Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ArSey
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Здравейте пак! Не съм в течение на събитията от деня на потеглянето, стискам им палци всичко да мине добре, а за тези които искат някакъв снимков материал, нека да разгледат албума в профила ми. Става дума за процеса на сглобяване на шасито на "СуТьо" (СоТьо).Снимките не блестят с качество и подробни описания,но пък може да ви е интересно.

    Остави коментар:


  • rocky
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Снимки няма, защото до подследно се работеше по колата. Надявам се Таня да ни отсрами

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
    Може би, форума не е заслужил да има инфо от подготовката, а може главните лица да не искат да покажат за какво става дума!
    Форума определено не е заслужил безпочвените Ви умозаключения, та учтиво Ви моля да ни ги спестите.
    Един от участниците е пуснал темата и този факт е достатъчен да покаже, че твърдението Ви е нелепо.

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Имам и шпионска снимка на "Сотьо" отдолу .
    Колкото до писането и качването на снимки - Бъдете Спокойни, щом Таня е на Ладога ще има много да научим и видим от нейните публикаций. Отлично се е запасила със снимачна техника и батерий, така, че можем само с нетърпение да ги очакваме да се завърнат , ( Като Победители , надявам се !!!!!! ) и да затаим дъх пред мониторите , докато гледаме репортажа и от Ладога.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Повярвайте ми познавайки Боян знам че не до не искане да споделя а до липсата на време принципно той винаги е на път и е доста ангажиран бъдете сигурни снимки ще има нека сега Киро качи тези които има,да подкрепим нашите и дано завършат всичко благополучно,след като се приберат ще се нагледаме на снимки сигурен съм.

    Остави коментар:


  • getdown
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Може би, форума не е заслужил да има инфо от подготовката, а може главните лица да не искат да покажат за какво става дума!

    Остави коментар:


  • jenia7812
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Успех и късмет! Стискаме палци и очакваме с нетърпение разкази в картинки!

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Нали щеще да има снимки и от подготовката? Добре че колегата ще покаже нещо от ферибота, май пак ще си останем само със слухове. И май пак няма да видим нищо и от тая, поредна Ладога с българско участие.

    Остави коментар:


  • ArSey
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Късмет,успех и каквото там е нужно х10, за да мине всичко възможно най-добре.

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Последни мигове на Българска земя и качването на групата на ферибота Видин - Калафат .
    Сега не мога да се оправя с прикачените , но утре ще опитам пак, снимките са Интересни

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Една седмица преди Лазарово, Вушев ми каза, че няма да ходи да си счупи джипката там и какво стана... докато включвах камерата да поснимам "зона Кал", чувам до болка познат рев на УАЗка..Вушев и Герака/за малко да ги изпусна/. Смимам си аз и си мисля, какво правят сега тия двамата...., защо са тук ...направо ме изненадаха, ама ми просветна...гъста, лепкава кал,...Гери с гумения гащеризон от Ладога, котва, лебедка...а, ясно...момчетата се тестват, припомнят си, ама някак "нежно" да не повредят Машината. Симпатяги!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Мнооого странно, Вушев и самурай, че той не може да влезе вътре. Да не говорим , че се е срастнал със УАЗката и тя му е като трети крак. Ама нека не съм лош пророк. Успех и със самурайчето, стискам палци. Победа.
    Може, може и е документирано на "Ладога 2009"...само че като навигатор...сигурно и дясната седалка е по-широка
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Мнооого странно, Вушев и самурай, че той не може да влезе вътре. Да не говорим , че се е срастнал със УАЗката и тя му е като трети крак. Ама нека не съм лош пророк. Успех и със самурайчето, стискам палци. Победа.

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Остават броени дни до заминаването ни на Ладога и напрежението е голямо/ поне за мене/.Странна смесица от активни действия по всички направления-автомобил, административни формалности, оборудване, екипировка и др.; емоционална приповдигнатост на трепетно очакване, съчетано с текущи проблеми за преодоляване и доста въпроси и неизвестности.... Духом сякаш вече съм там...остава да "преодолея всички граници". Изпитанието "Ладога" започна за мене преди седмица с един критичен момент около моето заминаване, който се надявам утре да бъде положително решен. Стискайте палци!!!

    В дълг съм пред вас, защото ви обещах текуща информация за строежа на машината, но изглежда ще видим "Сотьо" в завършен вид /и аз включително/ в събота или неделя... да има снимки, а Калаша да се подготви да направи "разказ по картинки"

    "Глътка въздух" - едно писмо, с което ме зарадва вчера Боян.

    Здравствуйте, Боян!

    Надеемся, что вы решили ваши проблемы с приглашением, визами и т.д.
    В приложении Сопроводительное письмо. Это документ, который поддтверждает, что
    вы являетесь участниками Ладоги. Обычно такое письмо с логотипами и печатями
    хорошо действует на наших российских пограничников и таможенников. Надеюсь и
    вам оно принесет удачу.
    Всего доброго и до скорой встречи!!!!

    С уважением, Ольга Орлова
    оргкомитет "Ладога-трофи 2010"
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
    5. Есть надежда, что "Ладога 2010" наконец-то будет НЕ сухой, НЕ простой и интересной!
    Баси, щом досега Ладогата им се е струвала проста и безинтересна, какво ли е това което им е интересно. Започва да ми става страшно...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X