Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лакърдии и простотии за морски гемии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

    Да,от тях и са комбинация трансмисия,газ.

    Тия специално съм ги сменял с ония горе,че се паркира от горе за по-добра видимост.5-6 пъти при спиране ми включваше лява трансмисия на задна и се наложи да им разменя местата.Сега ако ти се случи да я караш тая внимавай с контрола на тия рьчки в кабината,че моторите са и големи / 2-3 Ферарита на куп на моторче / а коритото последно му искаха къде милион и нещо и нямам толко да го платя.

    Ма иначе лачени а,само дето кога реши тогава включва на задна.И не казвай на собственика,той си мисли,че е готина.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

      Едва ли ше ми се случи да я покарам,халал да си му е на човека да и се радва. Пък и мене тея моторните не ме кефят,нема романтика.Чудя се откъде тая индустрия за яхти в Италия.Четох някъде че в Генуа през 19в.са били едни от най-добрите корабостроители ,верно че са морска държава.Ама от де тоя кураж ,кат им знам какви са им колите,не ми се мисли за яхти.

      Коментар


      • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

        Геноа - трафиканти и мошенници та от там и кораби правят,бързи и яки или поне са правили,сега пак правят ма са им като колите как каза.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

          Просто няма как да не ви пусна това:

          http://mnogozle.com/video19277_fakir...anishteto.html

          Коментар


          • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

            Аматьори,е така се прави без да се навеждаш и да ти мьрдат краката.



            Виж тоя колко ги навьртя
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

              Я да разбутам тази тема от прахта

              Днес дойде това в офиса



              Сега остава да събера 50 000 паунда

              Коментар


              • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                То без пари бре
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                  Я дайте мнение за това нещО ....Ама дето се вика може и да ми го нарисувате Имаме си една лодка надуваема /2,90/ та ни трябва двигател . Използваме я има няма 3 дена в годината
                  http://trimeri.naedro.eu/dvigatel-za...dvutaktov.html
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                    До тук добре - а за какво я използвате и къде?


                    Едно е за риба и съвсем друго ски да теглите с нея.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                      Ами ние сме аматьори гмуркачи /без акваланг/ ,най-често до някое заливче се закотвяме . Да но при вятър си е мъка да гребем. Където ходим винаги има скали Правим планове и до Гърция да ходим и там така да бръмчим Например до острова на една ръка разстояние. В БГ предимно ходим в Тюленово да се врем по пещерите. Това изглежда смешно /този двигател/ и една цена....то май миксера ми беше толкова Затова питам
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Д...
                        - пише, че нямам трансмисия
                        - а вие имате ли?
                        ....
                        Ей, това колкото пъти го прочета, толкова пъти си лягам от смях



                        @green: Ако не бъркам модела на моторчето, не случайно струва наполовината на хубав миксер. Не знам каква му е трансмисията, обаче самият двигател ...мммм... да го кажем така: аз лично, не бих си позволил да се затикам на място, от което да не мога да се прибера само на гребла.
                        Не, че изобщо не работи, просто направията му е 'като за умряло'. Пак казвам, не съм 100% сигурен, че е същия модел, но ...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          ....Компютъра изписал "вие нямате инсталирана дясна трансмисия. Ако мислите, че това съобщение го получавате по погрешка, моля свържете се с дилъра!....
                          Не мога да се сдържа - аналогията е пълна : http://yun.complife.info/miscell/winwars_b.htm
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                            По въпроса с миксера/мотор- ЗАЕБИ!!! Купете си истинска моторетка! Точно като и с чадър и истински парашут- козата, пръча...

                            За трансмисията- на вас ви е смешно, ама ако го барна тоя инжинер за гушата...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                              Не го барай,учи ги да карат с трансмисиите,че преди седмица или 2 отказва джойстика на едно ГТ38,4 лодки ударени,инфо от брокера.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Лакърдии и простотии за морски гемии

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5681322

                                И да сьм по темата- Катерпилар 3208 не се троши,къса болтове на 8000 часа,носете си ластици,така мина само 1000 километра.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X