Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

    Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
    Те това го знаят и производителите му и затова има и подобрения със двойно а рамо дори са пуснали чертежите безплатно.
    Колега дай линк да си дръпнем чертежите,щом са безплатни!


    П.П. Някой ще даде ли няколко съвета от Piranha II buggy как да го променя за да стане двуместно? Идей?

    Коментар


    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

      А ми чертежите ги имаше на офицялният им сайт. Ето ти идеи как да стане джуместно, останалото си го мислиш сам както на теб ти харесва.

      Поздрави.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:phpv4HsA4PM.jpg
Прегледи:1
Размер:52.4 КБ
ID:5334551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bryce Lampe Sidewinder 2+2.jpg
Прегледи:1
Размер:61.7 КБ
ID:5334552Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bryce Lampe Sidewinder 2+2 A.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5334553Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Greg Williams Piranha 2+2.jpg
Прегледи:1
Размер:46.3 КБ
ID:5334554
      Последно редактирано от vacho; 10-01-12, 21:25. Причина: Допълнение
      Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

      Коментар


      • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

        Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
        А ми чертежите ги имаше на офицялният им сайт. Ето ти идеи как да стане джуместно, останалото си го мислиш сам както на теб ти харесва.

        Поздрави.[ATTACH=CONFIG]403935[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]403936[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]403937[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]403938[/ATTACH]
        Ужас!!!

        Коментар


        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

          Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
          Ужас!!!
          Koлега кое е "ужас"?

          Коментар


          • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

            И аз не разбрах за ужаса ?
            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

            Коментар


            • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

              Междо другото плановете/чертежите за Piranha струват $85 а за Barracuda са $120! Ако някой все пак знае място от където може да се издърпат подробни чертежи за Barracuda да сподели!

              Ето от къде можете да си дръпнете пълни чертежи за направата на Piranha II бъги: http://thepiratebay.org/torrent/3586...II_Buggy_Plans

              Aко някой сподели чертежи за Barracuda ще съм му много благодарен! Аз мислех да правя детско бъги,но много се зарибих с тези Piranha и Barracuda,пък и имам в наличност тръби и инструменти за направата на подобно нещо,и най важното мерака,и мисля скоро да се захващам,пък да видя дали ще стане нещо,но много повече ми харесва Barracuda бъги и за това се надявам скоро да открия чертежи! Дано плановете за Piranha-та да послужат на някого от форума.

              Коментар


              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                Предполагам ужаса е свързан бъгито от втора и трета снимка, относно задницата наистина си е така...
                Преди няколко дни гледах в ебея намалени планове на баракуда за около 50-на австралийски долара...Георги благодаря за плановете!

                Коментар


                • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                  Двуместната Пираня е пълно недуразумение. Особено това от втора и трета снимка. Задната ос е твърде дълга и ми е много интересно да видя как ще завива. Задното окачване е под всякаква критика, странично разположения двигател също не ми харесва. Едноместната Пираня е подходяща като за първо бъги, но с двойни "А" рамена на окачването. За разлика от Пиранята, Баракудата много ми харесва!

                  Коментар


                  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                    Здравейте,искам да Ви попитам някой ако може да ми даде чертеж за бъги с двигател от резачка "Дружба".Ако ме питате защо избирам този двигател,избирам го защото първо че имам такъв в мазето и не се използва и второ до колкото не се лъжа е 4кс.Та ако имате някое предложение,чертеж не се притеснявайте да го изкажете тук(нали затова е тази тема ) ,само ,че се чудя да не е пък тези 4кс. да са малко за някое баирче и да е до там?Благодаря на отзовалите се!!!
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                      Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                      Здравейте,искам да Ви попитам някой ако може да ми даде чертеж за бъги с двигател от резачка "Дружба".Ако ме питате защо избирам този двигател,избирам го защото първо че имам такъв в мазето и не се използва и второ до колкото не се лъжа е 4кс.Та ако имате някое предложение,чертеж не се притеснявайте да го изкажете тук(нали затова е тази тема ) ,само ,че се чудя да не е пък тези 4кс. да са малко за някое баирче и да е до там?Благодаря на отзовалите се!!!

                      С тая Дружба,най-много детски картинг да задвижиш,за твоята цел НЕ СТАВА,твърде слаб е,виж готов мотор със скорости поне 60кс,по моргите има достатъчно.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                        От Балкан 50 двигател може ли?
                        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                        Коментар


                        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                          Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                          От Балкан 50 двигател може ли?

                          Не нестава освен ако не искаш да правиш карт и то не със кой знае какви възможности.
                          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                          Коментар


                          • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                            Но пък от дружбата можеш да си направиш тортинетка имаше някъде във форима пуснати снимки на такава
                            идейно е

                            Коментар


                            • Помощ за проект на бъги

                              Здравейте на всички.Чисто нов съм във форума и много съм се заинтересувал от направата на бъги за така наречено жсекидневно каране из равни терени и места без много кал.надявам се че не пиша някакви глупости,ама не сум наясно много с нещата.Прочетох че първоначално е необходима кола донор-имам я - Honda Civic 1.5i 16v цяла здрава,права двигател скорости ходова част перфектни всичко е 6+.Искам да го направа да е двуместно,избрал съм рамка каква да направа,и имам няколко въпроса
                              1 колата донор подходяща ли е?
                              2 не мога да си представа как ще сложа скоростите от пред при положение че двигателя ще се намира отзад.
                              3 много много сериозен проблем е окачването там всичко ми е толкова тъмна индия както се казва че не мога да ви опиша.много ви благодаря предварително на всички които че ми помогнат а и на вс останали въфорумници.

                              Дано за идното лято има още едно бъги във готиния форум.
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                                Колеги искам да попитам,някой който е правил баракуда или подобно бъги,колко горе долу метра тръби влизат? Имам една оферта за тръби (безплатно) обаче ми казаха да взема колкото ми трябват,имам само една възможност,не искам да ощетявам човека и да полакомя да взема повече,но не искам и да взема по малко! Някой може ли да ми каже дали минимум каква дебелина на тръбите мога да използвам за бъгито в случай че няма 3-3.2мм?

                                П.П. Колегата Neyqzvimiq: Дръпни си планове на Piranha II бъги от линка който съм посочил по горе,и подробно ще видиш как се прави окачването,но ти препръчвам и отпред да го направиш с двойно "А" рамо както е отзад! Идей в интернет колкото искаш! Колата донор става,но по лесно,по удобно и по леко и още куп по,по,по... става с мощен двигател от пистов мотор или АТV! За скоростите отпред и двигателя отзад,има варианти за обръщане на въртенето чрез зъбни колела,както е при диференциала,но е малко сложно,има и други начини. А защо не сложиш двигателя отпред? Така или иначе ще го караш по "равни терени,без кал..." ? С една дума го искаш за разходки и да се хвалиш че имаш бъги а не заради силните усещания!
                                Последно редактирано от Георги Хаджийски; 19-01-12, 20:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X