Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Уважаеми колеги и приятели,
    остава по-малко от два месеца до излитането ни с Петър за Буенос Айрес.
    За съжаление много трудно събираме средствата за нашето участие и до този момент нямаме възможност да осигурим финансово присъствието на наш журналист на надпреварата.
    Въпреки, че идеята за подпомагане от форума за Дакар е вече опорочена от наши колеги,
    аз мисля, че този път нещата не са за подценяване и са напълно реални !
    Идеята е да съберем от спонсори и приятели сумата от 10 000 евро или 20 000 лева за да се акредидитира Петър Близнака като ТV репортер на надпреварата.
    Вече има желаещ фотограф, който сам ще си поеме акредитацията и осигурен автомобил от MD RALLYE SPORT оборудван по изискванията на ASO.
    Този автомобил обаче ще трябва да се кара минимум от двама човека (както е и изискването на Организатора) и сам Драев трудно ще се справи !
    В следващия пост ще направя разбивка на разходите и ще обявя банкова сметка, както и другите идеи които имаме за набиране на средствата.
    Знам, че в същото време се набират средства за лечение и подпомагане на болни и нуждаещи си и някои биха казали "Защо да го правя...?!?" !
    И няма да убеждавам никого в приоритети на едното и другото...всеки, който е имал нужда от помощ или подкрепа е получавал такава от форума !
    Нека всеки сам си прецени и вземе решение !
    Благодаря на всички, които ни подкрепят !!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:preview_offroadbg_project_dakar_2011.jpg
Прегледи:6
Размер:72.4 КБ
ID:5903563
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-10-10, 13:43.

  • #2
    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Изискванията за акредитация на Дакар можете да видите ето в този файл
    Изискванията за автомобила можете да видите ето в този файл
    Отбора на "MD RALLYE SPORT" ще предостави автомобил отговарящ на изискванията на ASO срещу снимки и видео на участниците от целия отбор

    • Такса за прес-автомобила - 400 евро
    • Такса за 1 бр. журналист - 3000 евро
    • Транспорт на автомобила - 3200 евро отиване-връщане
    • Гориво за автомобила и пътни такси - около 2000 евро
    • Депозит (който се връща после) - 2000 евро (ще се опитаме Морел да я покрие)
    • Самолетни билети - около 2000 евро на човек отиване-връщане.
    • Хотели преди състезанието - около 600-700 евро.
    • Наем на сателитен телефон и I-Track ?!? - Още не знаем, но ще са в порядъка на 700-900 евро. Ще знаем другата седмица.

    Това е в общи линии грубата сметка, може да пропускам нещо, но то няма да е толкова съществено...
    Днес открихме дарителски сметки в "Корпоративна Търговска Банка" (спонсор на Ценков и Христов) в лева и евро.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:logoBG.png
Прегледи:2
Размер:4.9 КБ
ID:5220646


    (IBAN) BG82KORP92202030896001, BIC KORPBGSF, вид валута BGN

    IBAN) BG64KORP92202430896001, BIC KORPBGSF, вид валута EUR

    Получател: "Клуб 4х4 Адвенчър"
    Основание: Дарение за акредитация на журналист
    .

    Всички подкрепили начинанието ще получат специално изработен стикер на форума !

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:preview_offroadbg_project_dakar_2011.jpg
Прегледи:6
Размер:72.4 КБ
ID:5220635
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-10-10, 19:34.

    Коментар


    • #3
      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

      Всички подкрепили начинанието ще получат специално изработен стикер на форума !
      Всеки който обича офроуда с радост ще се включи, естествено и аз, но тази лепенка колкото и да е ценна не ми стига.
      Виж ако обещаете, че като се върнете, повтарям като се върнете, ще се снимате с всеки един дарил по сметката, тогава ще спря да ходя в комшийката поне 2 седмици и икономиите ще даря тук.
      Горенаписаното го заявявам съвсем сериозно и отговорно. Христов и Ценков са готов екип за президентските избори, поне ще са направили нещо за България.

      УСПЕХ.

      Коментар


      • #4
        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Опита показва, че на хора живеещи извьн Бьлгария им е по-лесно с Pay-pall...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Всеки който обича офроуда с радост ще се включи, естествено и аз, но тази лепенка колкото и да е ценна не ми стига.
          Виж ако обещаете, че като се върнете, повтарям като се върнете, ще се снимате с всеки един дарил по сметката, тогава ще спря да ходя в комшийката поне 2 седмици и икономиите ще даря тук.
          Всички дарители ще бъдат поканени и на официалното изпращане, като имаме идея да бъде изненада...т.е. ще има парти
          Подробности другия месец

          Коментар


          • #6
            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Опита показва, че на хора живеещи извьн Бьлгария им е по-лесно с Pay-pall...
            Мислим и тези варианти, утре ще го коментираме с банката, а имаме и идея за SMS-и, но всичко ще се разбере утре !

            Коментар


            • #7
              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              SMS-ите не са добра идея май. По-добре стандартните начини. За Pay-pall наистина доста хора от чужбина споделиха, че го предпочитат.

              Вярвам, че с общи усилия ще съберем средства!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • #8
                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                SMS-ите не са добра идея май.
                Не мисля.
                Аз бих дал пари , но едва ли ще намеря време да отида до банката.
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • #9
                  От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                  Не мисля.
                  Аз бих дал пари , но едва ли ще намеря време да отида до банката.
                  Да де, но при смс-ите ти взимат половината пари операторите. Знам ли ..

                  Поздрави!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #10
                    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Да де, но при смс-ите ти взимат половината пари операторите. Знам ли ..

                    Поздрави!
                    Те ще ни стават спонсори, може да уредя да не ни вземат половината и да има смисъл...
                    Тази идея ми я даде човек от форума, който ми се обади днес и каза:
                    -По-добре да ти пратя 10 sms-a отколкото да ме закараш до банката...
                    И още нещо...даже и да ни вземат половината, пак ще ни стигнат...този форум е с над 60 000 участника, половината да пуснат 1 sms и нещата ще станат...
                    Утре обаче ще разбера подробности, защото и аз не съм наясно...

                    Коментар


                    • #11
                      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Още един вариант - изпращане на стикера с наложен платеж. Който иска да помогне ви казва на лични с колко иска да помогне и му изпращате стикера с куриер с наложен платеж за съответната сума. Аз лично ще използвам банковите сметки, защото мога да преведа пари online и ми е много удобно, но за много хора това ще е добър вариант. Вярно, куриерските фирми вземат процент за наложен платеж, но той е много малък в сравнение с обирджийските ни оператори. Аз съм твърдо против SMS-ите! За пример - "този форум е с над 60 000 участника, половината да пуснат 1 sms и нещата ще станат..." - да ама в този случай вие ще имате 30 000лв и операторите ще имат 30 000лв (че и малко повече). Предпочитам вие да имате 60 000лв. Все пак - различни хора, различни идеали и всеки сам си преценява кое да ползва. В този му смисъл е най-добре да са налични всички варианти.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Аз се извинявам, че не съм толкова запознат, но все пак може ли да направите едно представяне на журналиста, за чиято акредитация се събират средства.

                        Коментар


                        • #13
                          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          Аз се извинявам, че не съм толкова запознат, но все пак може ли да направите едно представяне на журналиста, за чиято акредитация се събират средства.
                          Точно това подготвям за утре, но ме изпревари с въпроса
                          Докато го измисля обаче, ето този линк с репортаж от Дакар от същия младеж Петър Цанов...

                          Коментар


                          • #14
                            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Ето и още един репортаж.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=55069
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • #15
                              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Кой не знае Петър Близнака (и брат му Иво), кой не е чувал за него......
                              Аз дори предлагам, ако се съберат повече пари от нужното, и ако автомобила има задна седалка, да не разделяме близнаците. Трима е по добре от двама. А и повечето такси са за самия автомобил.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X