Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2010

    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
    За мое голямо съжаление в генералното класиране Петерханзел увеличава разликата пред Матадора-7,36 мин.
    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    И за мое...

    Опаааа. Аз пък съм доволен,че има BMW което да се намеси в класирането при това на 1-во за сега място.

    п.п.Приемам бутилка Кола облог за генералното класиране
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • До: "Дакар" 2010

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      Опаааа. Аз пък съм доволен,че има BMW което да се намеси в класирането при това на 1-во за сега място.

      п.п.Приемам бутилка Кола облог за генералното класиране
      Хайде и аз да си дам скромната прогноза и добавям към облога 5 кила домашно вино и една ока дюлово-мушмулова домашнярка:

      Сайнц
      Депре
      Чагин
      Някой от братята Патронели

      Ще се цаня догодина аз да коментирам по "Евроспорт", че колегата ми там направо ме съсипа с имена като Алатия, Лавейле, Чичерит...
      Поне знам как да произнасям що-годе французките имена

      Коментар


      • До: "Дакар" 2010

        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
        Ето това е добро отразяване става и без коментатор.Любимият ми момент е 3 мин..15сек като от Лудия Макс е.Впрочем някой от джипките са като от нашия шампионат миналата година да речем.
        http://www.youtube.com/watch?v=cGJuF...eature=related
        Т.е нашият шампионат е четвърт век назад с материала

        А тия Маро са егати уникатите!!! Как се разминавахас камионите. Коментарите кабината също са класика : Крави, крави, крави, крави и леко в лево..." И после при последния камион толкова скоростно изреждане на "ляво-дясно" не бЕх чувал никога!!!
        Последно редактирано от izo4x4; 06-01-10, 09:09.

        Коментар


        • До: "Дакар" 2010

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          ...Любимият ми момент е 3 мин..15сек като от Лудия Макс е.Впрочем някой от джипките са като от нашия шампионат миналата година да речем.
          http://www.youtube.com/watch?v=cGJuF...eature=related
          Точно кола /моята/ от национален шампионат-2009г.
          Сбъркал съм концепцията само с 28 години
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • До: "Дакар" 2010

            Стартира етап 5 на рали "Дакар"

            Днешният 5-и етап е сред дългите състезателни отсечки на рали "Дакар".
            След старта по-рано днес се заформиха нови интриги. Марк Кома води при моторите като те са в средата на етапа. На минута след него е Сирил Депре, а трети на 4 минути е чилийската звезда Франческо Лопез Контардо, който тази година кара Aprilia.
            При четириколките, на километър 187 пръв е уругваецът Луис Хендерсон (Honda), следван от Маркос Патронели (Yamaha). Лошо падане на 127-ия километър извади от надпреварата още един силен чешки пилот след Махачек - Мартин Плечати.
            При автомобилите надпреварата също е в разгара си, като на 138-ия километър от етапа челните три места бяха окупирани от >>ОЩЕ>>

            Коментар


            • До: "Дакар" 2010

              Петерханзел загуби над един час на днешния етап

              Стефан Петерханзел (BMW), който бе сред основните претенденти за победа в тазгодишния "Дакар" заради силното си каране в началото, май ще се прости с победата. Французинът спря на 135-ия километър и в момента е с над един час закъснение от лидера в класирането, като нямаме информация дали е продължил участието си...

              Коментар


              • До: "Дакар" 2010

                Петерханзел е по трасето....отново....

                Исках друго да кажа - за АТВ-тата
                Поиграх си да посмятам средната скорост за днешният етап.
                какво излезе - 81,53км/ч за първите 53 км
                - 70 км/ч до 123 км
                - 60 км/ч до 244 км
                Мога само да кажа че това е ......ДОСТА ВИСОКО........
                Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                www.dakarbg.bg
                www.rallyraid.bg

                Коментар


                • До: "Дакар" 2010

                  Casteu е отпаднал след тежко падане..Петерханзел отново има проблем и е спрял за 25мин.Най голямото шоу е че има още коли които карат етап -4 от вчера.Канадеца със самоделния про-трък от 140кс. е отпаднал вчера също.Пуснал е съобщение че на трасето било истинска война.Имало много недоволни играчи причината била тежкото трасе.Много от сервизните камиони се затруднявали в преминаването по трасето.Вчера отбора на Гордън е карал без асистиращи машини зад тях. Двата от Мерцедесите се счупили а третия затънал.

                  В момента за първите места се бият Милър Сайнц и Гордън.Ако Милър спечели етапа мисля че това ще му е първата етапна победа в Дакар.
                  Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 06-01-10, 18:50.

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2010

                    И Кастьо отпадна от "Дакар"

                    Един от лидерите при мотористите в рали "Дакар" - Давид Кастьо (Sherco) напусна надпреварата по време на днешния 5-и етап. Това се случи след като французинът падна тежко на 395-ия километър и бе евакуиран в бивак с наранен крак.
                    Друг от топпилотите на две колела - Марк Кома (КТМ) "изпуска влака" за титлата, след като днес загуби почти 40 минути и сега е на 7-о място след лидера Сирил Депре на час и 17 минути.
                    Иначе днешният етап, първият изцяло в Чили, бе спечелен от представителя на страната Франциско Лопез (Aprilia), което го изкачи до второто място в общото подреждане. Втори завърши Депре, а трети Давид Фретине (Yamaha), който имаше доста проблем ив предните два етапа.
                    В генералното класиране трети е Хелдер Родригез, следван от Ален Дюкло и Пол андерс Улевалсетер, и тримата с КТМ.
                    При четириколките все още няма официално класиране, но при километър 339 водач бе Маркос Патронели, следван на над 20 минути от Хосе Гонзалес Короминас и Луис Хендерсон.
                    Драма имаше и при автомобилите, след като Стефан Петерханзел загуби допълнителни 25 минути>>ОЩЕ>>

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2010

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Ето това е добро отразяване става и без коментатор.Любимият ми момент е 3 мин..15сек като от Лудия Макс е.Впрочем някой от джипките са като от нашия шампионат миналата година да речем.
                      http://www.youtube.com/watch?v=cGJuF...eature=related
                      Колега, от къде го изрови това.Разсея напрежението.

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2010

                        Подробен репортаж етап 5

                        Мотоциклети
                        Днешният 5-и етап бе спечелен от Франциско Лопез (Aprilia). Отново победа в първия чилийски етап за чилийския пилот, както и миналата година. Успехът на Лопез го изстреля на второ място в генералното класиране, но на близо половин час от лидера Сирил Депре (КТМ).
                        Не толкова добре се развиха нещата за доскорошните лидери. Първо Марк Кома повреди задната си гум и загуби половин час преди да вземе колело от италианския пилот Лука Манка (9-и в общото класиране), но все пак изостана с час и 16 минути от Депре.
                        По-късно, още по-лошо се развиха нещата за Давид Кастьо, който приключи с мечтата си за добро представяне в “Дакар” след жестоко падане на 395-ия километър и бе откаран в полевия лазарет с контузия. С него, отпадналите от надпреварата мотоциклетисти станаха 34.
                        След малшанс в последните два етапа, днес Давид Фретине (Yamaha) завърши трети, но все пак е чак 15-и в генералното класиране.
                        С 6-ото си място на етапа, челната тройка в генералното класиране допълни португалецът Хелдер Родригез (Yamaha).
                        Любопитно: В тазгодишното издание на “Дакар”, участва познатия и на българските ендуристи Мартин Фрайнадамец, организатор на култовото състезание Red Bull Romaniacs(35-о място).
                        Последният в класирането за момента е ирландецът Филип Нуун с КТМ. Преди него е китаецът Уенмин Су с китайска машина JINCHENG


                        ATV, автомобили и камиони ТУК

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2010

                          Феновете на Матадора доволно потриваме ръце
                          Стоян Драев тел:+359877915301
                          blood 0 RhF +

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2010

                            Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                            Феновете на Матадора доволно потриваме ръце
                            Жалко за BMW-то и Петерханзел.Доста добра и конкурентна кола бяха направили. Но за да спестят някое друго кило не са подсилили достатъчно под купето и при удар на кардана в камъните се получава тоно това-загубих бутилка Кола.
                            --------------------------------------------------------------
                            Ал. Иванов
                            +359888561561

                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2010

                              Лука Манка, егати пича! Да си дадеш колелото на Колегата-конкурент и то след като имаш шанс за тройката.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2010

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Лука Манка, егати пича! Да си дадеш колелото на Колегата-конкурент и то след като имаш шанс за тройката.
                                Ей на това много се чудих и единственото което ми роди тъпата кратуна е че по този начин се сближава с големия екип и евентуално да му помагат за в бъдеще или да направо да влиза в техния отбор ама знае ли човек

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X