Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Ето малко смнимки, които Тони направи в автоцентър "Нева", докато аз смнимах с камерата.
    Запомнете този екипаж -715 от гр. Караганда, Казахстан! Освен, че заеха трето място в нашия клас(при това дебют на Ладога), станаха и нашите най-страхотни приятели, още от първия ден.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2687 [800x600].jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5192206
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Таня Кълева; 08-07-10, 00:15.

    Остави коментар:


  • Николай Руменов
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Аз виждам всичко.
    и аз не виждам снимките

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Имам някакъв проблем и не виждам снимките. Дали е само мой?
    Аз виждам всичко.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Имам някакъв проблем и не виждам снимките. Дали е само мой?

    Остави коментар:


  • jenia7812
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Страхотни снимки и клипчета. Благодаря, че ни правиш съпричастни!

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
    Подозирам, че Дявол Коледа има доста «скрити козове» и ако реши , може и цяла тема да пусне за строежа...
    Да кажем че знам доста неща за машината мислех ако някои не ме изпревари да поразкажа това което знам, но така и така ще има няколко дневно затишие в пътеписа сега ще до подгрея.
    Като цяло познава Сотьо още от преди да стане Сотьо както се казва още от прост Самурай,преживях почти цялото ми изграждане по телефона в разговори с Боби кое как,не че съм някакъв спец.Благодарен съм на Боян че макар и по коствен начин съм участвал в конструирането на машината.А колкото до самата кола в сегашния и вид това е Испански Самураи 1,3 с двигател от Витара 1,6 които в предната Ладога беше оборудван с ладов карбуратор сега е с моноижекцион,мостовете са от Тойота доста изместени към краищата на рамата за да има максимално добър заход,окачването е пак Тойота.Интересна тук е раздатката модифицирана с променени предавателни числа и изход за механична лебедка,която лебедка за съжаление се беше счупила но грешката е намерена и ще бъде отстранена.Като цяло нямам какво друго да се каже за колата,освен че върви доста добре с гуми по 35" убедих се в това на Пловдив и приятели 3 където Боян демонстрира какво може Сотьо

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Има и снимки от техн. преглед и парада, но ще ви ги пусна при следващото ми "включване", което ще е след два-три дни. До тогава се надявам да подготвя и няколко клипчета от "същинската част"-самото състезание.

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Дами и господа, представям Ви "Парадът на железните коне"
    29 май 2010 г. - 10.00 часа, Исаакиевски събор. Пред Вас ще дефилират участниците в 14-тото издание на "Ладога - трофи" по класове.
    Категория Туризъм опън, в която участва нашият екипаж е седми по ред.
    Приятно гледане - без коментар.
















    Нашият клас:



    Българският отбор!




    И така ... с Бога напред към първи СУ!

    Остави коментар:


  • mbenz
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Благодарности,че ни правите съпричастни към голямото състезание-да сте жива и здрава!И винаги да сте част от екипа на това и на други състезания!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Имаше доста време до 10.00 и аз реших да поснимам, а после и да се разходя наоколо, да потърсе къде можем да пием кафе и да хапнем нещо. Но всички магазини и "кафенета" работеха от 9.00 часа... Пак няма да пия кафе.Попадам на Боби-беше тръгнал да търси някъде по хотелите чейнч бюро за обмяна на валута, нямахме достатъчно рубли.



    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    На брифинга предната вечер, след техническия преглед бе обявено, както (сигурно сте прочели), че всички екипажи трябва да се явят в 7.00 и най-късно до 10.00 часа на 29 май за представянето и старта на "Ладога - трофи 2010".
    Станахме в 5.30, тръгнахме заедно със Сергей към 6.00 и около седем часа бяхме пред Исаакиевската катедрала - първи!
    Питер беше прекрасен рано сутринта. Знам, че не се усеща на видеото, но реших, че ще му се наслаждавам така - с включена камера.

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Продължаваме и се надяваме да няма повече технически проблеми.


    На мене ми се "зави свят" да гледам джипки, но не можех да спра да снимам...





    Остави коментар:


  • bochkata
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Прекрасни снимки и клипчета.Благодаря.

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Пътуването беше теста на Сотьо и ето какво се случи!



    Малък ремонт и продължаваме.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Сутринта, преди тръгването за Автоцентър "Нева", където се провежда тази година за пръв път техническия преглед на автомобилите и тяхната регистрация.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X