Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лакърдии и простотии за морски гемии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Лакърдии и простотии за морски гемии

    То хубаво не е за разказване ма поне някоя снимка пусни де.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #92
      От: Лакърдии и простотии за морски гемии

      Караш далеч от брега,не се снима и радиото изключено,че искат и да си траеш после.

      А начене има за разказване,Ергенско парти на булката примерно..........
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Лакърдии и простотии за морски гемии

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        То хубаво не е за разказване ма поне някоя снимка пусни де.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0614.jpg
Прегледи:1
Размер:63.6 КБ
ID:5465453

        На ти снимка на "дървене" тоалетна. Останалото го оставям на твоето въобръжение...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #94
          От: Лакърдии и простотии за морски гемии

          Абе сега пък и въображение.Ясно е какво правят хората.Нищо ново няма да се види.На фона на тия оргии дето могат да се видят тук по "ВИП"-овете тамън нищо не може да ме изненада.
          Аз повече интерес към лодките и морето имам.Виж там съм зле и жаден за снимки и информация.Затова и следя темата с интерес де.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #95
            От: Лакърдии и простотии за морски гемии

            В мивката в мивката!

            Коментар


            • #96
              От: Лакърдии и простотии за морски гемии

              Най-якото е като некой не е източил водата от кенефа или се пре*бал и върнал мръсна водица.
              5 бала и мизерия капе от тавана, ама аз си бях с обувки, другите страдаха

              Коментар


              • #97
                От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                Понеже тук имаше мераклии за старт в този бранш, да ви разкажа за 2ма мераклии-оптимисти с които се запознах скоро

                На ветроходният курс имаше 2 момчета от о. Крит, 25-годишни.
                Никакъв опит, но много мерак. Събрали някакви пари от работа лятото по острова и се записали за ветр. курс.
                Трябва тия дни да са стигнали вече в Монако, там ще живеят в някакъв къмпинг, ще изкарат курса за моторници и ще се надяват да намерят някаква работа.

                Ако не стане нищо, се прибират като свършат парите
                Ще поддържам връзка с тях, че ми е интересно какво ще стане с тях.

                Коментар


                • #98
                  От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                  Прати им много поздрави от мен,последните 3 дни - семейство ги измькнахме от камъните,носа на лодката потрошен и перото на руля криво в крайно ляво,бяха на 210 метра от каманака по права линия от пилотско то ми местенце.После едно теглене,зареждане и бой със скокчета и подмятане,видях 48 възла преди да скокне яко и да си избие стойката на малката лодка горе,не ми издържаха нервите и сега си ближа раните в Санта Барбара,поправяме лодката днес и утре трети опит.На екипажа му плащам на ден,на мен ми се плаща на миля,ако така върви ще искам заем от жената,че много работа се отвори.......

                  А иначе готино изглежда,спор няма.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #99
                    От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                    Не скучаете изобщто май.

                    Коментар


                    • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                      Няма ли брегова охрана или гражданска защита да помага.

                      Коментар


                      • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                        Има ама като духа 35-40 с 4 метра вълна,той дръзва камък на 40 морски мили от катера на бреговата охрана и като е точно под висок хълм ....... И му свършват козовете,обади се на Бреговата,обясни им какво е положението и ония му казаха да стои и чака 3-4 часа.Това беше 1 сутринта,той на 200 метра от камьнака,тъмно като в кучи гьз и за негов късмет вятъра още не е натиснал яко от истинската си посока.
                        Цлицнах му по радиото,че съм на под 2 мили и времето идва,или да мисли или е на скалите за нула време и след 20 минути опити да я оправи се оказа,че всичко е покривено и няма оправия.Питам го къде е,в заливчето бил,Кохо.Трьгвам аз,пуска си той едната светкавица и аз се оцвькал ям,какво заливче бе човек,ти си между 2 камъка на 8 метра вода,котвата ти е по посока моя подход,а аз там не влизам с носа,че не мога да изляза ако ме тресне някоя вълна.И ги зашематих,щеше да ме целува ма много брадясал и довечера сме на кръчма с него,от сега ме боли главата.

                        Скучаене,то това е част от екшъна,нямаш време да се огледаш по някой път.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                          Много те молим "нескучаещия", земи се сопри, че ми се изклика кликалото да кликам по Спота ти и да те гледам къде вършееш!
                          Все като е интересно, аз съм на другия край на континента...
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                            Ма найш колко готино да хлипа по радиото Ти си моя Ангел,а заради това сега стеоших лодката малко и пак съм в начална нагьзена позиция и чакам резервни части.

                            Споко бе,нали знаеш,че лесно не мрем,и двамата дето са с мене са на мнение,че по опасна тъпотия не са правили,забравиха как се връзва боулън та лодка ли да карам,въжета ли да мятам.

                            Изтьрвах и срока та от тук вече уж леко ше я карам,без фикфлаци.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Ма найш колко готино да хлипа по радиото Ти си моя Ангел,а заради това сега стеоших лодката малко и пак съм в начална нагьзена позиция и чакам резервни части.

                              Споко бе,нали знаеш,че лесно не мрем,и двамата дето са с мене са на мнение,че по опасна тъпотия не са правили,забравиха как се връзва боулън та лодка ли да карам,въжета ли да мятам.

                              Изтьрвах и срока та от тук вече уж леко ше я карам,без фикфлаци.
                              Ако жена ти прочете, че на 45 възла гониш срокове, ще те направи мияч на чинии.
                              Мисли бе, с главата мисли!
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                                48 и нещо,не удари 50 ма с тежка вълна и в тъмницата,питам ги според тях какво трябва да се направи и няма ни вопъл ни стон,изгубили ума и дума.

                                Много яка лодка е това ма пак минахме метър.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X