Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

    Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
    здравей Иво откак се видяхме не съм сприал да мисля за сътезанието.
    трябва да огледаме в кой клас влизам че ако зоните за модифицираниа са различни
    от на стандартен ше трябва да се меря къде с по големички.чесно казано ако зоните
    са прилично направени не ми пука но като ги гледам тези очуканите самурайчета
    и човек се замисля.
    все пак един кит +10см и два размера гуми не могат да се мерят с клас модифициран.
    относно правилника не ми хъресва че навигатора не може да пипа джипа това значи че когато джипа е
    на ръба на преобръшане ако не ме придържа съм се катурнал все пак машината ми е сравнително нова и се замислям.
    в този си вид сега ако ме бутнат в калс модифициран не ми се занимава.
    не че ше се боря за победа просто една гума 29 не може да се сравни с 33-35 отам и всичко се променя.
    поздрави
    Не се притеснявай , вече огледах добре регламента и ще си в S-STANDART клас. Само дето говорихме с руснака че ще трябва да ти махнем броните за какво са ти там

    Коментар


    • #62
      До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

      Миналата година едно JIMNY се е класирало 3 или 4-то място в Оригиналния или Стандартния клас не съм сигурен, ще погледна класирането

      Коментар


      • #63
        До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

        Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
        ... но като ги гледам тези очуканите самурайчета
        и човек се замисля.....
        Замисляй се и то сериозно!!! Аз карам "очукано самурайче" и много добре знам защо изглежда така.
        Като гледам клипчетата от архивите на ЕВРО-ТЪРКАЛ... ЕВРО ТРАЯЛ направо ми става жал за твоето Jimi.

        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #64
          До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

          Как стои въпроса с газовите уредби?
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #65
            До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Как стои въпроса с газовите уредби?
            Разгледах подробно регламента и в Оригиналния клас е ясно, в останалите класове пише ,че може да се се използва само комерсиализирано гориво/ дизел и бензин/, знам че в България газовите уредби са комерсиализирани, за Германия не знам , но мисля че няма да позволят автомобили с газови уредби, но все пак ще попитам за сигурност.

            Коментар


            • #66
              До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
              Разгледах подробно регламента и в Оригиналния клас е ясно, в останалите класове пише ,че може да се се използва само комерсиализирано гориво/ дизел и бензин/, знам че в България газовите уредби са комерсиализирани, за Германия не знам , но мисля че няма да позволят автомобили с газови уредби, но все пак ще попитам за сигурност.
              И в Италия има вериги от ГАЗстанции, даже имат автомобили със заводски монтирани уредби за МЕТАН или ПРОПАН-БУТАН.
              Мен също ме интересува въпроса с газовите.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #67
                До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Замисляй се и то сериозно!!! Аз карам "очукано самурайче" и много добре знам защо изглежда така.
                Като гледам клипчетата от архивите на ЕВРО-ТЪРКАЛ... ЕВРО ТРАЯЛ направо ми става жал за твоето Jimi.
                точно за това не ми се кара в клас модифициран защото зоните логично е да са по трудни
                много е относително зависи как са зоните но нямам намерение да се обръщам изобщо.
                не си седя тук и да зяпкам а ми все пак си сверявам часовника работя по джипа без почивка
                доста неща проемних а и много идей има как де се подобри до авгост се надявам да се получи една машина
                с която мога да участвам без да има търкал.
                поздрави

                Коментар


                • #68
                  До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                  Клуб GIP ROAD 4x4 подпомага с 500 евро участието на Българският отбор в Евротриал 2009 в Германия.

                  Коментар


                  • #69
                    До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                    Brawo
                    +1 за агитката и да помагам с каквото мога
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • #70
                      До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                      браво за помоща на клуб "4х4 Адвенчър" Троян и на клуб ,,GIP ROAD 4X4,,


                      ПОЗДРАВИ

                      Коментар


                      • #71
                        До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                        Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                        Brawo
                        +1 за агитката и да помагам с каквото мога
                        Смяна на съединител и реглаж на клапани ???
                        Последният път сам си ги реголирах и докарах звука на двигателя почти като на ПЕРКИНС
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #72
                          До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                          Във всеки един от класовете са разрешени по четири автомобила от нация, вече имаме един в клас Оригинал- Каскадьора, един в клас Стандартен- Пешо/Zenit/ и аз ще съм в клас Про- Модифицирани, защото в клас Прототипи всички са с бъгита с заден управляем мост ако се включа там ще съм с ограничени възможности, но за сметка на това в Про - Модифиоцирани са с гуми до 1 м и аз съм с 1м и 9 см , така че поръчвам един Super Swamper LTB 40" toºno 1 m. Очаквам че няма да останем само тритимата............

                          Коментар


                          • #73
                            До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                            транспорта е много важен как правят някой






                            поздрави

                            Коментар


                            • #74
                              До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                              Във всеки един от класовете са разрешени по четири автомобила от нация, вече имаме един в клас Оригинал- Каскадьора, един в клас Стандартен- Пешо/Zenit/ и аз ще съм в клас Про- Модифицирани, защото в клас Прототипи всички са с бъгита с заден управляем мост ако се включа там ще съм с ограничени възможности, но за сметка на това в Про - Модифиоцирани са с гуми до 1 м и аз съм с 1м и 9 см , така че поръчвам един Super Swamper LTB 40" toºno 1 m. Очаквам че няма да останем само тритимата............

                              Иво бих направил същото не бих карал при тези с завиващите задни мостове това е савсем друга концепция
                              нека си мерят карданите между тях.на тренировките сложи мики тмсона с бедлоците да ги пробваш може да
                              се учудиш и да си сспестиш една камара пари.
                              поздрави

                              Коментар


                              • #75
                                До: ЕВРОТРИАЛ 2009/ ГЕРМАНИЯ

                                Малко снимки от Евротриал 2005 в Унгария и след това ще поговорим за следващите 4 класа.













                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X