Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "Дакар" 2010

    Резултати след днешния ден



    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #92
      До: "Дакар" 2010

      На страницата: http://www.dakar.com/us/DAKAR/2010/s...ews.html#29153 са новините, но си го рефрешваите, чат пат.

      Коментар


      • #93
        До: "Дакар" 2010

        Резюме етап 2 (който още тече):

        Давид Фретине поведе при моторите след етап 2 на рали "Дакар"

        Днешният втори етап отново бе успешен за 450-кубиковите мотоциклети. След като вчера новоизлюпеният пилот на Sherco и бивш топездач на КТМ Давид Кастьо отбеляза първата етапна победа на "Дакар" 2010, днес още една "малолитражка" взе етапната победа. Става въпрос за пилота на Yamaha Давид Фретине, който благодарение на етапната си победа се изкачи на трето място в генералното класиране. Кастьо, който завърши втори на етапа, запазва лидерството в общото класиране, а втори е Сирил Депре (КТМ) с 4-о място на отсечката днес.
        При ATV етапът бе спечелен от Юбер Делтийо (Polaris), а генералното класиране бе поведено от испанеца Хуан Мануел Гонзалес Короминас (Yamaha), който днес завърши втори.
        Автомобилите и камионите все още са по трасето, тъй като стартът им бе отложен с над половин час заради влошени метеорологични условия. По последни данни водач в етапа след 223 км при колите е >>ОЩЕ>>

        Коментар


        • #94
          До: "Дакар" 2010

          Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
          Ицо - тая снимка на аватара ти е престъпна... Само Чагин липсва.
          Нямаше го в Унгария, иначе да съм го повел под строй ...

          Коментар


          • #95
            До: "Дакар" 2010

            ...Било нещо като спорт, игра или предизвикателство да се приближиш до машина в състезателна скорост и да я докоснеш...[/QUOTE]

            И за това след почти всяка отсечка са падали откъснати пръсти от фугите по вратите, и разни дупки по колите - това през 80 те. група Б......
            Нищо чудно и сега да е така...

            Коментар


            • #96
              До: "Дакар" 2010

              Карлос Сайнц вчера се оплака че Роби Гордън много го забавил щото вдигал прах. Така не можел да се доближи достатъчно за да включи системата за оповестяване.
              Ми прав е. Тя системата не работи от разстояние.

              Коментар


              • #97
                До: "Дакар" 2010

                Ми интересно става, Рома го няма в десетката въобще дали е продължил? На Дедо Сайнц още ден два и ще му свършат ВРЦ етапите а все още няма етапна победа камо ли пък некаква разлика да е направил на останалите за разлика от БМВ-та които са доста бързи. При мАторите голема обърквация сега 450-ките къртят а пък на дюните сигурно съвсем ще откинат останалите стане ли малко по ендурджийско трасето иначе ме радва за два дена доста емоции, жалко че от утре започва работата и няма да има тая възможност да ровя по цял ден.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #98
                  До: "Дакар" 2010

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Ми интересно става, Рома го няма в десетката въобще дали е продължил? ...
                  Завършил е етапа на 18 позиция, а в генералното е на 8-а, на около 12 минути след Ал-Атия.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #99
                    До: "Дакар" 2010

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Завършил е етапа на 18 позиция, а в генералното е на 8-а, на около 12 минути след Ал-Атия.

                    По Евроспорт тъкмо мина репортажа:Нани Рома здраво се претъркаля 2 пъти.
                    Стоян Драев тел:+359877915301
                    blood 0 RhF +

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2010

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      И накрая какво ще стане ?!? Ренегадите ще размажат всички
                      Тази година има и две "лепиларки" и сега разбрах причината...просто LOCTITE са спонсори
                      Eй тея Регенерати сите карат по трасето а само те бурат по магистралата.

                      обаче на преходите между етапите карат всичките културно и се съобразяват с ограниченията, на нашта магистрала е къде къде по страшно
                      Последно редактирано от Tpunep; 03-01-10, 21:43.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2010

                        Еееее, разгеле
                        Тази вечер дадоха в репортажа за първи път АТВ и то за цели 10 секунди
                        Пълни нещастници и свиркаджии са тия от "Евроспорт", такива свирки на WV, че вече не ми се гледа
                        Ще си търся нещо по сателитите, щото се очертава до края да гледаме няколко WV-та и двете BMW-та...

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2010

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Еееее, разгеле
                          Тази вечер дадоха в репортажа за първи път АТВ и то за цели 10 секунди
                          Пълни нещастници и свиркаджии са тия от "Евроспорт", такива свирки на WV, че вече не ми се гледа
                          Ще си търся нещо по сателитите, щото се очертава до края да гледаме няколко WV-та и двете BMW-та...
                          За съжаление си много прав на мен са ми много интересни участниците от така наречения "любителски" клас, за тях и думичка не се издума коментират се само BIG TEAM и това е мамка му .

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2010

                            Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                            ...
                            И за това след почти всяка отсечка са падали откъснати пръсти от фугите по вратите, и разни дупки по колите - това през 80 те. група Б......
                            Нищо чудно и сега да е така...
                            Честно човек, вчера един го каза...(не се сещам как се казва), имаше интервю с него (спал не на хотел, а на бивака (в един камион)), не се сещам кой беше.
                            А по залагането:
                            Петерхансел;
                            Чагин;
                            ...и оня с козата брадичка и 20 мин. наказание
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2010

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Честно човек, вчера един го каза...(не се сещам как се казва), имаше интервю с него (спал не на хотел, а на бивака (в един камион)), не се сещам кой беше.
                              Nani Roma

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2010

                                Смятай, на хората дето си карат, им прави леко впечатление, че част от публиката е в нирвана, камикадзе, самадхи, транс, еуфория, ступор, шах и мат от факта, че някой им кара бързо из селото.
                                Но на Дакар.
                                Велико.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X