка -ГШ-301 ще играе..... А ако летиш с изключен транспондер примерно няма да те бавят и 5 минути до вдигането на дежурната двойка от Графа....А от там лошо...
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Хеликоптер с емблема на МВР

                  Бе не вервам да се разфърчат 30 мм джелезни неща из въздуха над София.
                  Еле па ако по фърчикоптера има уепенки полюция и близо до народното събрание.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Хеликоптер с емблема на МВР

                    Първоначално публикуван от Mad Dog
                    Пак те питам - убеден ли си че не може да се наеме Августата на правителствения авио отряд. И според тебе ако я наема за сватба дали ще свалят декалите на правителствения авио отряд?
                    Ба ли ги...?!! Сигурно е възможно да се наеме и няма да го разбрандират..?!! По ми е интересно дали може да се наема Чинук-а на Обама..?!! А най-интересно ми е дали може да се "наеме" горнобанската танкова бригада - цялата и да я разположа в центъра на София за една-две седмици, защото целия този абсурд не се трае вече!!!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Хеликоптер с емблема на МВР

                      Мад дог, нали се сещаш , че нито транспондер ще бъде включен, нито ще се лети в обсега на радарите, та за к'во РВД, к'ви Мигове иде реч.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #56
                        От: Хеликоптер с емблема на МВР

                        Смех! ГоУем!
                        Вдигането на дежурната двойка може и да стане, но след като им монтират "обледенители".
                        Марто, каква бригада без бригадири, бре? Скра/Ъ/б/П/!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Хеликоптер с емблема на МВР

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Ба ли ги...?!! Сигурно е възможно да се наеме и няма да го разбрандират..?!! По ми е интересно дали може да се наема Чинук-а на Обама..?!! А най-интересно ми е дали може да се "наеме" горнобанската танкова бригада - цялата и да я разположа в центъра на София за една-две седмици, защото целия този абсурд не се трае вече!!!
                          Чинука на Обама няма- има Сий Кинг- или поне това е големият Марийн Уан. А Горнобанската бригада не можеш да я наемеш щото не съществува - и танкове там ням.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Хеликоптер с емблема на МВР

                            Колега Куче, четейки с какъв плам защитаваш "момчетата" ли, мангалите ли и аз не знам точно какво защитаваш вече, но съм склонен да се закълна, че нарочно е написано Полиция на хеликоптера, защото така е по-закон и "момчетата" са дали собствени средства, не за нещо друго, а само за да се спази закона.... Ако пък някой реши да се усъмни в твоята теза, веднага всичко става маловажно и РВД, БСП, СДС, МВР и НАТО изобщо не ги интересува какво и защо го пише там. Спри се малко. Оплиташ се. Изхвърляш се напразно. Осмисляй и другите мнения и ще разбереш, че олекваш с тая кауза. Не знам дали съм ти го писал и друг път, но ако някога се съгласиш с някой друг, изобщо няма да изглеждаш по-мекушав или незнаещ! Поздрави!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #59
                              От: Хеликоптер с емблема на МВР

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              Чинука на Обама няма- има Сий Кинг- или поне това е големият Марийн Уан. А Горнобанската бригада не можеш да я наемеш щото не съществува - и танкове там ням.
                              Ами Терминал 2 тогава и съм им е*л майката на всички тия говна тука, които ме умориха да стоя на пръсти и да си държа носа над тях, пък ако ще мангалите и министерски съвет и парламента да наемат, да вдигат сватби в тях... Все по-малко ми пука за тази територия, защото тука държава отдавна няма!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Хеликоптер с емблема на МВР

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                И с какво точно питам помага надписа МВР на летателно средство? И кой контролира какво ще пише на летателното средство- кое е задължително и кое е забранено. Айде и ти си прочети къде и в кой закон се определят тези надписи.
                                Закон за МВР

                                чл. 175
                                ...
                                (4) (Изм. - ДВ, бр. 69 от 2008 г.) Забранява се на лица, неоправомощени със закон,
                                използването на униформено облекло, символи и отличителни знаци,
                                полицейски лампи, маскировъчни качулки или надписи, въведени за структурите на
                                МВР и показващи принадлежност към тях.

                                ...
                                Чл. 280. (1) За нарушение на чл. 175, ал. 4 на юридическите лица и
                                едноличните търговци се налага имуществена санкция в размер от 1000 до 5000 лв.
                                (2) При повторност на нарушенията по ал. 1 на юридическите лица и
                                едноличните търговци се налага имуществена санкция в размер от 5000 до 20 000 лв.

                                Дали ще използваш отличителни знаци и надписи "Полиция" на хеликоптер или на талига, все е забранено със закон, ако не си "лице, оправомощено със закон" ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X