Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

    Добре е цялата конструкция да е тръбна,но се работи доста трудно,всяка тръба трябва да се напасва към друга,като съответно и се направи необходимият полукръг,голяма заврънгачка е,но рамата става много здрава.За предпазната клетка тръба от порядъка на ф42х3мм безшевна ще ти свърши работа,останалото може с ф34х2мм,за предни носачи ф27х2мм.Може да го направиш и с правоъгълни профили,но аз лично бих предпочел тръбите,виж във форума бъгито на Кольо.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

      Благодаря много !

      Коментар


      • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

        Колеги ще съм много благодарен ако някой ми изпрати някакви чертежи на: georgi86@mail.bg че почти всички линкове не работят! Предварително благодаря!

        Коментар


        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

          Колеги,мотае ми се един картинг без двигател,идеята ми е да направя детско бъги от него за сина ми (имайки в предвит че е все още на 3 месеца,имам време)
          Ще съм благодарен за всякакви идей!

          Коментар


          • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

            Бъги от картова рамка не става, вече съм минавал по този път.

            Преправянето е много и не остава почти нищо от нея, единствено можеш да ползваш някои часто от нея като волан кормилни щанги, шенкели и лагерните тела.
            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

            Коментар


            • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

              Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
              Бъги от картова рамка не става, вече съм минавал по този път.

              Преправянето е много и не остава почти нищо от нея, единствено можеш да ползваш някои часто от нея като волан кормилни щанги, шенкели и лагерните тела.
              И аз така си мислех е ще използвам каквото мога! Интересно ми е какъв двигател да използвам. Идеи?

              Коментар


              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                Зависи каква мощност търсиш. От по мощен скутер е един много добър вариант а и лесен за испълнение. Моето бъги от началото щеше да е малко едноместно и беше със скутеров двигател, разгледай темата има снимки някъде във началото.
                Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                Коментар


                • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                  Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
                  Интересно ми е какъв двигател да използвам. Идеи?
                  Заз,шкода-120L,Вартбург.
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                    Заз,шкода-120L,Вартбург.
                    Както казах "искам да направя ДЕТСКО бъги" Което значи нещо малко и едноместно за което както каза колегата vacho един скутеров двигател ще ми свърши перфектна работа,със автоматичната скоростна кутия...идеално! Мисля че 125сс ще е добре (защото имам един в предвит) иначе ще потърся 250сс. Започвам да събирам необходимите материали и мисля на пролет да го почвам! Ще се радвам на помощ от вас

                    Коментар


                    • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                      Давай ини дръж във течение.
                      Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                      Коментар


                      • Здравейте на всички ,отскоро разглеждам с голям интерес този раздел и разгледах някои изработки на бъгита ,но майче много са малко.
                        Двуместните и никъде не видях подробен чертеж(п.р. какви материали са използвани каква дължина ,височина и т.н.).
                        В момента разполагам с почти всичко необходимо; донора е Опел Вектра б 1,6 16в, Моля, пратете ми на пощата някоя схема да я погледна.

                        e-mail; privaileg@abv.bg
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-12-11, 10:04.

                        Коментар


                        • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                          Колеги,а на някой да му се намира шаблон за бъги,за някоя Drаw програма (Corel Draw,Illustrator...)?

                          Коментар


                          • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                            Koлеги,ако някой изявява желание имам подробни и пълни чертежи за Piranha II buggy ако някой го интересува мога да ги кача някъде из форума! Проблема е че всички снимки са с общ размер 788мб но пък са с изключително добро качество поради високата си разделителна способност!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Piranha Buggy (016).jpg
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5331152 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Piranha Buggy (017).jpg
Прегледи:1
Размер:138.7 КБ
ID:5331153

                            Коментар


                            • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                              Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
                              Koлеги,ако някой изявява желание имам подробни и пълни чертежи за Piranha II buggy ако някой го интересува мога да ги кача някъде из форума! Проблема е че всички снимки са с общ размер 788мб но пък са с изключително добро качество поради високата си разделителна способност!

                              [ATTACH=CONFIG]399887[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]399888[/ATTACH]
                              На това животно,предницата е сбъркана тотално,задницата е компромисен вариянт.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                                Те това го знаят и производителите му и затова има и подобрения със двойно а рамо дори са пуснали чертежите безплатно.
                                Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X