Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

    Става,но са много трудни за намиране,и ще ти стоварят цена като за три-четири нормални кутии.Извеждането на фланец не е чак толкова трудно,просто трябва да се направи,сложно е да се направи раздатка,ако ще се ползва преден мотор.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

      Благодаря ти. В Швейцария често съм виждал такива Еспейси на смешни цени /ударен или с гръмнал мотор/ и ще взема цял, така ще ми излезе по евтино. Иначе трябва да са същото което правиш и ти, няма раздатка или греша.

      Коментар


      • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

        Не няма раздатка,кутията завършва с фланец на задният край на пиньона.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

          Благодаря ти за вниманието. Ако може ще злоупотребя още малко, че май не познавам друг който може да ми отговори. Искам да имитирам ето това нещо :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s4_drive.jpg
Прегледи:1
Размер:37.5 КБ
ID:5334547 Мислиш ли че ладова кутия и раздатка биха издържали около 200 к.с. при натоварване почти колкото при бъги. Посоките на въртене не са проблем. Или трябва нещо от по голям джип.

          Коментар


          • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

            Първоначално публикуван от rako Преглед на мнение
            Благодаря ти за вниманието. Ако може ще злоупотребя още малко, че май не познавам друг който може да ми отговори. Искам да имитирам ето това нещо :[ATTACH=CONFIG]403926[/ATTACH] Мислиш ли че ладова кутия и раздатка биха издържали около 200 к.с. при натоварване почти колкото при бъги. Посоките на въртене не са проблем. Или трябва нещо от по голям джип.
            Ладова кутия ти гарантирам че няма да издържи на мотор направен около 120 коня на колелата започва да чупи кутий другия вариант ако държиш да е ладова да вземеш редена ма там отиваш на цифра около 1000 лева така че се губи цялата гимнастика предполагам със спрестяването на пари щтото или такава кутия имаш или искаш да вземеш заради ниската цена

            Коментар


            • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

              По малко и от двете причини + това , че става без рязане на камбаната на мотор от Фиат и към раздатката без преправяне. Гледах и джипови , но пък там отивам на: тойота ЛК, Ланд Ровер, Мерцедес, пак цифри. Горе долу май само те са с междуосев диферинциал. Като цяло идеята ми е максимално възможно да избегна преправяне поне в детайлите въртящи се с големи обороти, където биенето създава големи ядове. Ако имаш някаква идея споделяй, приемам всичко, дори и пари. Кутия от Фиат 131, 132, Арджента- дали е нещо по удачно.

              Коментар


              • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                Първоначално публикуван от rako Преглед на мнение
                По малко и от двете причини + това , че става без рязане на камбаната на мотор от Фиат и към раздатката без преправяне. Гледах и джипови , но пък там отивам на: тойота ЛК, Ланд Ровер, Мерцедес, пак цифри. Горе долу май само те са с междуосев диферинциал. Като цяло идеята ми е максимално възможно да избегна преправяне поне в детайлите въртящи се с големи обороти, където биенето създава големи ядове. Ако имаш някаква идея споделяй, приемам всичко, дори и пари. Кутия от Фиат 131, 132, Арджента- дали е нещо по удачно.
                Дааа тъкмо това щтчх да ти предложа често срещано е при пипани лади да с слага 131 кутия ма незнам дали ще намериш лесно такава кутия но и на турбо ладов мотор надут на 1 бар държи гарантирано

                Коментар


                • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                  Колега Петров би ли ми дал някакъв тел. Искам да те питам доста неща. Нямам интереси към автокроса а към рали кроса. Липсва ми опит от бъги а рали кроса е най-близо до авто кроса. Държа да чуя твойте мнения по няколко въпроса , но тук става много бавно а нямам постоянно достъп до нет. И другия проблем е , че днес решаваш , че нещо е добро а утре виждаш друго по добро. Моя тел. е 0879867136 само ми чукни аз ще те набера. Ако ти се слушат глупости разбира се. Благодаря.

                  Коментар


                  • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                    Първоначално публикуван от rako Преглед на мнение
                    Благодаря ти за вниманието. Ако може ще злоупотребя още малко, че май не познавам друг който може да ми отговори. Искам да имитирам ето това нещо :[ATTACH=CONFIG]403926[/ATTACH] Мислиш ли че ладова кутия и раздатка биха издържали около 200 к.с. при натоварване почти колкото при бъги. Посоките на въртене не са проблем. Или трябва нещо от по голям джип.

                    По ладовата кутия съм виждал какви ли не извръщения,държи,но в комбинация с примерно раздатка от нива ще е едно голямо нищо,ориентирай се към нещо пробвано,ако ще се движи по асвалт,задължително трябва и междинен диф.По темата,има леко раздвижване:











                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                      Чакай най-накрая и аз да ти пробутам един съвет преди да си го направил без моя помощ. Пробий дупка в най-ниското на седалката .

                      И да питам лаишки - тези "крила" между предни и задни гуми за какво служат аджеба?
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                        Тези крила мисля че са по изискване но несъм 100% сигурен, Пламен ще каже.
                        Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                        Коментар


                        • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                          Един вид защита от страничен удар!

                          Коментар


                          • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                            Чакай най-накрая и аз да ти пробутам един съвет преди да си го направил без моя помощ. Пробий дупка в най-ниското на седалката .

                            И да питам лаишки - тези "крила" между предни и задни гуми за какво служат аджеба?

                            "Крилата" са по изискване на бфас,приложение Ж,идеята е,че ако тръгнеш да се търкаляш ръцете ти да не излизат навън,инак има вариянт да попаднат между ролбара и земята,от което много боли.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                              Може би и да е по-трудно колело от друго бъги да се вклини между твоите колела.

                              Коментар


                              • От: БЪГИ ЗА АВТОКРОС,ВЪЗЛИ И АГРЕГАТИ

                                Нещо не съм вдянъл,това са бойници,които пречат на някой да влезе при теб,сменят се доста често,особенно ако тръгваш от 3-4 редица на финала,а на седалката си има достатъчно дупки,инак сядаш в малък язовир.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X