Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Здравейте приятели!След като видях семейството си за няколко часа след пристигането ни, а след това няколкодневна почти денонощна работа/работя на две места/най-после правя първото си влизане в Нета и естествено в Темата.Прочетох всичко, което сте написали след нашето заминаване и си спомних за форумните си преживявания от миналогодишната Ладога и как тогава почти денонощно следях темата и сайтовете, за да разбера какво ТАМ се случва с НАШИТЕ.Благодаря ви за съпричастността, за високата оценка, за човечността, за искрените чувства и топлите думи, за всичко! Благодаря ви, че бяхте с нас! По време на цялото пътуване и особено Там на Ладога, в краткото време, което намирах за себе си,/защото си лягах последна/мислех за семейството си и за вас. Наслаждавайки се на белите нощи, се опитвах да запечатам на "харда си" т.е. в мозъка най-ярките моменти от изминалия ден-случките, преживяванията, чувствата, красотата, цветът, мирисът, звукът...МАГИЯТА НА ЛАДОГА,а после заспивайки си задавах въпроса:...как е възможно да се разкаже, покаже или опише това...?! Чувствам се толкова щастлива, че успях да се докосна до тази магия/май съм голяма късметлийка/ и ще се опитам да да ви я предам.Вече съм у дома, но май, но част от мене остана ТАМ или просто Ладога ще бъде с мене завинаги...още не знам! Моля да простите моята емоционалност. Сигурно ще я усещате и в кадрите и в разказите по тях, ама какво да направя такава съм си...жена, макар и "мъжко момиче", а и не искам да бягам от същността си, когато става въпрос за истинските неща! Разбирам, че очаквате много от мен, ДАНО ОПРАВДАЯ ОЧАКВАНИЯТА ВИ...Зная, че сте нетърпеливи, но моля да ми дадете малко време. Не за адаптация/аз и не искам да се адаптирам/, а за техническа обработка на материала. Имам общо с пътуването около 16 часа видеоматериал и около 1,5 гигабайта снимки. Преди малко отворих куфара със снимачната техника и се опивам да систематизирам материала.От тази нощ започвам обработката и много скоро и на порции ще покажа и разкажа всичко...от самото начало...! Благодаря за търпението и дано не съм ви отегчила с дългото си излияние...До скоро!

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Излязли са резултатите ето които иска да види.
    [ATTACH]217393[/ATTACH]
    Ще искам от Вушев бучка кал от Ладога за сувенир, дано не измият Сотьо прибързано. Браво на юнаците!

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Излязли са резултатите ето които иска да види.
    RESULTS.xls

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Браво!! Сериозен успех! Чакаме снимки....

    Остави коментар:


  • kiro_vd
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Героите от Ладога стъпиха на родна земя преди час, имат страшно много за разказване и показване.
    Просто бъдете малко търпеливи , защото Таня има много материал и трябва време, за да се обработи.
    Състезанието много им е харесало и са доволни от представянето си от Сотьо, който се е справил перфектно.
    Не успях да направя снимки , защото беше много тъмно , а и Сотьо е неузнаваем, защото е целият в Ладожка кал.
    Последно редактирано от Goblin; 11-06-10, 19:03.

    Остави коментар:


  • TALASYM
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    БРАВО момчета !!!!!

    Остави коментар:


  • спънката
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    българи юнаци респект и уважение

    Остави коментар:


  • bochkata
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Браво за представянето,друго няма какво да кажа,освен,че очаквам
    снимки и видео,още веднъж Браво!

    Остави коментар:


  • nikonti
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Малеее, там наистина е като на война, много Ви се радвам на представянето БРАВО, починете си хуабво, че после чакаме цватни истории с най-големи подробности.
    РЕСПЕКТ !

    Остави коментар:


  • honda b16a2
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    БРАВО!Чакаме ви за банкет на Кормилото и пресконференция разбира се.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Шапка им свалям!Благодарности и от мен,че са представили и защитили по един достоен начин името България!

    Остави коментар:


  • Стефан
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Не. Успели са много повече, отколкото да завършат. Видях се с Боян за пет минути. Другите вече са в Словакия, движат се нормално без бързане и без повреди.
    Няма да разказвам нищо, понеже успеха си е техен, и разказа - също. Каквото и да кажат, моето мнение е, че са победили в три различни неща. Или четири.
    Приблизително си представям какво им е струвало, във всякакъв смисъл. Благодарен съм им за експерименталното доказателство на моите предложения от преди две години. Сега всеки, който не е удушен от мизерията, и не го е страх, може да тръгне по утъпкания от тях път. А там - каквото сабя покаже.
    Благодаря ви, момчета!

    Остави коментар:


  • Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Яба-даба-дууу...
    БРАВО.

    Остави коментар:


  • karata_z
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Отличници са щом са завършили без проблеми ! Браво !Да се завърнат живи и здрави и да си починат добре, пък после репортажите !Постигнали са голям успех !

    Остави коментар:


  • kosio7808
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Супер сте се представили.
    Поздравления.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X