Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2010

    Сега ще наспамя ! Не се удържам обаче. Трийте ме ако искате.

    Аз си открих КУМИР. След като няма нашенци ще викам за този....

    http://www.dakar.com/us/DAKAR/2010/t...rters/152.html
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • До: "Дакар" 2010

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      За съжаление си много прав на мен са ми много интересни участниците от така наречения "любителски" клас, за тях и думичка не се издума коментират се само BIG TEAM и това е мамка му .


      BIG TEAM и това е мамка му .[/QUOTE]


      Споко ще има по един по подробен репортаж за АТВтата и Адвенчъра.Даже специялно за куадовете вече почнаха да пускат по нещо.Навремето като бяха максимум по 10-12 бройки и толкова нямаше. Даже очаквам да дадът и за новите Макрйи копърки в клас перо.Принципно хеликоптерите снимат там където е по интересно. като съберат достатъчно стойностен материял го носят на определено място.От там карат видеото с кола.После следва дълъг монтаж а птицата се връща за камионите. На никой няма да му хареса ако ще и на живо да гледа последните возила. А и колоната понякога се разпростира по цялото трасе.Хеликоптерите и другите оператори гледат също да се приберат по рано.Много време се отделя в този прахоляк за профилактика на снимачната техника и машината.Евроспорт не са виновни има други хора дето определят какво да се дава.Доколкото знам големите фирми имат изискване към АСО за минимум време в репортажите.За това Тодоре май най яко е да го преживееш това състезание на живо.А и тогава ти гарантирам че няма да видиш заводски машини в нито един етап. Даже като се прибереш вечер в бокса същите тия машини са отдавна завити и спят.По някой от форумите казват за някакъв канал VERSUS имало добри репортажи.

      А това за публиката никои не го харесва епа ли мотористите.За тях понякога остава само тесен коридор и е много изнервящо.Днес всички казват че трасето в началото било много хлъзгаво.Точно за това го е отнесъл вторият Хамър.След първото обръщане заради поднасяне Боудоуин е имал повреда в окачването това е и причината за следващите две.Имало дори закъсали мотористи в калта Самите машини в тоя тип състезания са напаснати за сухо бързо каране а и заради горивото са много тежки. Като ги хване някъде по сериозна кал и настава пълен смях. Стават направо неуправляеми.Тия дето са гледали Бахата в Саксония по миналата година знаят за какъв цирк става дума.
      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-01-10, 01:52.

      Коментар


      • До: "Дакар" 2010

        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
        Сега ще наспамя ! Не се удържам обаче. Трийте ме ако искате.

        Аз си открих КУМИР. След като няма нашенци ще викам за този....

        http://www.dakar.com/us/DAKAR/2010/t...rters/152.html


        Не е зле.. Джангхуй ако продължава с това темпо на шести етап няма да го видиш повече.Важното е че е имал силата да отиде и да се пробва.Поне знае кво е.. ние и това неможем.

        Коментар


        • До: "Дакар" 2010

          Много лъскаво "SUBARU" са подготвили аржентинците, но не ги виждам сред финиширалите след втория етап...

          Коментар


          • До: "Дакар" 2010

            Яко, яко, колко да е яко.
            А и с този "стил" на каране...
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • До: "Дакар" 2010

              Резюме автомобили етап 2:

              Ал Атиях и Чагин водят при автомобили и камиони след етап 2 на "Дакар"

              Катарецът Насер Ал Атиях оглави генералното класиране при автомобилите на рали "Дакар", след като взе етапна победа вчера, първа за Volkswagen. Нещо повече, 4 от колите в топ 5 бяха на немския автопроизводител. Втори в оверола е съотборника на катареца Карлос Сайнц, а трети Стефан Петерханзел (BMW).
              При камионите Владимир Чагин спечели етапа пред съотборника си Кабиров и бразилеца >>ОЩЕ>>

              Коментар


              • До: "Дакар" 2010

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Много лъскаво "SUBARU" са подготвили аржентинците, но не ги виждам сред финиширалите след втория етап...
                122345POZZO (ARG)
                MARTIN (ARG) SUBARU

                Едното Субару е 122-о място, другото и аз не го виждам, ама го няма и при отпадналите...

                Коментар


                • До: "Дакар" 2010

                  Не знам за вас,но мен лично много ме кефят победите за "Камаз"-шега работа ли е?
                  В тази връзка ще се радвам,ако някой знае да сподели доколко е останало руско возилото,в Русия ли се подготвят машините,и т.н.?
                  За "Нивите",когато участваха преди години четох,че са се подготвяли във Франция,и комай нищо не беше останало от заводското изпълнение!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2010

                    По залаганията:
                    Петехансел;
                    Чагин;
                    Депре (независимо от наказанието)
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2010

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Не знам за вас,но мен лично много ме кефят победите за "Камаз"-шега работа ли е?
                      В тази връзка ще се радвам,ако някой знае да сподели доколко е останало руско возилото,в Русия ли се подготвят машините,и т.н.?
                      За "Нивите",когато участваха преди години четох,че са се подготвяли във Франция,и комай нищо не беше останало от заводското изпълнение!
                      Камионите са си 100% руски, правят се в завода на Камаз в Набережние Чели и се окомплектоват със всичко нужно там.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2010

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Камионите са си 100% руски, правят се в завода на Камаз в Набережние Чели и се окомплектоват със всичко нужно там.
                        Така ли а с какъв двигател са знаеш ли?

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2010

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Камионите са си 100% руски, правят се в завода на Камаз в Набережние Чели и се окомплектоват със всичко нужно там.
                          А коростната кутия каква е?
                          От Камаз използват компоненти на световните фирми, не повече отколкото и всички останали производители на камиони.
                          Мисля, че тези успехи са не на Камаз а на ХОРАТА които са създали и поддържат този тим.И естествено тяхната школа карачи.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2010

                            На Вранглер видях наскоро оригиналнта скоростна кутия - японска е. Но Вранглера си го броим за американски джипь, нали? И тия Черокита с ВМ или Рено мотори или Рейнджовете с ВМ мотори не ги броим за италиански или френски, нали? Със сигурност има много чужди по произход компоненти в камионите, но са сглобявани в Русия.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2010

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              А коростната кутия каква е?
                              От Камаз използват компоненти на световните фирми........
                              Последният Камаз който се продаваше по нашенско преди да стане задължително ЕВРО4 бяха със скоростни кутии на ZF същите като на МАН-вете то дори и сега водещи фирми при камионите използват общи агрегати едиственно VOLVO си прави собственни скоростни кутии съобразени с техните двигатели, отдавна всичко е "овуй е стантарт" и обезличено(еднакво)
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2010

                                Единственият що годе конкурент на Камаз - Алес Лопрайс (Tatra), напусна състезанието още преди старта днес заради сложна повреда в трансмисията...

                                При моторите Фретине е върнал доста газта, същото важи за Махачек при АТВ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X