Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеликоптер с емблема на МВР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хеликоптер с емблема на МВР

    Става дума за една циганска сватба, на която булката се вози на хеликоптер с надпис "Полиция" и емблемата на командосите.
    http://offnews.bg/index.php/105588/s...rishkite-tigri
    Оказа се, че хеликоптерът е частен. Аз, разбира се съжалявам, че така новината загуби 99% от значимостта си, но от друга страна е хубаво, че още не сме станали съвсем сватбарска държава.
    Клипът обаче ражда въпроси: Какво прави МВР с хеликоптерите си. Някой да ги е виждал в действие? Използват ли се по предназначение? Те са 5 парчета.
    И второ - щом Фортуна Еър може да си сложи надпис Полиция на вертолета, мога ли и аз да си сложа на джипа?
    www.offnews.bg

  • #2
    Мисля че дискусия може да има само по последния въпрос. Останалото е изпуснат балон.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Хеликоптер с емблема на МВР

      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
      Става дума за една циганска сватба, на която булката се вози на хеликоптер с надпис "Полиция" и емблемата на командосите.
      http://offnews.bg/index.php/105588/s...rishkite-tigri
      Оказа се, че хеликоптерът е частен. Аз, разбира се съжалявам, че така новината загуби 99% от значимостта си, но от друга страна е хубаво, че още не сме станали съвсем сватбарска държава.
      Клипът обаче ражда въпроси: Какво прави МВР с хеликоптерите си. Някой да ги е виждал в действие? Използват ли се по предназначение? Те са 5 парчета.
      И второ - щом Фортуна Еър може да си сложи надпис Полиция на вертолета, мога ли и аз да си сложа на джипа?
      Mожеш,но на хеликоптера все още(дано и завинаги)броят на излитанията е равен на кацанията,докато с теб не знам как ще е.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Хеликоптер с емблема на МВР

        Аз на джипа, хеликоптер още нямам. А и не вярвам скоро да имам.
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          От: Хеликоптер с емблема на МВР

          Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
          .... щом Фортуна Еър може да си сложи надпис Полиция на вертолета, мога ли и аз да си сложа на джипа?
          Отговора е прост - можеш! Но ще си носиш последствията, нещо като синя лампа в багажника.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Хеликоптер с емблема на МВР

            [QUOTE=
            И второ - щом Фортуна Еър може да си сложи надпис Полиция на вертолета, мога ли и аз да си сложа на джипа?[/QUOTE]

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Отговора е прост - можеш! Но ще си носиш последствията, нещо като синя лампа в багажника.
            За мен има и друг отговор:
            За някои може за други не може!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от faster
              Докато Болезнени Теми се изтриват и не се Коментират,ще сме на това дередже, та и по зле!Сори модератори ,но това е гавра с Полицейска власт,за такива неща се сигнализират , Евро служби и разни други!Фращейн!Това не е майтап работа ,нито е детска игра на Нане и Вуте!
              Докато дълбокомислено се реве по попилените гениалности написани без да се чете оригиналната публикация - модераторите ще щракат с пръсти и ще цъкат с мишката. Полюбувайте се и на това преди да го забърша. Не си правя илюзии че ще бъда разбран, щом веднъж е дошла музата
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                От: Хеликоптер с емблема на МВР

                Няма нищо страшно щом булката не говори,респ.чете български еле пък абревиатурите.

                П.С.Купих си едни дрехи от Бундесвера....трябва да им махна пагоните(сержант) и знамената.

                Впрочем по закона на МВР,никой няма право да използва униформи и отличителни знаци на МВР ако не е принадлежен към институцията и ако не е на работа.Това го знам,защото бях купил от един бракуван милиционер дрехи и ходех на лов за което бях предупреден.Моето мнение е че тази фирма ако има работа с МВР да използва отличителни надписи и съответна заповед.Ако прави частни атракции да прикрива надписите със съответно фолио.Цялата работа си е за разследване и санкция именно по закона на МВР.ППП Кой как чете новините (евангелието)си негова работа,но тука нещата не са по реда си.
                Последно редактирано от mihov_1969; 26-09-12, 19:58. Причина: Пристъп на сериозност.
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #9
                  От: Хеликоптер с емблема на МВР

                  Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                  И второ - щом Фортуна Еър може да си сложи надпис Полиция на вертолета, мога ли и аз да си сложа на джипа?
                  Вероятно, ако си бивш командос и го отдаваш под наем на командосите понякога. Интересно какъв ли наем плащат командосите ?
                  Направо сте обидили булката че се вози на каруца. ;-) Прилича на файтон.
                  Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хеликоптер с емблема на МВР

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    Няма нищо страшно щом булката не говори,респ.чете български еле пък абревиатурите.

                    П.С.Купих си едни дрехи от Бундесвера....трябва да им махна пагоните(сержант) и знамената.
                    Не ги разваляй! Проблем никой няма да ти направи. Виж ако бяха от Вермахта, вместо от Бундесвера, може и да удариш греда някъде...

                    Коментар


                    • #11
                      Хеликоптер с емблема на МВР

                      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                      Вероятно, ако си бивш командос и го отдаваш под наем на командосите понякога. Интересно какъв ли наем плащат командосите ?
                      Направо сте обидили булката че се вози на каруца. ;-) Прилича на файтон.
                      Ууу,аз не можах да се подложа на тая тежка психотравма да гледам цигански клипове.

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Не ги разваляй! Проблем никой няма да ти направи. Виж ако бяха от Вермахта, вместо от Бундесвера, може и да удариш греда някъде...
                      Да ти кажа честно скоро ще се закичвам с някоя свастика...освен ако не съм се накичил.Скоро купих за един приятел германец едно радийце Телефункен(работещо перфектно) със свастиките от местния пазар и пича скачаше до тавана и каза че ще го шитне у немечко за 4-5К евра.Мисълта ми е че не всичко от времето на Вермахта(по точно германско по това време) е за заклеймяване.
                      Последно редактирано от nickbochev; 28-09-12, 01:36. Причина: Сливане
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Хеликоптер с емблема на МВР

                        А, то горе музика няма. Да издам, че гледаха да кацнат щото булката да не си размаже грима от пот.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Хеликоптер с емблема на МВР

                          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                          Да ти кажа честно скоро ще се закичвам с някоя свастика...освен ако не съм се накичил.Скоро купих за един приятел германец едно радийце Телефункен(работещо перфектно) със свастиките от местния пазар и пича скачаше до тавана и каза че ще го шитне у немечко за 4-5К евра.Мисълта ми е че не всичко от времето на Вермахта(по точно германско по това време) е за заклеймяване.
                          Това е съвсем друга тема, но модераторите бдят...!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Хеликоптер с емблема на МВР

                            Щом мислите, че случилото се е редно-триите това нищо няма да промени!По въпроса за цялостната тема-прочетена е от,до!Ако е за триене аз и регистрацията в сайта мога да си изтрия,няма проблем,но мнението никога ,независимо от всичко!Абе грозна работа и срамна ,верно си е за триене!Утре може и коли на Национална сигурност да дават под наем за цигански сватби и ние не трябва да имаме Гражданска позиция!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Хеликоптер с емблема на МВР

                              Я се метни и направи една глава или диференциалче,па не се коси много-много.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X