Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    ами би трябвало да не пада, как на моторите не пада аз не знам те да имат обтегач ама не е сложно да си сложиш едно рама с пружина фасулско е. според мен проблем са амортисьорите и седалката не знам от каде да се вземат. пише от старо атв ама те не се бракуват всеки ден а за седалка съм измислил само от онези пластмосовите столови да им се одрежат краката
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #47
      Моята идея е седалките от картингите като идеш нанякоя писта по принцип винаги има бласнати чупени...... се ще ти продадат някоя!
      А някой почнал ли е поприцип да го сглобява,понеже аз събирам частите за момента и лятото като си ида на село за 10-15 дена да го събе!Ако има някакви косури споделяйте
      -||||-----||||-
      .......\o/
      ........||
      ......./ \
      Dynamic
      Carp fishing club

      Коментар


      • #48
        Ами като гледам Пламен Исаев има напредък ма той да разкаже! Иначе на мен мнго ми харесва ама няма кой д ми го направи, иначе не изглежда много трубно-човек с елементарни познания ще го стегне, но трябва да имаш и машини, а при мен товва куца За седалка винаги може да си купиш(на наща картин писта има магазин за резервни части), но цените са бомбастични, а счупена за какво ти е! Сопер мен трябва да се помисли и за някакви защити на двигателя(изнесен е настрани и лесно летящите камъни от предните колела може да го повредят) и на спирачката и веригата!!!
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #49
          Направата на рамата е най-лесна-режеш и заваряш /за два следобяда беше готова/,но за другото си иска доста стругарска и фрезова работа.Седалката ще е "корито",което ми даде един приятел,но трябва да се тапицира.А веригата няма да пада-на мотоциклетите пада ли

          Коментар


          • #50
            Мен само веригата ме притеснява за друго е БОБ работа А вие какъв профил използвате тва 25-25 ми се вижда слабичко! Аз мисля да слагам поне 30-30 или 35-35!
            -||||-----||||-
            .......\o/
            ........||
            ......./ \
            Dynamic
            Carp fishing club

            Коментар


            • #51
              ами за профилите незнам но какво е това "корито" интересно ми е?иначе този спираче диск ми изглежда афиф дали няма да е по добре да се вземе готов? май успях да навия баща ми!!!!!!!!!
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #52
                Не са афиф според мене понеже то не е кой знай колко голямо и тежко че да спира трудно
                -||||-----||||-
                .......\o/
                ........||
                ......./ \
                Dynamic
                Carp fishing club

                Коментар


                • #53
                  не знам защо говориш в множествено число като диска е само един(можеби грешка) но това да си правиш сам спирачен диск и челюсти не ми харесва, а ти както искаш ако го започна няма да използвам "домашни спирачки", същото мисля и за зъбните колела.но според мен идеята за направата на прекрепителните елементи е добра за да може всичко да е ок

                  някой разгледа ли снимките към които гошо даде линк. там има един готов проек боядисан в червено и двигателя е бял на снимката отзад, отпред се вижда лост и топка дали това е скоростен лост(дали някой си е играл да слага мотор със ръчни скорости)
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #54
                    Ето това е мнго хитро направено http://www.buggy-plans.ru/foto/big/25.jpg Предава се с верига и оттам слиза към гумите!
                    -||||-----||||-
                    .......\o/
                    ........||
                    ......./ \
                    Dynamic
                    Carp fishing club

                    Коментар


                    • #55
                      хора чертежите на карта пише че ги няма някои можели да ми ги даде

                      Коментар


                      • #56
                        А ми да само ако ми кажеш как или каде!!! Аз ги свалих преди доста време и аз е незнам как точно!!! Ще ти харесат на мен ми харесаха но не съм почнал защото няма кой да ми го направи
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #57
                          за бъгито ги свалих а за карта неще

                          Коментар


                          • #58
                            а ми трябват за карта

                            Коментар


                            • #59
                              Ами и аз ги нямам за карта ма неми трябват
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #60
                                Намерих ги той ги е преименувал
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/j.../Yard_Dawg.zip

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X