Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "Дакар" 2010

    Първоначално публикуван от петър442 Преглед на мнение
    а може ли да го гледамие на някоя друга телевизия или в интернет сайт щото това си заслужава а се гледа
    Сигурно може и другаде да се гледа но не се сещам за друга програма с превод на български.

    Прякото предаване започна.
    Последно редактирано от kinex; 01-01-10, 20:34. Причина: пг

    Коментар


    • #62
      До: "Дакар" 2010

      Имам един въпвос към по-знаещите, какви са класовете при колите? Аз доколкото знам класовете са прототипи, open(бъгитата) и още 2 подобни на тези от нашия шампионат.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #63
        До: "Дакар" 2010

        T1 - прототипи
        Т2 - близки до серийните

        Open, 2wd, 4 wd, petrol, diesel са подкласове...

        Коментар


        • #64
          До: "Дакар" 2010

          Честита Нова Година

          А след зрелищния старт на Роби Гордан вярвам, че Близнакците имат повод да почерпят .
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #65
            До: "Дакар" 2010

            Aйде дайте едни прогнози кое как ще се случи пък накрая ще сверяваме, ето кви ги мислим аз пък накрая ще видим:
            1.Петерханзел
            2.Кома
            3.Кабиров.
            И тримата не са ми от любимците ама хората си карат стабилно във всеки етап по принцип.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #66
              До: "Дакар" 2010

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Aйде дайте едни прогнози кое как ще се случи пък накрая ще сверяваме, ето кви ги мислим аз пък накрая ще видим:
              1.Петерханзел
              2.Кома
              3.Кабиров.
              И тримата не са ми от любимците ама хората си карат стабилно във всеки етап по принцип.


              За камионите залога отпада. Въпреки че никога не е късно Чагин да се сломи.Той го може по добре от всеки друг.

              Ицо 4х4 знае как да направи залога...Но Дакар е дълго рали мислете повече.За мен в битката Сайнц VS Петерханзел на французина болида няма да издържи.Камо ли ако играта стане на живот и смърт.Другото е че при откъсване на колоната от Ел Матадор... Вилниерс и Милър карат сервизни

              Няма от играчите на БМВ които да държи на темпото на Стефан. А и Ал Атиях е много самостоятелен и рисков играч. Според мен в началото него ще го пуснат за мюре.Проблема на БМВ ще е че няма да могат да карат до края в екип.Първите участъци на ралито са в стил ВРЦ.Но веднага след това ще има в пъти поваче дюни и пясък от миналата година.А там по правило Роби ги мачка с окачване и скорост.Жалко за Шлесер много як дядо беше.

              Абе страшно е само Стоян от Пловдив ги познава тия работи.

              Айде да правим залози за това дето ще се случи в Дакар.

              Коментар


              • #67
                До: "Дакар" 2010

                Не знам кой е от Хиндукуш, кой от Заволжието, кой от Дунавска България. Нито кой от Татарстан. Обаче кой е против Камазовете, със сигурност е против мене. Тъпо български железа, с тъпанарски български екипажи. Вашие залози, господа!
                Отгсреща в гората ще получите удовлетворение, Вашия изстрел е първи, мил пардон.
                Близнак, стига глупости! Дай да гледаме за наште.

                Коментар


                • #68
                  До: "Дакар" 2010

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Не знам кой е от Хиндукуш, кой от Заволжието, кой от Дунавска България. Нито кой от Татарстан. Обаче кой е против Камазовете, със сигурност е против мене. Тъпо български железа, с тъпанарски български екипажи. Вашие залози, господа!
                  Отгсреща в гората ще получите удовлетворение, Вашия изстрел е първи, мил пардон.
                  Близнак, стига глупости! Дай да гледаме за наште.
                  Да така е най вероятно с нашите шасита и датчиците на гумите без който не могат ...Ако не сме ние няма да минат и един метър в пущинака..Същите са като тия от панаира в ПлоФдиФ чисто БЪЛГАРСКИТЕ.Нищо и никвакви самосвали (паркетници) като на всеки обект в Младост 4 и малко зад околовръстният път.Питах който трябва хората така казаха... и са сигурни като октомврииската революция...А маслото добавката в него и най вече антифриза лично за екипажа е измислено и разработено в село Трън. По тайна рецепта на едни много работни старци бандити от БАН.Ако е за наште те още не са тръгнали...Иначе твойта теза е измамно приятна.Ама като български пълноправен лимон питай лично руЗнаците те ще ти кажат много ясно в играта кой кой е.Ако и ще да ръчка лично на Атила придворният конекрадец.А още помниш ли името на бившия ни най добър щангист.
                  Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 02-01-10, 12:52.

                  Коментар


                  • #69
                    До: "Дакар" 2010

                    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                    Честита Нова Година

                    А след зрелищния старт на Роби Гордан вярвам, че Близнакците имат повод да почерпят .
                    За 2011 ще трябва да махнат завоя пред рампата.

                    2009




                    2010



                    Коментар


                    • #70
                      До: "Дакар" 2010

                      На първата контрола първия моторист (Марк Кома) е с над 103 км/ч средна скорост.

                      Източник
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • #71
                        До: "Дакар" 2010

                        Доколкото прочетох са мръднали старта на 52 рия километър.
                        Придошли реки и не може да се мине.
                        Е те тва е гъвкава организация.

                        Коментар


                        • #72
                          До: "Дакар" 2010

                          Близнак няма проблем, от мен шише ако не стигне две, и те така до задоволяване на потребностите. Иначе от Чагин по голем идиот няма, ама много се унася от правене на големи разлики на останалите и те тава може да го изиграе иначе ще викаме за него, сега ще видиме тая вечер кой колко ще натиска от началото и кой е в засада.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "Дакар" 2010

                            Резюме от етап 1:

                            Дакар 2010, етап 1, Буенос Айрес (Колон) - Кордоба, връзка 349 км, SS 251 км, връзка 84 км

                            Кастьо, Соник, Рома и Чагин поведоха кервана на "Дакар" 2010

                            Давид Кастьо, познат като един от бившите топпилоти на КТМ, взе първата етапна победа при мотоциклетите в 32-ото издание на рали "Дакар" и първа за новата марка с която кара - Sherco. Кастьо, за когото това е втора етапна победа на "Дакар" успя да надвие с 3 секунди Сирил Депре и с 12 секунди Марк Кома (и двамата с КТМ).
                            Що се отнася до ATV четириколките, доминацията на Yamaha е сравнима с тази на КТМ при моторите от досегашните издания. Машини на японската марка окупираха първите 6 места на отварящия етап, като първи бе полякът Рафал Соник, следван от Маркос Патронели и миналогодишния шампион Йозеф Махачек.
                            При автомобилите, честта да поведе колоната в първия етап на 32-ото издание на ралито се падна на Хуан "Нани" Рома. Испанецът, една от звездите на бившия тим на Mitsubishi и победител в "Дакар" 2004 г. с мотоциклет , сега е сред остриетата на BMW X-Raid. След него се нареди сънародникът му и основен претендент за победата тази година Карлос Сайнц (Volkswagen) с разлика от две минути, а челната тройка допълни още един от бившите пилоти на Mitsubishi и настоящ на BMW - легендарният Стефан Петерханзел. >>ОЩЕ>>

                            Коментар


                            • #74
                              До: "Дакар" 2010

                              Почна подробния репортаж по Евроспорт и атрактивен старт за Роби Гордън...................... .........................ииииии Чагин с 5 победи да му мисли
                              [FONT=Comic Sans MS]
                              [/FONT]

                              Коментар


                              • #75
                                До: "Дакар" 2010

                                Рали Дакар взе първа жертва още в първия етап.
                                Жена от публиката е починала,след като автомобила на
                                Маркос Шулц,се вряза в публиката.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X