Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    ЛС
    VARADERO SD2

    Коментар


    • #47
      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Може ли и аз Тениска цвят "olives" (маслено зелено) - 1 бр. размер "L".
      получател: Николай Димитров
      адрес: София, ж.к. "Сухата река", бл. 225А, вх.а, ет.3, ап.5.
      тел. 0888899337

      Коментар


      • #48
        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Много е хубава и почвам да я нося!

        Коментар


        • #49
          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"
          Мнение на Dandi

          1. Искам да кажа, че като един от първите, които облякоха яке на което пише OFFROAD TEAM BULGARIA се чувствам леко обиден от това , че г-н Иванов ще ходи на Дакар да вее знаменца и ще се прави на патриот..... "



          Виж 2007г.
          Един екипаж стартира в състезание проведено в България, но с Българско знаме монтирано върху автомобила, а на финала навигатора-Алекс младши гордо вее отново националния флаг.
          Гордостта и патриотизма са приоритет на всеки един Българин и не би трябвало да е предмет на коментар.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359 888 561 561

          "Не е важно как са гласували , а кой брои гласовете"
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #50
            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Един екипаж стартира в състезание проведено в България, но с Българско знаме монтирано върху автомобила, а на финала навигатора-Алекс младши гордо вее отново националния флаг.[/SIZE]
            Гордостта и патриотизма са приоритет на всеки един Българин и не би трябвало да е предмет на коментар.
            Ако това се брои за висша форма на патриотизъм, как се нарича тогава това:
            • Българско знаме на Дакар 2006, на "Дакар Сериите 2008" -
            • Българин на "Рейнфорест Чалъндж"
            • Две победи на Йоцов/Траянов в тежкото "Карпат Трофи" - най-тежкото трофи за ония години
            • Второто и трето място на Илиев и Ковачев в "Берлин-Бреслау" в конкуренция с над 100 екипажа от цяла Европа
            • Отличното представяне на българи в "Ладога Трофи" в най-тежкото трофи състезание.
            • Второто място на Илиев/Мечкаров в "Трансилвания Трофи" в конкуренция от 120 автомобила от 15 държави
            • Двете победи на Ковачев на "Baja Saxonia" в конкуренция с над 130 автомобила !
            • Отличните представяния на Десо и Шуши в "Дрезден-Бреслау" в конкуренция с над 100 екипажа от цял свят (вече)
            • Победите на Христов и Ценков в Италия, Гърция, Германия, Румъния включително и техните Шампионати
            • Победите на Йоцов, Цвети Иванчев, Събин Коларов, Борко Червенков в Гърция и Германия в конкуренция с над 140 участника.
            • И още много постижения на наши пилоти навън (извинявам се ако съм пропуснал някого)

            Всички тези пилоти са с надписи БЪЛГАРИЯ и в екипи с българското знаме, и са развяли знамето КОГАТО СА ПОСТИГНАЛИ НЕЩО
            Големия патриотизъм и популяризирането на България не е в развяването на флагове и тупане в гърдите, а УВАЖЕНИЕТО към страната родила такива пилоти и ХОРА
            Всички големи организатори и известни пилоти в Европа ( и не само) ПОЗНАВАТ тези хора и знаят за БЪЛГАРИЯ от тях и техните постижения
            Това разбирам аз като патриотизъм, не само флиртуване с националната идея, за да се харесаме на хората и "отбелязваме" точки !
            Това може би дразни хората (явно най-много Дънди) и се получават такива постове !
            Може и да ми изтриете мнението, но аз така мисля...а като гледам и още много хора във форума, особено състезателите, знаещи реалността...
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-07-10, 10:42.
            [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

            Коментар


            • #51
              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Ако това се брои за висша форма на патриотизъм, как се нарича тогава това:
              • Българско знаме на Дакар 2006, на "Дакар Сериите 2008"
              • Българин на "Рейнфорест Чалъндж"
              • Две победи на Йоцов/Траянов в тежкото "Карпат Трофи"
              • Второто и трето място на Илиев и Ковачев в "Берлин-Бреслау"
              • Отличното представяне на българи в "Ладога Трофи"
              • Второто място на Илиев/Мечкаров в "Трансилвания Трофи"
              • Двете победи на Ковачев на "Baja Saxonia"
              • Отличните представяния на Десо и Шуши в "Дрезден-Бреслау"
              • Победите на Христов и Ценков в Италия, Гърция, Германия, Румъния
              • Победите на Йоцов, Цвети Иванчев, Събин Коларов, Борко Червенков в Гърция и Германия
              • И още много постижения на наши пилоти навън (извинявам се ако съм пропуснал някого)
              Всички тези пилоти са с надписи БЪЛГАРИЯ и в екипи с българското знаме, и са развяли знамето КОГАТО СА ПОСТИГНАЛИ НЕЩО
              Големия патриотизъм и популяризирането на България не е в развяването на флагове и тупане в гърдите, а УВАЖЕНИЕТО към страната родила такива пилоти и ХОРА
              Всички големи организатори и известни пилоти в Европа ( и не само) ПОЗНАВАТ тези хора и знаят за БЪЛГАРИЯ от тях и техните постижения
              Това разбирам аз като патриотизъм, не само флиртуване с националната идея, за да се харесаме на хората и "отбелязваме" точки !
              Това може би дразни хората (явно най-много Дънди) и се получават такива постове !
              Може и да ми изтриете мнението, но аз така мисля...а като гледам и още много хора във форума, особено състезателите, знаещи реалноста...
              +1 Точно това имах впредвит и аз.

              п:с А къде е Българското знаме на награждаването, на Дракула, че ми се губи нещо?
              Последно редактирано от Dandi; 01-07-10, 10:41.
              WWW.FBRALLYRAID.COM

              Коментар


              • #52
                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                +1 Точно това имах ВпредвиТ(?) и аз.

                п:с А къде е Българското знаме на награждаването, на Дракула, че ми се губи нещо?
                Абе , Данди , какъв ти е проблема ? Само плюеш , като пръскачка из лозе си . Не съм адвокат на Алекс и сие , дори не ги познавам лично , но ме дразни когато някой се опитва да прави нещо САМ (от теб и мен не са искали нищо ) и веднага ще се яви някой в ролята на пръскачка . Като си такъв спец и профи офроудър , що не изкараш ТИ една чанта пари , не подготвиш машини , асистенции , документи и т.н. и не се явиш на "майната си" за да караш и да развяваш байряци (или там квото си имаш) . Не ме интересува Алекса колко велик състезател е . Интересува ме , че ще има БЪЛГАРСКИ екипажи на "Дакар" . Радвам се и за Т.Христов и Пепи , защо не ? Намерили са начин, подготвят се и ще карат .. На теб какво ти бърка в здравето ??? Тодор ме издразни в темата за "Дракула рали" , че не побликува снимки на победителите . ЗАЩО ??? Когато пусна темата беше сериозно състезание с ххх км. и т.н. Сега го изкарахте едва ли не "разходка с барбекю" . НЕ Е ПИЧОВСКО някак !!!

                С пожелания за много успехи .....
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • #53
                  От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Ако това се брои за висша форма на патриотизъм, как се нарича тогава това:
                  • Българско знаме на Дакар 2006, на "Дакар Сериите 2008" -
                  • Българин на "Рейнфорест Чалъндж"
                  • Две победи на Йоцов/Траянов в тежкото "Карпат Трофи" - най-тежкото трофи за ония години
                  • Второто и трето място на Илиев и Ковачев в "Берлин-Бреслау" в конкуренция с над 100 екипажа от цяла Европа
                  • Отличното представяне на българи в "Ладога Трофи" в най-тежкото трофи състезание.
                  • Второто място на Илиев/Мечкаров в "Трансилвания Трофи" в конкуренция от 120 автомобила от 15 държави
                  • Двете победи на Ковачев на "Baja Saxonia" в конкуренция с над 130 автомобила !
                  • Отличните представяния на Десо и Шуши в "Дрезден-Бреслау" в конкуренция с над 100 екипажа от цял свят (вече)
                  • Победите на Христов и Ценков в Италия, Гърция, Германия, Румъния включително и техните Шампионати
                  • Победите на Йоцов, Цвети Иванчев, Събин Коларов, Борко Червенков в Гърция и Германия в конкуренция с над 140 участника.
                  • И още много постижения на наши пилоти навън (извинявам се ако съм пропуснал някого)
                  Всички тези пилоти са с надписи БЪЛГАРИЯ и в екипи с българското знаме, и са развяли знамето КОГАТО СА ПОСТИГНАЛИ НЕЩО
                  Големия патриотизъм и популяризирането на България не е в развяването на флагове и тупане в гърдите, а УВАЖЕНИЕТО към страната родила такива пилоти и ХОРА
                  Всички големи организатори и известни пилоти в Европа ( и не само) ПОЗНАВАТ тези хора и знаят за БЪЛГАРИЯ от тях и техните постижения
                  Това разбирам аз като патриотизъм, не само флиртуване с националната идея, за да се харесаме на хората и "отбелязваме" точки !
                  Това може би дразни хората (явно най-много Дънди) и се получават такива постове !
                  Може и да ми изтриете мнението, но аз така мисля...а като гледам и още много хора във форума, особено състезателите, знаещи реалността...
                  Това и още много примери са дело на БЪЛГАРИ и са достойни за уважение.
                  В целия този безсмислен спор който се води се измести акцента от темата, а именно, че България е над всичко всички.
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • #54
                    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                    Тодор ме издразни в темата за "Дракула рали" , че не побликува снимки на победителите . ЗАЩО ??? Когато пусна темата беше сериозно състезание с ххх км. и т.н. Сега го изкарахте едва ли не "разходка с барбекю" . НЕ Е ПИЧОВСКО някак !!!
                    Ако имаше величайшата чест, да познаваш Тодор, Димитър и прочие Христови, нямаше нито да се дразниш, нито да си задаваш този въпрос.
                    Те твърдо отстояват принципа, че: никой не може да ти даде това, което те могат да ти обещаят!
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • #55
                      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      Ако имаше величайшата чест, да познаваш Тодор, Димитър и прочие Христови, нямаше нито да се дразниш, нито да си задаваш този въпрос.
                      Те твърдо отстояват принципа, че: никой не може да ти даде това, което те могат да ти обещаят!
                      Аз понеже съм по-глупав от Пламен Русев не можах да му хвана мисълта и идеята Та какво точно искаше да се изразиш ?!?

                      Коментар


                      • #56
                        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Писането и триенето на постове в тази тема ми прилича "на лов на сурикат". Тука виждам три страни :
                        1. Тези които пишат.

                        2. Тези които трият.

                        3. И за да е истинско Българско третите са тези които гледат, и тука е ловния елимент, понеже нещата са доста динамични трябва да си постоянно на щрек за да не изтървеш някой бисер.


                        п.п. интересно ми е колко време ще остане моят "сурикат" преди да го изтрия.
                        Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 01-07-10, 12:39.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • #57
                          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                          Псането и триенето на постове в тази тема ми прилича "на лов на сурикат". Тука виждам три страни :
                          1. Тези които пишат.

                          2. Тези които трият.

                          3. И за да е истинско Българско третите са тези които гледат, и тука е ловния елимент, понеже нещата са доста динамични трябва да си постоянно на щрек за да не изтървеш някой бисер.
                          Защо направо не си отворите една тема в спама където доколкото знам нямате модераторски права и да се карата на воля. Мисля, че сте достатъчно заслужили хора и супермодераторите и администраторите няма да ви се бъркат много и да ви затворят темата.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #58
                            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                            Понеже има възможност да присъствам на събитието ....
                            ...Моля също така най нормално госпожа Иванова или Агенцията да каже най накрая от отбора на ДакарБГ. кой каква роля ще изпълнява на състезанието? Защото въпреки многото изписано участието на хората в екипажа все още е скрито в слухове и лавиране на информацията.Зайнтересовани лица истински патрйоти готови да помогнат и на двата отора ми задават въпроси на който нямам реален отговор засега.
                            Мисля, че това е въпроса който, по неразбираеми за мен причини, вълнува много хора от определен кръг.
                            Аз като мениджър на Дакар-Бг /определен от всички 7 члена на тима/ съм упълномощен да ръководя и вземам решения по отношение на представянето ни на всички състезания, а участия в такива ще имамеме преди Дакар-2011. В тима нямаме разногласия, по отношение на това. И за да съм по-ясен финансовото самоучастие на всички е равно.В по-късен етап (може би) ще споделя с Вас и целия финансов план и много други неща.

                            п.п.Информацията от която има нужда споменатото от теб лице я получава от първа ръка/от мен/
                            --------------------------------------------------------------
                            Ал. Иванов
                            +359888561561

                            Коментар


                            • #59
                              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Не знам защо мнението ми от друга тема е пренесено тук но както и да е.Нямам проблеми да отговоря и на тази страница.
                              Въпроса ми беше личен към г.Иванова защото виждам че разбира и знае.Никъде във този въпрос не съм питал за финансови самочувствия и кой е мениджър и дали има разногласия или не..Както и за предстоящи състезания и финансов план.

                              За мен както и да се сменяте и въртите на геврека всички имате еднакъв опит и възможности.По неразбираеми за мен причини въпроса ми бе зададен от човек който е решил да подпомагне проявата и на двата отбора.А аз не можах да отговоря на въпроса.
                              Извинявам се че е питал.Днес като се видим ще отговоря че още не сте решили кой ще кара.Или че ще се сменяте в трасето.Както и да е ще смоталевя нещо.И моля този въпрос да не се тълкува като заяждане или нещо подобно.Мен лично не ме интересува особено кой кой е ама хич.Това си е ваша работа и ваш избор.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                                Абе , Данди , какъв ти е проблема ? Само плюеш , като пръскачка из лозе си . Не съм адвокат на Алекс и сие , дори не ги познавам лично , но ме дразни когато някой се опитва да прави нещо САМ (от теб и мен не са искали нищо ) и веднага ще се яви някой в ролята на пръскачка . Като си такъв спец и профи офроудър , що не изкараш ТИ една чанта пари , не подготвиш машини , асистенции , документи и т.н. и не се явиш на "майната си" за да караш и да развяваш байряци (или там квото си имаш) . Не ме интересува Алекса колко велик състезател е . Интересува ме , че ще има БЪЛГАРСКИ екипажи на "Дакар" . Радвам се и за Т.Христов и Пепи , защо не ? Намерили са начин, подготвят се и ще карат .. На теб какво ти бърка в здравето ??? Тодор ме издразни в темата за "Дракула рали" , че не побликува снимки на победителите . ЗАЩО ??? Когато пусна темата беше сериозно състезание с ххх км. и т.н. Сега го изкарахте едва ли не "разходка с барбекю" . НЕ Е ПИЧОВСКО някак !!!

                                С пожелания за много успехи .....
                                Аз, колега ще тръгна за Дакар, когато съм готов за там. Просто не обичам да се излагам.
                                WWW.FBRALLYRAID.COM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X