Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    Честито на победителите!
    Честито на всички завършили това тежко състезание!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Ето малко радостни лица от финала на Дакар 2016:















      останалите снимки ТУК

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Готин Дакар. Имаше драма, имаше състезание. Силен Ал Атая, но много добро бъги изкараха Пежо. Мосю Дакар показа класа и, че това състезание се печели с консистентност. Хирвонен страхотно 1во участие, Льоб също показа много скорост, 4 етапа спечелени (за малко 5). При моторите Хонда отново без късмет, бърз Бареда, но само със скорост не става, иска се и мотор и консистентност. При камионите (въпреки че на мен не са ми интересни и не ги гледам), хегемонията Камаз приключи.
        before: Kawasaki ZX10R 2009
        after: KTM 690 SMC R 2015

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Изготвил съм подробен списък на победителите в "Дакар" от създаването на състезанието до днес. Вижте го както следва:

          АВТОМОБИЛИ

          КАМИОНИ

          МОТОЦИКЛЕТИ

          ATV (ОТ 2000 Г.)

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
            При моторите Хонда отново без късмет, бърз Бареда, но само със скорост не става, иска се и мотор и консистентност.
            Не съм съгласен.Просто Бареда си е рисков състезател,което само по себе си води до непостоянство,а както всички забелязваме по този начин е невъзможно да се спечели Дакар.Хондата е не по лошо подготвенна от всички останали мотори !

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

              Уникално представяне имайки в предвид обстоятелствата, терен, мотор, скептици и т.н.

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Завърши ралито , мисля , че на 31 място.





              https://www.facebook.com/Sylvain-Esp...46376/?fref=ts
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                За класирането не съм много сигурен , така чух по ТВ-то , но самото завършване си е успех и много добра реклама. Ето и малко видео , добре се движи.



                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                  Адмирации за 111...

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                    Много неприятен инцидент с Роби Гордън на края на 13 етап. Официлано се води "отказал се" - но са пострадали двама души от неговия екип, единия тежко

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                      Някой може ли да каже къде и кога ходят състезателите по малка/голяма нужда? Знам че в NASCAR си пикаят в панталоните но на Дакар предполагам не е прието по ред причини.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                        По време на етапите има пунктове за зареждане , където правят и задължителна почивка , та там стават нещата , а за тези дето са на зор си има някои приспособления за в движение. Но на такива състезания проблема е в обезводняването , а не в ходенето по нужда.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                          За класирането не съм много сигурен , така чух по ТВ-то , но самото завършване си е успех и много добра реклама. Ето и малко видео , добре се движи.
                          Няма да се учудя ако един 2Т двигател в тия условия се окаже по издържлив и с никаква поддръжка, отколкото един 4Т.
                          Ако не се лъжа преди години от DirtRider бяха правили тест на КТМ 125 цял сезон състезателно каране (предполагам не от про райдър) без никакви ремонти и беше оцелял, което за 4Т е почти невъзможно.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Не съм съгласен.Просто Бареда си е рисков състезател,което само по себе си води до непостоянство,а както всички забелязваме по този начин е невъзможно да се спечели Дакар.Хондата е не по лошо подготвенна от всички останали мотори !
                            2 топ Хонди и 2-те технически проблем.
                            before: Kawasaki ZX10R 2009
                            after: KTM 690 SMC R 2015

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                              Благодаря на всички, които споделяха тук в тази тема информация за състезанието.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                                Първоначално публикуван от bellew Преглед на мнение
                                Много неприятен инцидент с Роби Гордън на края на 13 етап. Официлано се води "отказал се" - но са пострадали двама души от неговия екип, единия тежко
                                Ще ме извиняват феновете но тая простотия е непростима. Според вас това професионалисти ли са да се излагат така? Този отбор е само въздух под налягане

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X