Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Браво Танче,който не ги е гледал изпуска много!
    Благодаря ти! За мен е удоволствие да споделя преживяванията, уловени от моята камера с Вас и се радвам, ако съм успяла да Ви накарам поне да се докоснете до предизвикателството, радостта и мъката, магията на невероятната природа и най-вече хората, с големи сърца, с които оставаш Приятел за цял живот... Всичко това е "Трофи Рейд Ладога"

    Ето и видеото от последните ни три дни на Ладога 2010













    Това беше моята цветна историйка за петимата мускетари и Сотьо на приключението ЛАДОГА...С пожелание да го преживеете на живо!

    Остави коментар:


  • georgipetkov64
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Браво Танче,който не ги е гледал изпуска много!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Продължението на сагата...




















    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Възкресявам темата, защото нали пак е май и пак са ме полазили тръпки, спомени и вълнения,... , свързани с Ладога трофи и незабравимото ни приключение с приятели през 2010 г - моята първа Ладога.
    Ще Ви предложа "филмчето", което направих тогава и качих в ютуб на части и слава Богу не ми го блокираха(заради готината музика, която използвах за озвучаването .Филма правих доста екстремно, буквално дни преди заминаването ни за следващата Ладога, при това на една неподходяща монтажна програма и с микрофона за скайпа, нощем, бързайки, абе аматьорска работа. Ама аз и така си го обичам - с всичките му кусури, а и е дългичък..!
    На доста хора дадох дискове с филма, но за съжаление не на всички, на които бях обещала, за което се извинявам и се надявам варианта да гледат тук филма на части ще ги удовлетвори.

    Още преди три години, пак по това време, ми дойде музата и качих първите шест части. Ето ги.
    Приятно гледане!











    Остави коментар:


  • Нейчо Наков
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Да съживим малко темата, едно филмче за Ладога 2010г.

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/Nana/ladoga%202010/

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Ицо, "на Събора" - "Арената" - това имах предвид...там от мене "очаквай неочакваното"...

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
    Здравей, Ицо! За мене е чест, че и ти като участник в миналогодишната Ладога, си успял да доловиш атмосферата(напъна ли те носталгията)!?Благодаря ти!
    Ами, ти знаеш по-добре от мене, че на "Ладога" полагат клетва само новобранците(дебютантите), а това от отбора бяхме само аз и Тони. Сега от тебе разбирам, че героите миналата година не са се заклели.Вушев въобще не присъства на закриването - не се чувстваше добре, а Боби и Герака ни казаха само "Айде, тази година е ваш ред". И ние Тони...нали видя вече сме пълноправни "ладогаджии"
    А текста на "Клетвата" е наистина уникален(жалко, че не успях да го запиша целия на видеото). Сега ми хрумва да поискам от Олга Орлова да ми го изпрати. Дано тя го направи, ще го пусна тук да му се кефят всички!

    П.С Надявам се да се видим на Събора или на състезанието в Тетевен...обещавам да ти направя мноооого "компромати"
    Поздрави!
    Даааа, така е !
    А преди Тетевен защо не ми направиш компромати на "Арената" !?
    Поздрави !

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    Танче, страхотен ти е разказа...чак днес успях да "го разгледам" (по ред причини). Вживях се в действието и емоцията-все едно,че съм бил на място. Поздрави на сички участници ! Най се "изкефих" на тези снимки:
    pp: Сподели,моля те,...заклехте ли ги най-накрая нашите герои,че...гледам само ти и Тони сте "нашарени"... (нещо в клетвата не им харесваше миналата година)
    Здравей, Ицо! За мене е чест, че и ти като участник в миналогодишната Ладога, си успял да доловиш атмосферата(напъна ли те носталгията)!?Благодаря ти!
    Ами, ти знаеш по-добре от мене, че на "Ладога" полагат клетва само новобранците(дебютантите), а това от отбора бяхме само аз и Тони. Сега от тебе разбирам, че героите миналата година не са се заклели.Вушев въобще не присъства на закриването - не се чувстваше добре, а Боби и Герака ни казаха само "Айде, тази година е ваш ред". И ние Тони...нали видя вече сме пълноправни "ладогаджии"
    А текста на "Клетвата" е наистина уникален(жалко, че не успях да го запиша целия на видеото). Сега ми хрумва да поискам от Олга Орлова да ми го изпрати. Дано тя го направи, ще го пусна тук да му се кефят всички!

    П.С Надявам се да се видим на Събора или на състезанието в Тетевен...обещавам да ти направя мноооого "компромати"
    Поздрави!
    Последно редактирано от Таня Кълева; 30-08-10, 14:31.

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Танче, страхотен ти е разказа...чак днес успях да "го разгледам" (по ред причини). Вживях се в действието и емоцията-все едно,че съм бил на място. Поздрави на сички участници ! Най се "изкефих" на тези снимки:
    pp: Сподели,моля те,...заклехте ли ги най-накрая нашите герои,че...гледам само ти и Тони сте "нашарени"... (нещо в клетвата не им харесваше миналата година)
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
    Ех, Боби, сега вече успя и да ме разплачеш...(наистина).
    Освен за всичко друго, ти благодаря и че ми вярваш!
    Eи я по леко със сълзите някои ще вземем да си помисли че в отбора има слабаци,шегичка.Убеден съм че Сотьо ще става още по и още най,убеден съм че ще има още.Машината става уникална екипа има сработеност може да се очакват само по добри и по добри класирания,знам че вие го можете.Където и да сте аз съм с вас най-малкото щото всички сте големи сладури,а колкото до Бг мисията Ладога 2010 ами казах го преживях го с вас тук пред компютъра и пред телефона и нензам незнам как да го кажа това е уникално едва ли е имало по продълговат репортаж които да съм чакал с такъв трепет.Дълго ще има да го чета и препрочитам и все ще откривам нещо интересно.Браво и ви благодаря на всички които осъществихте тази мисия.

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от BobyI Преглед на мнение
    Хей Танче калпазанче ,
    Този репортаж ме връща там ,от където се опитвам да се измъкна.Караш ме да преживявам всичко отново. Благодаря ти от името на всички от екипа ,че пое отговорността, да пресъздадеш " радостта и мъката Ладога " . Като човек преживял това искам да кажа ,че написаното е реалистично . БЛАГОДАРЯ ТИ за всичко.
    Ех, Боби, сега вече успя и да ме разплачеш...(наистина).
    Освен за всичко друго, ти благодаря и че ми вярваш!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Благодаря на всички вас, които следихте моя "разказ" и не изгубихте интерес в продължение на повече от два месеца, докато аз с бавни темпове ви го поднасях на порции(съжалявам, за което, но не можех по- бързо).
    Когато започнах да пиша, не знаех, какво точно ще се получи и дали изобщо ще ви хареса, но си спомних, че ме помолихте за откровен и преживян разказ и си позволих наистина да споделя с всички ви това, което беше -реално и обективно. Признавам, че, докато пишех, много се вълнувах и съпреживявах, отново и отново това невероятно приключение. Страхувах се, че сигурно ще ви бъде отегчително, но не можех по друг начин. Знам, че бихте искали да имаше повече описание и снимки от "горещите точки", но ...така се случи, че нямаше. Както се казва колкото- толкова. Останаха хубавите преживявания и спомените, които с голямо удоволствие споделих с вас.
    Ако наистина съм успяла да ви накарам да се почувствате сякаш сте ТАМ, значи без да искам съм постигнала целта си и това ме прави много щастлива!
    От понеделник започвам сериозно да работя и по "филмчето", а това ще ми позволи още едно известно време да живея в прекрасния свят на "Ладога", от който изобщо не ми се излиза!
    Благодаря ви още веднъж, че удостоихте с внимание моя скромен разказ и за всички мили думи, които ми отправихте! Трогната съм!

    Остави коментар:


  • dragomir_68
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Благодаря ти Таня за прекрасния репортаж!

    Остави коментар:


  • Stank
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Страхотен репортаж !! Респект за труда ти и желанието да ни представиш всичко така живо и подробно .

    Остави коментар:


  • BobyI
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Хей Танче калпазанче ,
    Този репортаж ме връща там ,от където се опитвам да се измъкна.Караш ме да преживявам всичко отново. Благодаря ти от името на всички от екипа ,че пое отговорността, да пресъздадеш " радостта и мъката Ладога " . Като човек преживял това искам да кажа ,че написаното е реалистично . БЛАГОДАРЯ ТИ за всичко.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X