Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
    Аз, колега ще тръгна за Дакар, когато съм готов за там. Просто не обичам да се излагам.
    Дай боже, на всеки такава излагация.

    Коментар


    • #62
      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
      Аз, колега ще тръгна за Дакар, когато съм готов за там. Просто не обичам да се излагам.
      Пожелавам ти го ..

      Айде сега си представи , че ти вече се подготвяш за "Дакар" и аз почна да те заливам с кофи с ла.на ??? Понеже не ме кефиш (примерно) .
      Не е кофти , нали ?? Много стимулиращо !!

      И уважаеми , вие в качеството на какъв точно се явявате за да оценявате подготвеността на един или друг екипаж ???? Доколкото знам не сте председател на БФАС (не че те много са в час кой може и кой - не ).

      Цветана Пиронкова не вчера се яви за първи път на "Уимбълдън" ...
      Последно редактирано от Stank; 02-07-10, 09:59.
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #63
        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
        Аз, колега ще тръгна за Дакар, когато съм готов за там. Просто не обичам да се излагам.
        Dandi, "Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му" и още по-голям, когато се опита да ги осъществи.Никой не отива на първото си участие в "Дакар" подготвен, провери колко дебютанти от световна величина са печелили.И тъй като "Дакар" няма аналог, нормално е да няма и аналог за подготовка.Това, че пилотът умее да върти правилно волана, а навигаторът си прави Road book-a на детско блокче за оцветяване, не прави нито единия, нито другия подготвени.
        Познаваме се твърде добре, за да съм наясно, че ако утре някой ти свирне да му отидеш за навигатор в пустинята, изобщо няма да се сетиш, че не си подготвен, а ще хукнеш за своите лични 5 мин. слава.
        Аз не крия антипатиите си към кумира ти Т. Христов от 2005г. и имам основателни причини за това, но кажи ми ти какви амбиции имаш, да плюеш с/у хората от "Дакар БГ"? Или имаш за домашно да напишеш XXXXL бр. негативни постове по темата ?

        P.S. Всеки от нас се е излагал на състезание и ти не правиш изключение, тогава защо продължаваш да се напъваш да участваш?Или просто цитираният ти по-горе пост е принцип, а принципите са, за да бъдат нарушавани.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • #64
          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          За съжаление идеята на темата се е опорочила, но да попитам - има ли още тениски?
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • #65
            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Благодаря за отговора! Искам да си поръчам още две тениски цвят "khaki" (пясъчно), размер М.
            Адресът е: гр. София, П.К.1618, ул. "Любляна" 11А, Магазин за накладки и съединители.
            Николай Пировски
            088 8613380
            http://www.nakladkibg.com
            накладки, спирачни дискове, съединители

            088 8613380

            Коментар


            • #66
              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              "Дакар БГ
              "ДАКАР БГ"....... това звучи гордо, но носи със себеси и голяма отговорнос, защото представляваш BG. И Русев къде ще се изложиш дали в БГ. шампионата или на Дакар има много голяма разлика сигурен съм, че можеш да я направиш! Алекс пожелавам на целия отбор достойно представяне, знам, че ще направите всичко по силите си да се представите на ниво, УСПЕХ.
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • #67
                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Ей, темата вече трябва да и се смени името. От последните постове и полемики не намирам нищо свързано с "ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР". Как точно го подкрепяме не ми става ясно. С мижавите пари за тениските все пак по някакъв начин ставаме съпричастни към усилията на отбора. Абсолютно за никакво излагане не може да става въпрос, когато се учавства в ДАКАР. Аз лично ще считам за огромен успех ако отбора завърши и всички са живи и здрави. Пожелавам на всички участници да спечелят призови места, макар да ми е ясно, че това няма как да стане. Ясно е, че има много хора дето могат да карат, но нямат финансии, нямат време, нямат въобще възможност да участват на ДАКАР. Ясно е, че те завиждат, но нека си замълчат, че в темата стана много кафяво. Радвам се за всички българи, които ще участват без значение под какъв флаг ще го направят. Все пак ще са първите участници и това предполага една сериозна крачка към това състезание и трупане на опит, който после ще можем всички да ползваме като информация от първа ръка. Успех на отбора и на всички участници. Нека не забравяме колко смъртни случаи има на ДАКАР и колко са завършили с тежки травми - нима това означава, че са се изложили.

                Коментар


                • #68
                  От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                  +1 Точно това имах впредвит и аз.

                  п:с А къде е Българското знаме на награждаването, на Дракула, че ми се губи нещо?
                  А както си обличал БЪЛГАРСКО яке ако научиш малко и БЪЛГАРСКА граматика,ще се вържат съвсем нещата с това за което говориш!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #69
                    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                    +1 Точно това имах впредвит и аз.

                    п:с А къде е Българското знаме на награждаването, на Дракула, че ми се губи нещо?
                    Иначе всичко си заприличва на заяждане!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #70
                      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                      Ей, темата вече трябва да и се смени името. От последните постове и полемики не намирам нищо свързано с "ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР". Как точно го подкрепяме не ми става ясно. С мижавите пари за тениските все пак по някакъв начин ставаме съпричастни към усилията на отбора. Абсолютно за никакво излагане не може да става въпрос, когато се учавства в ДАКАР. Аз лично ще считам за огромен успех ако отбора завърши и всички са живи и здрави. Пожелавам на всички участници да спечелят призови места, макар да ми е ясно, че това няма как да стане. Ясно е, че има много хора дето могат да карат, но нямат финансии, нямат време, нямат въобще възможност да участват на ДАКАР. Ясно е, че те завиждат, но нека си замълчат, че в темата стана много кафяво. Радвам се за всички българи, които ще участват без значение под какъв флаг ще го направят. Все пак ще са първите участници и това предполага една сериозна крачка към това състезание и трупане на опит, който после ще можем всички да ползваме като информация от първа ръка. Успех на отбора и на всички участници. Нека не забравяме колко смъртни случаи има на ДАКАР и колко са завършили с тежки травми - нима това означава, че са се изложили.
                      Ей това беше време да стане! Да се намери един човек,който от на майната си(другия край на Африка) да ви подсети че така както го правите всичко,просто продължавате да развивате отрицателните си качества,а и да потвърждавате в исторически план,че няма нещо дето не може да бъде разцепено! Като почнеш още отпреди поп Кръстю,та до ден днешен! Защо трябва да има нещо хубаво,като всичко може да бъде о..кано! Ама какво хубаво да чакаш от някой,дето девиза му беше нещо свързано с алкохола! Айде стига толкова,бъдете малко по позитивни!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • #71
                        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                        ......... "ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР". Как точно го подкрепяме не ми става ясно. С мижавите пари за тениските все пак по някакъв начин ставаме съпричастни към усилията на отбора. Абсолютно за никакво излагане не може да става въпрос, когато се учавства в ДАКАР. Аз лично ще считам за огромен успех ако отбора завърши и всички са живи и здрави.....
                        .....Ясно е, че има много хора дето могат да карат, но нямат финансии, нямат време, нямат въобще възможност да участват на ДАКАР. Ясно е, че те завиждат, но нека си замълчат, че в темата стана много ....
                        .....Все пак ще са първите участници и това предполага една сериозна крачка към това състезание и трупане на опит, който после ще можем всички да ползваме като информация от първа ръка. Успех на отбора ....
                        Благодаря, че пътувайки на другия край на света намери време и сили да поставиш въпроси които тук в България се завоалират в мизерно оплюване и опорочаване на събитието.
                        "Мижавите", както сам се изразяваш, пари са най-малката част от идеята "ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР", те са само символични средства, /дадени от сърце за което Ви благодаря/които ще помогнат финансово отбора. Но основната подкрепа на която се надявахме бе Вашата морална такава.Благодаря на всички Ви, които наистина я изразихте. За съжаление другата злобна,завистлива и злорадо злъчна "подкрепа" ни дойде неочаквано в повече.
                        Идеята на отбора никога не е била моментната 5 минутна медийна слава, а поставяне на фундамента за бъдещи участия на нашия тим и други Български отбори на Дакар в предстоящите му изданя.Споделяне на проблемите, трудностие,грешките и много други подобни препятствия преодолени по пътя до самото участие, а колкото за състезанието отговор ще имаме/надявам се/ по-късно. И искрено се надявам, следващите кандидати за Дакар, да минат по добре начертан път.
                        Последно редактирано от alexmotors; 07-07-10, 20:57.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • #72
                          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                          Аз, колега ще тръгна за Дакар, когато съм готов за там. Просто не обичам да се излагам.
                          Колега ти се изложи вече достатъчно, няма смисъл. То и на такива като мен дето не те познават им е ясно че няма да си готов никога за там. Продължавай да завиждаш, но за самия теб не е полезно.
                          желая ти успехи, имаш нужда
                          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Алекс, мен участието на отбора на Дакар адски много ме вълнува. Това ми е любимото състезание и единстеното, на което към участниците изпитвам респект. И аз съм си мечтал да участвам с мотора, ама обикновено си мечтая докато гледам поредното издание на Дакар. За тая работа си трябва дупе, а не само да си карач каквито сме всички в България. Това със завистта стана вече присъща черта за българите. Едно отклонение - тук в Африка гледахме два от мачовете на Гана. Абе гледат в Етиопия, след това в Кения и всички се радват еднакво на успеха на Гана. Питам един що се радваш, като те са от Гана и той ми отговаря кратко - щото са от Африка. То е все едно аз да се кефя в момента, че Германия или Испания ще бие в мача щото са от Европа. Странно как хората се подкрепят и радват на успехите, а ние в една малка България не можем да намерим такива сили. Надявам се всички тези препирни да са ви станали смешни и да не попречат на подготовката ви и ентусиазма ви. Все пак тези дето се кефим сме повече. Успех

                            Коментар


                            • #74
                              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                              Алекс, мен участието на отбора на Дакар адски много ме вълнува....
                              Бойко сега като те чета се сещам за един разговор с Лъчо докато пътувахме из Турция. Аз бях много впечатлен от Турците как навсякъде ни помагаха, канеха в къщите си, въобще предлагаха ни всичко което те могат да ни дадат въпреки че живеят доста мизерно. Та мисълта на Лъчо беше че "ние сме се прецакали като хора" всеки се опитва да изплува за сметка на другия като го натиска надолу под водата. В Турция (изключвам големите градове) някак си всеки помага и на него помагат и така трябва да е.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                .... "ние сме се прецакали като хора" всеки се опитва да изплува за сметка на другия като го натиска надолу под водата....
                                Но нали от нас самите зависи това?
                                Да променим отношението и мисленето си един към друг.
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X