Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чертежите на Piranha II / Ураган :

    Става дума за чертежите на бъгито Piranha II от http://www.edge.au.com/buggies.htm или руското Ураган от http://www.buggy-plans.ru/, което на практика е едно и също.

    Ако някой му трябват:
    дърпате този торент http://thepiratebay.org/tor/3586270/...II_Buggy_Plans
    инсталирате си програма за теглене на торенти (ако нямате)
    и точите......

    788МБ сканирани чертежи в jpeg формат, 131 станици - бъгито със стандартното задно окачване и още 77 страници - само задното окачване тип двойно A-рамо http://www.edge.au.com/product_doubleasusp.htm.

    Коментар


    • До: Чертежите на Piranha II / Ураган :

      Човек,никога не знае какво ще му потрябва,мерси за торента.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • До: Чертежите на Piranha II / Ураган :

        Пускам няколко чертежа за бъги дано да са полезни или да послужат като идеи.
        Прикачени файлове
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • До: Чертежите на Piranha II / Ураган :

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Пускам няколко чертежа за бъги дано да са полезни или да послужат като идеи.

          http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=117

          Коментар


          • До: Чертежите на Piranha II / Ураган :

            Верно има го ама не съм го видял
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Който се интересува имам едни чертежи... (за бъги)

              Пиши на Bulgarski бре колега...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • До: Който се интересува имам едни чертежи... (за бъги)

                Първоначално публикуван от nasko_1
                ne mi se otvrqt ako gi ima6 pls pi6i mnogo mi trebvat
                ами като за начало погледни поста над твоя: Файловете са изтрити и моля за в бъдеще да бъдете особено внимателни по отношение на материалите с авторски права!

                Коментар


                • 3D Бъги

                  Ето 3D рисунки на руското бъги Б-2908,чртежите за него вече са пускани във форума.
                  Прикачени файлове
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • До: 3D Бъги

                    Ето още 3D чертежи:
                    Прикачени файлове
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • Бъги

                      Pеших да си направя бъги рама имам един доста добър чертеж, а колата донор е Сааб 9000. Двигатела е много як 2300см3 и_е 197 кс с турбо бензин. Колата я взех от Италиа за 200евро. Някой по опитен да_си каже мнението по въпроса. Ето и чертежи.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Който се интересува имам едни чертежи... (за бъги)

                        Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                        "оффроад картинг" такова понятие за сефте чувам

                        Има ли такова нещо сериозно или колегата просто така си го нарича
                        dirt devil-a

                        Коментар


                        • Чертежи въпрос

                          http://www.desertkarts.com/productCat23857.ctlg сега как изглежда едното бъги и как другото ? и има ли някъде из нета тия чертежи free?

                          Коментар


                          • До: Бъги



                            ей, кажете нещо за бъгито на човека, че и на мен ще ми е интересно.


                            а иначе, нека някой мод отцепи и премести дискусията за внос и акциз на V8 на по-подходящо място.
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • До: Помогнете моля със схема за бъги

                              Първоначално публикуван от L.B.Team Преглед на мнение
                              а да ви питам двигател4ето е от коса4ка за трева и мисля 4е е двутактово става ли да го сложа него и ако става как да го направа да подавам газ
                              ами с жило както е на косачката фрезата и др. и го закачаш на педала и си готов

                              Коментар


                              • До: Помогнете моля със схема за бъги

                                зна4и с едно приятел4е сме ре6или да си направим не6то като картинг. Имаме двигател4е оба4е ни трябва схема.Прерових гугьл но ни6то не намерих.Моля ви ако някои има някакви схеми на 6асита или каквато и да е полезна и безполезна информация да сподели много 6те съм съм му благодарен за което... Пиши с БУКВИ бе пич не с Цифри.
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X